שרשור הכרות

dafgol

New member
../images/Emo66.gif שרשור הכרות ../images/Emo66.gif

מי אתן? מי אתם ?
מאיזה אזור בארץ? בחו"ל?
בני כמה הילדים ?
יוצא לכם לבלות עם הילדים ? < מי שרוצה יכול\ה להעלות תמונות בשרשור ההיכרות הזה וגם להעלות תמונות שוויץ לאלבום השוויצים - ממש כאן
> נעים מאוד

זוזי, תפני מקום, אני ראשונה...../images/Emo9.gif

מי אני? ליאת, אמא של גל ושל ליאור=שתי בנות. מאיזה אזור בארץ? קרית ים(קריות). בני כמה הילדים? גל בת שלוש וחודשיים, ליאור בת שנה וחודשיים. יוצא לנו לבלות עם הילדים? שי/שישבת מוקדש אצלנו למשפחה, תמיד עושים משהו משותף ארבעתנו יחד, לעיתים אף עם חברים, מטיילים, עוסקים בעבודות יצירה, בריכה בקיץ, משחקיות בחורף=אוהבים וקנאים לזמן האיכות הזה.

../images/Emo13.gifנעים מאוד../images/Emo13.gif

שמי דפנה אני אמא לתומר בן ה-6 וליואב בן ה-3 גרה בבת ים, אנחנו אוהבים לבלות עם הילדים בטיולים, אצל חברים, מארחים את החברים שלהם אצלינו בבית, בשבת מבלים איתם ברכיבה על אופניים. אין לי כרגע מצלמה אבל כשיהיה לי אשוויץ גם אשוויץ.

טוב עונה.........

אני רחל הדרומית בת 37. עובדת כמטפלת וצהרון. אני מבאר שבע. אני אם אומנת לשלושה אחים כבר עשר שנים: הגדול כבר אוטוטו גיוס, הבת בת 14, והבן בן 12. יש לי שלושה ילדים ביולוגים שלי: בן 15 הבכור, בת 14, ובת 8. אנחנו משפחה שמבלה הרבה, אוהבים לטייל.

הגיע תורי...

אמא לארבעה ילדים - 3 בוגרים שכבר מוצאים אותי לבילויים...
ונסיך קטן ומתוק בן 12. שאיתו כולנו מבלים והרבה. תמונה אני לא מעלה לאינטרנט מתוך עיקרון! אבל האמינו לי הוא מדהים ומי יכול להיות יותר אובייקטיבי מאמא שלו..???

S r 35

New member
עכשיו אני ../images/Emo140.gif נעים מאוד ../images/Emo13.gif

אני שרה ("אחותה" של דפנה), בת 38, גרה בחיפה. יש לי שני בנים: ניר בן שש וחצי. רון בן שנתיים וחצי. אנחנו מבלים עם הילדים המון ובכל הזדמנות - גם כך, אני מרגישה שהם גדלים לי מהר מדי, אז אנחנו מנצלים את התקופה המקסימה הזו כשהם עדיין מוכנים לבלות איתנו, לבלות איתם בכל רגע נתון. אני לא מעלה תמונות של ילדי לאינטרנט, מתוך עקרון.

dafgol

New member
אני....אני....יש לי רק שאלה ../images/Emo6.gif

אני דפנה, בת 38 כמו שרה "אחותי" הגדולה
(גדולה ממני בשבוע וחצי ) נשואה לגולן (40) , גרים בעמק יזרעאל הירוק והמקסים
אמא לבר שעוד חודש חוגג 5 שנות תקומה, אמא של רז שחגג שתי שנות תקומה לפני חודש. אני נמצאת עם הבנים כל יום מאחה"צ כשאוספת אותם מהגנים, כן יוצא לי לבלות עם הילדים גם בבית וגם בחוץ, עם חברים וטיולי אחה"צ צ'כונתיים. בסופי שבוע כשהאישמיש בבית , כל הזמן מתועל לבילויים משותפים - טיולים, משחקים, סתם לנסוע ברחבי הצפון , כמו גם להתבטל ולנוח בבית ביחד...סוג של בילוי כייפי
נעים מאוד

זדשב

New member
גם אני...גם אני...

אמא לילדון בן 4.5, גרים באזור חיפה. בשבתות מבלים בטיולים בטבע .באמצע השבוע הבילויים שלנו קצת אחרים...הילדון נפגש עם חברים, לי יש בדר"כ סידורים (קניות, בישולים וכו') אבל בסופו של דבר כל דבר יכול להפוך לבילוי משותף, גם קניות בסופר. משתדלת להקדיש לו לפחות אחה"צ אחד באמצע השבוע שבו אני נטו איתו. בדר"כ ביום הזה אנחנו יושבים בבית קפה השכונתי הקבוע שלנו , אני על כוס קפה הוא על כוס שוקו ומדסקסים נושאים ברומו של עולם
יש לנו גם מנוי להצגות ילדים , אז פעם בחודש רואים הצגה.

S r 35

New member
איזה מתוקים ../images/Emo99.gif אני מתגעגעת....

יקירתי, אנחנו צריכות להיפגש בבהול! יום אחד דיברתי עם ניר על בר והוא שאל אותי מי זה. אז קדימה, צריך לשפר ולתקן את המצב, את לא חושבת? .... ד"ש חמה לגולן.
ו
ות לנסי
ים

מתרגשת

New member
אוי דפנה איזה ענקי בר. אלוהים אדירים../images/Emo70.gif

מקסים. ורז, מעולם לא ראיתי אותו, הוא כל כך יפה.

dafgol

New member
בטח שראית אותו ../images/Emo13.gif

היינו הרי ביומולדת 3 שעשיתם לסתיו ,רזי היה בערך בן 4 חודשים אז ....ככה שכחת אותנו....
על המחמאות
צריך לעשות איזה מפגשון .....עבר הרבה זמן.....

מתרגשת

New member
טוב, הוא היה תינוק. עכשיו הוא ילד../images/Emo70.gif

יש הבדל גדול. לא זוכרת כלום מהיומולדת.... אלוהים אדירים

את תחיי חיים ארוכים את ובעלך היום חשבתי

עלייך שראיתי את התמונות שבעלך צילם את שחף במפגש הראשון שהיינו ביקנעם יחד מה איתכם שאמרת לבקר באתר הזה זה שלכם?

למעלה