תמונות ג'אמבו 747

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
../images/Emo51.gif על התמונות היפות אולי מיפגש

תמונות ג'אמבו 747

כרגע צילמתח תמונות ממסעדת "ג'אמבו 747" שבתל אביב אז הינה תראו תמונות נדירות ! גם הכרי את בעל המסעדה.
על התמונות היפות אולי מיפגש
של הפורום שם?.

david80

Member
ניתן בטח להזמין ארוחות כשרות...

תמונות ג'אמבו 747

כרגע צילמתח תמונות ממסעדת "ג'אמבו 747" שבתל אביב אז הינה תראו תמונות נדירות ! גם הכרי את בעל המסעדה.
ניתן בטח להזמין ארוחות כשרות...
כנהוג במטוסים

elians

New member
תמונות מהממות אח שלי!

תמונות ג'אמבו 747

תמונות מהממות אח שלי!
נכנס לאוסף

לא קרה כלום../images/Emo140.gif

טוב, ליילנד אני לא עקבתי על ההודעה
הזאת כנראה שפיספסתי אותה , אז מצטער , וטוב לדעת !!!
לא קרה כלום

פשוט העלו רעיון לעשות שם מפגש פורום וירדו מהרעיון בגלל חברי הפורום שומרי הכשרות מאחר והמקום לא כשר. חבל, היה נחמד לעשות שם מפגש

נכון באמת היה נחמד ...

לא קרה כלום

פשוט העלו רעיון לעשות שם מפגש פורום וירדו מהרעיון בגלל חברי הפורום שומרי הכשרות מאחר והמקום לא כשר. חבל, היה נחמד לעשות שם מפגש
נכון באמת היה נחמד ...
אם היו עושים שם מפגש פורום וכך הייתי מכיר את כולם . ( עכשיו אני אשתדל שבכל הודעה תהיה לי תמונה אחרת וכמובן בלי נדר
)

שני הגרריסטים של "דן",

נכון באמת היה נחמד ...
אם היו עושים שם מפגש פורום וכך הייתי מכיר את כולם . ( עכשיו אני אשתדל שבכל הודעה תהיה לי תמונה אחרת וכמובן בלי נדר
)
שני הגרריסטים של "דן",
אורי קטריאל ובינו (?) צולם ע"י אנדי רדולסקו בחניון צ.ד

omersi

New member
מי מקים את מסעת השוסון? ../images/Emo8.gif../images/Emo13.gif../images/Emo6.gif

תמונות ג'אמבו 747

מי מקים את מסעת השוסון?

או לילנד...

evgeniy2

New member
תודה לכולם !!!!!!!!!!!!

הוא התכוון ...
שבמקום מסעדה שנראית כמו מטובס אפשר לבנות מסעדה שנראת כמו שוסון או ליילנד .
תודה לכולם !!!!!!!!!!!!
המקום אגן צדהים, את המחירים איני יכול להגיד אבל אני יכול להגיד שהמחירים הינם כמו כל המחירים במסעדות ופאסים אחרים, מבעל המקום נאמר לי שיש להם את כל סוגי המאכלים והמשקאות. כמו שכבר ציינתי מרגישים ממש כמו במטוס, ואפילו השירותים של המטוס, (ראיתם לפי התמונות) בכל זאת אנחנו עושים יום הולדת לחבר שלנו שם....

evgeniy2

New member
אגן צדהים=אכן מדהים

תודה לכולם !!!!!!!!!!!!
המקום אגן צדהים, את המחירים איני יכול להגיד אבל אני יכול להגיד שהמחירים הינם כמו כל המחירים במסעדות ופאסים אחרים, מבעל המקום נאמר לי שיש להם את כל סוגי המאכלים והמשקאות. כמו שכבר ציינתי מרגישים ממש כמו במטוס, ואפילו השירותים של המטוס, (ראיתם לפי התמונות) בכל זאת אנחנו עושים יום הולדת לחבר שלנו שם....
אגן צדהים=אכן מדהים

מצב
הנושא נעול.
למעלה