בנות יקרות

ז י ק ו

New member
../images/Emo68.gif בנות יקרות ../images/Emo68.gif

רציתי לאחל לכולנו בשמי ובשם לביאה אצילית
חג פסח שמח וכשר
לכל אלו שחוגגות אותו.. ושמורות או שלא על כשרות. אגב, איפה אתן חוגגות??? (אני ובעלי חוגגים אצל ההורים שלי)

Wasabi Snooters

New member
כנראה הפסח הכשר הראשון שלי.

כמעט כשר, הכוונה. אחותי התחתנה לפני איזה חודש אז אנחנו עושים סדר אצל ההורים של "גיסי" והם שומרים.. בחיים לא קראתי יותר מ2 משפטים מההגדה אני חושבת שאני אצטרך להיות ממש שיכורה בשביל להעביר תערב הזה וגם, לא יהיה גפילתעפיש הם מרוקאים, ולא נעים להביא אוכל מהבית.. חפיף. לפחות יש לי 12 יום חופש מצהל.

no names

New member
חג שמח מאוד!

אני חושבת שהשנה הפסח שלי לא יהיה כל כך כשר, ככל שאני מתבגרת דרכי הופכת להיות רעה יותר ויותר. בעיקרון, אני נוסעת לעשות את הסדר אצל קרובי משפחה אבל אני מקווה מאוד לשכנע את משפחתי הקרובה להישאר שם כמה ימים ככה שאני אחזור הביתה ישר אחרי הסדר והבית יהיה רק שלי לכמה ימים שלמים ואני אוכל לחגוג כמו שצריך...

gaya123

New member
אצלי פסח תמיד כשר , אבל מסיבות

אחרות לגמרי.... במשפחה שלי גדלתי עם הידיעה והחינוך שמה שבריא לנפש תמיד כשר.... ככה שהחג לא חריג מכל יום אחר....
השנה אנחנו עושים חג אצל דודים שלי בקריית טבעון , ומחר על הבוקר אני נוחתת בתל - אביב ומתכוננת לערב סוער בעוד אחת מן מסיבותיה של אילנה שירזי....
, ובעוד שמשפחה סוגרת את השבוע בצפון , נשאר בית לבד עד מוצאי שבת..... אכן חג מוצלח.... (שיהיו כולם ככה....) בכל אופן , שיהייה לכולכן חג שמח!! ואני באמת מקווה שאחרי החג יירגעו הרוחות בפורום.... שלכן, גאיה123.

img

New member
גאיה נשמה

את יודעת שאני מתה עליך, שיהיה לך אחלה חג שבעולם, וחסר לך שאת לא פוגשת אותי במסיבה של שירזי!!!!!!! love ya sis אפרת.

למעלה