בוקר טוב פורום .....

אריה11

New member
../images/Emo66.gif בוקר טוב פורום .....

סתם איזו מחשבה שעוברת לי בראש וקוקולה העלתה אותה שוב ... מה הייתם אומרים על עזיבת עבודה בשביל טיול ארוך לחו"ל לפתע פתאום באמצע החיים
יש לי חבר שעוזב את העבודה ונוסע עם החברה (שגם היא עזבה את העבודה) לחו"ל לתקופה של חצי שנה
האם טיול שכזה מצדיק עזיבה של עבודה של כמה שנים ??? זה לא הימור גדול מדי במיוחד בתקופה שכזו שמציאת עבודה טובה היא בגדר חלום רחוק ??? אז מה אומרים על כך החברים ??? שיהיה יום טוב ושקט בע"ה .

אריה11

New member
גם לי ....... ../images/Emo132.gif

כן - שמתי לב ... זה רק את ואני ששרדנו את הפורום הקודם , ולפעמים גם משה נכנס לספר חוויות ....
כבר סיגלתי לעצמי שיטות חדשות : אני כותב ומגיב לעצמי - ככה לפחות יש תגובות ... אני אפילו לא משנה את השם בתור מגיב , כי ממילא אף אחד לא נכנס ובודק ..
אולי זו רק שנת החורף
אולי זו מתיחה
אולי הכל בעצם רק חלום או אשליה ..... בכל מקרה שתהיה שבת שלום לכל הפורום (לך ולמשה) , ומי יתן וישוב שקט הפיגועים ...

adidush20

New member
שלום...

אני די חדשה .. כבר כתבתי כאן בעבר אבל עזבתי בגלל העבודה הקשה! עכשיו יותר רגוע אצלי.. גם אני שואלת את השאלה הזו! אני יודעת שאם אני לא אעשה את זה עכשיו אני אצטער כי עכשיו זה הזמן הכי טוב לעשות מה שבא לי!~ יש לי עוד שאלה... כדאי להתפטר מעבודה ממשלתית וללמוד באוניברסיטה, או להישאר בעבודה ואת התואר לעשות במכללה רגילה (ואני כן יכולה להתקבל לאונ´ ת"א)??? שאלה קשה... אם תרצו פרטים מדוייקים של מה שאני ארוויח או אפסיד מכל דבר תגיבו לי... כי גם ככה נראה לי שאף אחד לא יתייחס... אבל שווה לנסות

אריה11

New member
למה ??? ../images/Emo12.gif

למה לא להתייחס ? לא יפה להגיד ככה ..... יש פה בפורום הרבה אנשים מאוד נחמדים ! רק שהם קצת נסתרים , בתקופה זו של החיים ! בנוגע לשאולתייך , תעשי מה שבא לך ...
סתם ..... אם העבודה טובה אז שווה להישאר כי בתקופתנו אני קצת קשה למצוא משהו טוב ! מה גם שאוניברסיטת ת"א לא מתאימה ..... תנסי קודם את בר אילן ! ביי ביי ושיהיה בהצלחה בכל דרך שתבחרי !

rama691

New member
לעזוב עבודה מכל סיבה

אני פונה אליכם מידי פעם כאשר מצליחים להעיר אותי והפעם שוב הצלחתם, אז הסיפור הוא כזה, יש לי בעל מקסים, אוהב, מסור, (גם אני כזאת), אנו נשואים הרבה שנים, לא סופרים, אז המגרעה היחידה שלו בחיים היא שפתאום באמצע החיים הכי טובים שיש עם המשכורת הכי טובה שיש עם התנאים הכי טובים שיש מרגיש שהוא צריך לעזוב, להתקדם, להשתכלל, לא לטיול, לא למנוחה, הרצון להגיע יותר רחוק מניע אותו, ואז זה קורה, הוא מחפש, ומחפש, ומחפש............. ולוקח המון זמן למצא כי תמיד זה קורה בתקופות הכי קשות שיש אבטלה במשק, והמצב גרוע, (תמיד זה קורה חודש אחרי שעזב), אז חברה אם בא לכם ליסוע לטייל לתקופה ארוכה, יש סיכוי שהמצב בארץ יתייצב, ואז הכל יהיה בסדר ולכדתם שתי צפרים במכה אך כדאי לעשות שיקול דעת, אולי לקחת חופשה ללא תשלום. ו...תחשבו...על.....זה....כי המצב בטטה.

קווארק

New member
שבת שלום פורום.....

רעיון גדול הדורש לשבור מוסכמות שהוטבעו והוטמעו בנו מאז ימי ילדותנו. מקום העבודה הפך להיות כקרני המזבח שאנו נאחזים בהם כמעט בכל מחיר, כמה עובדים ישנם הסובלים במקום עבודתם ואין להם אומץ לנסות לשנות? התועלת מהחוויה של מסע אל העולם, גדול בהרבה מאשר ההשארות בעבודה. וקרוב לודאי שאחרי טיול כזה אתה חוזר מגובש ועם בטחון מה מתאים לך ולמצוא עבודה חדשה זה קלי קלות. שבת של שלום.

rose1971

New member
הוי! לזכר הימים הטובים

אני פעמיים בחיים עשיתי זאת פעם ראשונה התפטרתי וטסתי להודו וחזרתי ומצאתי עבודה חדשה ויותר טובה פעם שניה איימתי להתפטר ואז הגענו למסקנה שרק ארח חופשה ללא תשלום ואחזור לאותו מקום עבודה שבו אני עובדת עד היום ואז טסתי לתאילנד נפאל ולאוס ומה היום ? גם היום חדוות הטיסה לא עזבה אותי אבל יש לי יותר חששות אני חושבת שתשוקת הטיסה ממוקמת בראש סדר עדיפיות כל השאר נדחק הצידה המצב החששות ואז טסים בעיקבות הלב דרך צלחה ובקרוב אצלי

למעלה