קיילי מינוג בתפוז
אנשים

../images/Emo68.gifקיילי מינוג בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

הפעם הראשונה שהתינוק שלי... בואו לקרוא, לשמוע ולראות התחלות מעניינות שעברו הילדים של גולשי פורום הורים לתינוקות - תבחרו את היצירה שההכי אהבתם, הצביעו והשפיעו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=747&msgid=110874348 הגולשים הזוכים יקבלו שי שווה במיוחד מתנת אתר סטארט קטנטנים http://ktantanim.start.co.il
פורום קיילי מינוג חוגג את צאת הדיסק החדש שלה, ומזמין אתכם להשתתף בפעילויות השונות ולזכות בבפרסי קיילי שווים: DVD, דיסקים, סינגלים, פוסטרים, לוח שנה ותיקים. לפרטים נוספים הקליקו כאן- http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=566&msgid=110882776 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=566&msgid=110882442 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=566&msgid=110882612 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=566&msgid=110883108 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=566&msgid=110887285 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=566&msgid=110882551
חושבים שאתם מכירים את ג'ניפר אניסטון? מדקלמים את קורות החיים של ג'ניפר בע"פ? פורום ג'ניפר אניסטון מקיים, לקראת השנה החדשה חידון טריוויה גדול ומזמין אתכם להפגין את הידע שלכם בנושא הכוכבת. לזוכה מובטח גם פרס שווה! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1810&msgid=110924864
מה עושים כשהעיניים - "כלי העבודה" החשוב ביותר שלנו, חולות
בואו לברר בערב הרצאות בנושא בריאות העיניים שיתקיים במרכז הרפואי ת"א http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/cat/healtharticle.asp?Aid=89888
צלמו טוסטוסים תוך כדי נסיעה אבל צלמו אותם מהמצלמה של הסלולרי וזכו בכירבולית תפוזית מפנקת! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1817&msgid=110933107

../images/Emo41.gifנצל"ש..בדיחה../images/Emo6.gif../images/Emo41.gif../images/Emo205.gif

בחורה מביאה את ארוסה לבית הוריה. ההורים מגלים שהבחור חרדי. כשהנשים הולכות לשטוף כלים שואל האב את הבחור: "במה אתה עובד?" עונה הבחור: "אני לומד תודה" שואל האב: "ואיך תפרנס את בתי?" עונה הבחור: "אני אלמד תורה ואלוקים יעזור לנו" שואל האב: "ואיך תקנה לבתי מתנות?" עונה הבחור: "אני אלמד תודה ואלוקים יעזור לנו" שואל האב: "ומי ידאג לאוכל לילדים?" עונה הבחור: "אני אלמד תורה ואלוקים יעזור לנו" לאחר שהבחור הולך, שואלת הבחורה את אביה מה דעתו.. עונה האב: "בחור טוב, אין לו עבודה, אין לו שאיפות בחיים אבל הדבר הכי חשוב, הוא חושב שאני אלוקים"

נעה91

New member
אני לא יודעת אם זה קשור פה אבל...

שלום קוראים לי ענבר ואני מדריכה בסניף יוספטל.כבר שנתיים אין לנו קומונרית. סניף יוספטל זה סניף שכונה בכפ"ס,סניף שחשוב שיהיה בשכונה וממש חשוב שיהיה שם בשביל הילדים,יש לו באמת פוטנציאל ענק אבל קצת קשה למדריכים להביא אותו לרמה הזאת. אשמח אם האנשים שפורום הזה יוכלו להפיץ את הבקשה!!! כל המעוניינת-ענבר 0547833569 תודה רבה!

שאלון:)

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? -כמה עטים יש לך בקלמר? -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? -כמה חולצות כתומות יש לך? -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) -כמה כפתורים בשלט יש לך? -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? -כמה אתרים יש לך במועדפים? -כמה פעמים צחקת היום? -כמה פעמים התעטשת היום? -כמה פעמים שיקרת היום? -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? -כמה שעות היית במחשב היום? כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? -כמה נעליים יש לך?ואיזה? -כמה פלאפונים היו לך? -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה ב.במידה בינוניצ ג.במידה מועטה ד.בכלל לא *נלקח מפורום סקרים ושאלונים:)*

../images/Emo205.gif

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? פעם אחת במתמטיקה:) -כמה עטים יש לך בקלמר? אחדP: -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? ממ תמונות במחשב..אולי 500?! -כמה חולצות כתומות יש לך? ממממ אחד :| -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? 133 -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) ממ הוא התקלקל.. -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) אנלי שמץ! -כמה כפתורים בשלט יש לך? שלט של הוט אנערף.. -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? אנלי -כמה אתרים יש לך במועדפים? 15 -כמה פעמים צחקת היום? ממ המון! -כמה פעמים התעטשת היום? לא התעטשתי
-כמה פעמים שיקרת היום? לא שיקתי:) *אני חושבת..* -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? לא ראיתי.. -כמה שעות היית במחשב היום? ממ 5?! כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? לא ד'עת -כמה נעליים יש לך?ואיזה? 3 אחד של lee copper ומגף ועוד נעל ספורט אחת -כמה פלאפונים היו לך? לא היו לי:) -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? ואיי מ-ל-א -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? מוכר לי.. -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? 3 חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? עצים -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? דפדפת.. -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? 22 -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? תמונה של אחי הקטן עם אבא שלי בבית האיכר:| -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? מספרים חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה כי אנליP: -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוההP: -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) ממ:) -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית
ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה ב.במידה בינונית
ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? חח:| א.במידה רבה ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא *נלקח מפורום סקרים ושאלונים:)*

יונת13

New member
../images/Emo168.gif

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? אממ... נראה לי 4 -כמה עטים יש לך בקלמר? 5 -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? בחיים לא חשבתי על זה... נראה לי אוסף זכרונות מגוש קטיף תובב"א -כמה חולצות כתומות יש לך? 6+ סווצ'רט (או איך שכותבים את זה...) -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? 130..!! -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש)בסביבות ה-100 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) כ"ח שבט!!! (להכין מתנות עוד מעט..) -כמה כפתורים בשלט יש לך? מי בודק את זה?!? -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 2 -כמה אתרים יש לך במועדפים? הרבה -כמה פעמים צחקת היום? כמעט כל היום... -כמה פעמים התעטשת היום? 0 -כמה פעמים שיקרת היום? 0 ב"ה -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? 1 בערב -כמה שעות היית במחשב היום? שעתיים כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? יותר מדי....
-כמה נעליים יש לך?ואיזה? 10 זוגות -כמה פלאפונים היו לך? עכשיו המכשיר השני -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? מישו באמת סופר את זה? -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? אממ.... -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? אכלתי שהייתי קטנה -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר?מחזיק לעפרונות! חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? המחשב השני שלי... (אני בחדר פנימי...) -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? תיק -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? 2 -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? תמונה של החניכים המדהימים שלי (ניצנים נו"ש כבוד!!!! וגם נצח...) -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? פלאפון חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) אפסית -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) ברגע זה ממש -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) אממ... -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) אפסית לגמרי -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) הלוואי שגבוהה... -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) אממ... בואו נחשוב.. -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה (בלי להעליב את הכותב/ת) -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא- "הווה דן כל אדם לכף זכות" למה לחשוב רעות על בנאדם הוא נברא בצלם אלוקים כמו כל אחד מאיתנו לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה- כיום לצערנו אי-אפשר לדעת כלום ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה-דיי סביר לא?!? ב.במידה בינוניצ ג.במידה מועטה ד.בכלל לא *נלקח מפורום סקרים ושאלונים:)*

isilme

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gif

זה מה שקורה כשאין ביולוגיה... מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? אמממ.. נראה לי 2.. בספרות ובתנ"ך. -כמה עטים יש לך בקלמר? 3, היו 4 והוא הלך לאיבוד
-מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? אבק. ויש לי המונים ממנו. -כמה חולצות כתומות יש לך? 3-4 נראה לי... -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? יותר מידי -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) האמפי שלי נפטר. -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) בערך עוד חודשיים.. -כמה כפתורים בשלט יש לך?
אין לי מושג -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 4, חצי כובע, מוצץ קפיץ ושטות כזאת שאפשר לחבר איתה את המפתח לכל מיני דברים -כמה אתרים יש לך במועדפים? אין לי מועדפים בבצפר :( -כמה פעמים צחקת היום? הומממ... אין לי מושג. אבל בהתחשב בעובדה שקמתי לפני שעתיים בערך.. לא יותר מידי -כמה פעמים התעטשת היום? 0 -כמה פעמים שיקרת היום? O: לא נראה לי שיצא לי. -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? 0 -כמה שעות היית במחשב היום? אני פה בערך 20 דק'.. כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? יותר מידי -כמה נעליים יש לך?ואיזה? הוממ.. נראה לי שיש לי איזה 5-6... 2 מגפיים, אולסטאר, נעלי ספורט, טבע, שורש ונעלי בית רוסיות סופר מגניבות. -כמה פלאפונים היו לך? 1 -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? יותר מידי
-כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? O: לא יודעת. מי בכלל חושב על ארטישוק? -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? כשהייתי קטנה אכלתי. עכשיו זה די מגעיל אותי. -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? נמממ.. בפנימיה אני חושבת ש1.. זה צפרדע ענקית עם שמיכה ואולי כמה מחברות.. בבית רוב החדר שלי ירוק. חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? העצים של הוואדי של הגן חיות -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? כתב עת "זמנים" -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? אין לי מושג איך להפעיל את הטלוויזיה פה... -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? תמונה של הדס, שהיא שלחה לי לפני 1000 שנה בערך... -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? הקלסר שלי חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(בינונית) -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה) -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה) -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(נמוכה) -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה) -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(נמוכה) -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה) -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(נמוכה) -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(בינונית) חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? ד.בכלל לא

tahel93

New member
אנייייייייייי

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה?עוד לא קיבלתי =] -כמה עטים יש לך בקלמר?4 -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו?שאלה טובה.. אין לי מושג... -כמה חולצות כתומות יש לך?4 -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? 66 -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) 208 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) 270 יום בערך -כמה כפתורים בשלט יש לך?חחחחחח לא יודעת.. שלט של הוט... -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 1 -כמה אתרים יש לך במועדפים? בערך 27 -כמה פעמים צחקת היום? וואו! בהסעההה! כל הדרך! -כמה פעמים התעטשת היום? אפ'עם -כמה פעמים שיקרת היום?אפ'עם -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? פעם אחת, סנופי. בבוקר.. בערוץ 2-מומלץ! -כמה שעות היית במחשב היום? אמממ 20 דק' כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה?35 -כמה נעליים יש לך?ואיזה? 3 אולסטאר שחור בורדו וכחול נעל ספרוט אחת, מגף אחד ו2 כפכפים -כמה פלאפונים היו לך? 3 ,אני ברביעי -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? 1000000000000000000000 -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? 12 -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה?וואו בערך כל פעם שחשבתי -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? אולי 4-5 חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה?את הכביש ואת הבית כנסת שליד הבית -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? על הקרטון של ה-RC קולה יש משהו באדום -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? 2 -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? תמונה של יוני בלוך -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? הטלפון חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) נ -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית)ג -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)ג -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נ -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)ג -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נ -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית)ג חחחחח -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית)ג -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית)ג חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית<-------- ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה<--------- ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה ב.במידה בינוניצ< --------------- ג.במידה מועטה ד.בכלל לא *נלקח מפורום סקרים ושאלונים:)*

אני. ../images/Emo13.gif

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? 0.
-כמה עטים יש לך בקלמר? חח וואו, אני אלך לספור.
8.. ורובם כחולים [לא גוונים של כחול, כחול רגיל של פיילוט.
] -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? אוסף בובות [לא בובות צעצוע.
], 23 בובות.
-כמה חולצות כתומות יש לך? אחת. :| -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? 170 -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) יש לי בMP4 133 שירים.
-עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) 240+.. [הספירה לאחור החלה.
סתם, לא.] -כמה כפתורים בשלט יש לך? אין לי שלט, לטלוויזיה יש שלט.
-כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 1 -כמה אתרים יש לך במועדפים? 42 -כמה פעמים צחקת היום? 6 בערך..? -כמה פעמים התעטשת היום? 0 -כמה פעמים שיקרת היום?
היום דווקא לא שיקרתי.. -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? 1. -כמה שעות היית במחשב היום? עוד לא מלאה שעה לשהותי במחשב.
כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? 50..? -כמה נעליים יש לך?ואיזה? 12 זוגות נעליים: זוג מגפיים, זוג נעלי שבת, זוג נעלי בית לחורף, זוג קרוקס, זוג שורש, זוג נעליים לעונות מעבר, זוג נעלי ספורט, זוג נעלי טיולים, זוג כפכפים לשבת בקיץ, עוד זוג כפכפים לשבת לקיץ, כפכפי אצבע מגומי ועוד נעליים שחורות עם נקודות לבנות.
-כמה פלאפונים היו לך? 2! -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? בערך 100.. :| -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? בכל פעם ששמעתי את "הכבש השישה עשר"
-כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? 0. נראלי. פחדתי לאכול כי אמרו בכבש השישה עשר שכשאומרים ארטישוק מתקמטים כל הפנים. -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? 11 חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? קיר לבן -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? הסווטצ'ר האדום שלי [יש מראה, נו..] -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? היא פתוחה. על ערוץ 2. -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? תמונה של אחי עם אחינית שלי כשהיא רק נולדה [לפני יותר מ6 שנים!] -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה?עכבר המחשב.
חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך?
א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? ג.במידה מועטה -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? ב.במידה בינונית אני אשכרה הלכתי לבדוק דברים. אני ממש משועבדת. :|

יש להכניס נושא להודעה

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? לא יודעת, 5? -כמה עטים יש לך בקלמר? המון! חברה שלי אמרה שאני צריכה לעשות לה מפה בקלמר שלי, כי אפשר ללכת בו לאיבוד מרוב דברים, כי הוא שאקל! -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? אהמ, כרטיסיות נקרא? -כמה חולצות כתומות יש לך? 2 -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? אין לי אייסיקיו, מתוך אידיאולוגיה בשקל.. :) -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) אין לי אמפי 3, מתוך אידיאולוגיה בשקל.. :) -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) 8 חודשים בערך -כמה כפתורים בשלט יש לך? לא יודעת.. 25 ככה? [בשלט של המערכת. השלטים של הוט מרובי כפתורים] -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 4 -כמה אתרים יש לך במועדפים? 28 -כמה פעמים צחקת היום? המון. -כמה פעמים התעטשת היום? בכלל לא -כמה פעמים שיקרת היום? בכלל לא, ב"ה -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? בכלל לא, ב"ה. -כמה שעות היית במחשב היום? חצי שעה כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? 100? -כמה נעליים יש לך?ואיזה? קרוקס, נעלי רכיבה ונעליים לטיולים. -כמה פלאפונים היו לך? זה החמישי -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? מלאאאאאאא -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? כל פעם ששמעתי את השיר מהכבש הששה עשר.
-כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? אמא שלי מכינה ארטישוק הכי טעים בעולם! -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? אנערף.. [הדר?] חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? עמק יזרעאל שלי. -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? מפה על השולחן -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? הופ -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? מממ אני במחשב של אמא, אז יש תמונה של איזה אירוע מנהלל ביום שני.. -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? מקום לעטים כזה חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה :) -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה נורא! [אני בדרך לביתמדרש, ושם יש את רותם.. ורותם, איי רווווותם] -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה? -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה [כי אמרו לי שקנו לי מתנה] -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה.
-מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? ב.במידה בינונית -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? בכלל לא. זה טבעון, באמאשלכם. מי יעשה בטבעון פיגוע?! -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? ג.במידה מועטה הוא סתם מבסמת טבעון, כולם שם מוזרים.
יאאא. בא לי עוד.

yhaa hi

New member
אני! אני!

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? אף לא אחד
-כמה עטים יש לך בקלמר? 12+עט עיפרון
-מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? כריטיסיות נוער של אגד יש לי יותר ממאה -כמה חולצות כתומות יש לך? 3 -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? אני לא זוכרת כי כבר 4 שנים לא הייתי שם
-כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) 219 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) בפסח -כמה כפתורים בשלט יש לך? איזה שלט? -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 1 -כמה אתרים יש לך במועדפים? 10 -כמה פעמים צחקת היום? 3 פעמים נראה לי... -כמה פעמים התעטשת היום? 1 או 2... -כמה פעמים שיקרת היום? אפס -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? עכשיו, אבל זה לא נקרא כי היא פתוחה וזה לידי
-כמה שעות היית במחשב היום? שעה בערך... -כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? 50 -כמה נעליים יש לך?ואיזה? 5 נעלי ספורט, 2 סנדלי שורש, נעלי שבת ונעלי בית
-כמה פלאפונים היו לך? 1 -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? יותר מדי
-כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? 5 פעמים
-כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? אף פעם! -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? 1, ספר דקדוק באנגלית חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? הסניף
-הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? הכפתור שמדליקים איתו את האור בחדר מדרגות -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? היא פתוחה, על ערןץ 2 -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? תמונה ממחנה מעלות -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? מטען של בטריות חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? ב.במידה בינונית -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? ב.במידה בינונית *נלקח מפורום סקרים ושאלונים:)*

רוני13

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo163.gifנהי...

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? אממ 1-2 -כמה עטים יש לך בקלמר? 0 -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? מחברות-לא ספרתי
-כמה חולצות כתומות יש לך? 1 של גוש קטיף. -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? בסביבות ה-70 אני לא מדבר עם רובם. -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) יש לי אמפי 4 ופאלפון-באמפי יש 60 אאל"ט ובפלאפון 49 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) אני אגיד לך בדיוק! עוד 16 יום-יוצא בשבת קודש
-כמה כפתורים בשלט יש לך? לא יודע... -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 1 -כמה אתרים יש לך במועדפים? כ30 -כמה פעמים צחקת היום? המון! אין יום שאני לא צוחק בו בלי הפסקה
-כמה פעמים התעטשת היום? אולי פעם 1 -כמה פעמים שיקרת היום? לא שיקרתי
עכשיו 2....חחח סתם לא! -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? לא ראיתי... -כמה שעות היית במחשב היום? אולי רבע שעה. כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? 40 -כמה נעליים יש לך?ואיזה? שורש,ספורט,שבת ונעלי בית! -כמה פלאפונים היו לך? 2,3 אם מחשיבים את החצי פלאפון שהיה לי
-כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? מאיפה לי?! -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? עכשיו... -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? מעולם לא במודע. -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? 2 קירות ירוקים. חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? תריס סגור
-הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? כלום. -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? זאת לא חוכמה-אני צריך ללחוץ על מספר כדי שהיא תידלק אבל האינסטינקט אומר ללחוץ על 3
-היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? אחותי עושה בטן של הריון8* -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? יש הרבה חפצים-אבל יש פה בקבוק קוה קטן
חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה? בינוניתהלוואי הלוואי הלוואי
) -מהי הסבירות שתשתה היום מים? גבוהה... -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום? גבוהה אני תמיד נותן חיבוק לאחותי הקטנה
-מהי הסבירות שתכין שאלון היום? אני עושה עכשיו
-מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
XD -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום? נמוכה
-מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב? ??? -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה? לא היתי קורא לזה אהבה
-מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר? גבוהה...מאוד. חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה
כבר אי אפשר לדעת היום... (חח סתם הכל בצחוק!) -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה בטח הייתי צועק:"מטען חבלה!!!!
"
רק כדי אות את כל האנשים מתחילים לרוץ בבהלה
-סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה אם במנקה בבציפר שלי אני חושד אז בו לא?!

אני.

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה? 0 -כמה עטים יש לך בקלמר? אין לי קלמר, יש לי עט בכיס. -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? בולים - מאות. מדבקות - עשרות רבות... -כמה חולצות כתומות יש לך? 0 -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? 176 -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) בפלאפון 77 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) בערך 210 <7 חודשים> -כמה כפתורים בשלט יש לך? הרבה -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 1 -כמה אתרים יש לך במועדפים? 50 בערך -כמה פעמים צחקת היום? 4 -כמה פעמים התעטשת היום? אין ספור... -כמה פעמים שיקרת היום? 0.5 <שקר לבן> -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? 1 -כמה שעות היית במחשב היום? 1.5 כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? יותר מדי -כמה נעליים יש לך?ואיזה? 1 ספורט, 1 שבת. -כמה פלאפונים היו לך? הנוכחי זה השלישי -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? אמממ... הרבה... -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? 37 -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? 0 -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? אין לי כח לבדוק, יש לי חיים חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? אדנית -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? חבילת טישו -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? הופ! -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? תמונה שצילמתי בטרבלינקה במסע לפולין וערכתי אותה יפה, אני אעלה אותה... -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? עכבר של המחשב חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) אכלתי כבר, אז נמוכה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה ביותר -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה... -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה
-מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה מאוד -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? ב.במידה בינונית -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוד? ג.במידה מועטה -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? ד.בכלל לא

מורשתית

New member
=)

חלק ראשון מספרים: -כמה מאיות קיבלת השנה?אף לא אחד.. כי לא ממש למדתי למשהו... -כמה עטים יש לך בקלמר? הרבה...אינספור... -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? הפתעות של ביצת קינדר..=)(מקורי נכון?!) ויש בו יותר מ-200 הפתעות -כמה חולצות כתומות יש לך?אחת ויחידה -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? 80 -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) 150 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) 80 יום בערך -כמה כפתורים בשלט יש לך? אנא ערף?! -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? איזה 6... -כמה אתרים יש לך במועדפים? 47 -כמה פעמים צחקת היום? המון! מלאן! -כמה פעמים התעטשת היום? פעמיים? -כמה פעמים שיקרת היום? אמממ
-כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? פעם אחת בלבד...יותר מידי... -כמה שעות היית במחשב היום? 3 לפחות....=) כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? 100... -כמה נעליים יש לך?ואיזה? קרוקס,אולסטאר,נעלי טיולים ושורש -כמה פלאפונים היו לך? 3 -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? פשש מי סופר... -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? אף לא פעם אחת...לא עלה במוחי הדל לחשוב על ה..הדבר הזה... -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? כמו שכבר הבנתם..מעולם לא... -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? מעטים.. חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? את הגגות האדומים של מורשת היפה -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? הכפתור של המפזר חום שלי..=) -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? jetix -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? בתדודה שלי הקטנה..מחייכת! חמודה! -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? הפלאפון שלי.. חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) נמוכה מאוד.. -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה, אין ספק... -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) חחח גבוהה-בהתחשב בכך שזוהר רואה אותי היום..=) -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) אפסית -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) אפסית גם כן -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) כבר קיבלתי..גבוהה =) -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נו באמת.. שאלה דבילית..חח -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא- במידה נמוכה... לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -במידה מועטה -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה ב.במידה בינוניצ ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -איזה מחבל ואיזה נעליים...הוא בטח סוחר או משו כזה.. =)

למעלה