סתם מבואסת ורוצה לשתף...

spidi2

New member
../images/Emo7.gifסתם מבואסת ורוצה לשתף...

היה אמור להיות לי דיון היום, בבית הדין הרבני והוא נדחה... הייתי מוכנה נפשית כבר למה שהולך לקרות, ואתמול בערב בשעה מאוחרת הודיעו לי שזה נדחה. אז נכון שכל הקלישאות... של : "כל עכבה לטובה" ו"כל דבר קורה בגלל סיבה" , אולי יכולים לעזור קצת... אבל האמת רק קצת..... בכל אופן אלך לפנק את עצמי היום. בין כה וכה זה יום חופש. שיהיה לכולם אחלה יום.

מה שצריך

לקרות , זה שתגיעי לכל מצב , מאמינה בעצמך , ביכולתך ובאמת שלך. נכון , לפעמים זה מעצבן שנדחים דברים מטרידים , שאמורים להסתיים , אבל אני באמת מקווה שאת אכן מבלה ומתפנקת כפיצוי להיום
והמון הצלחה בהמשך
נחזיק לך אצבעות.

ממתינה

New member
../images/Emo45.gif

כמו שכתבת כל עכבה לטובה וככה זה באמת, חיזקי ואימצי, המון סבלנות וכוח, מאחלת לך כל טוב ובהצלחה.

spidi2

New member
../images/Emo98.gifחייבת לעדכן.....

היה לי אחלה יום. פינקתי את עצמי, ואין כמו יום פינוקים כדי לפתור הרבה בעיות. אז ביקרתי אצל הספר ושיניתי תדמית (רק קצת, בל נגזים), קניות, דברים יפים.... ושימותו הקנאים. סתםםםםם... תודה לכן על העידוד. אבל עכשיו העולם נראה יפה יותר.

אנאבלית

New member
ספידי, את רואה?אז לא הכל שחור...../images/Emo9.gif

צלחת להפוך עכבה- לטובה, עובדה! שיהיה לך טוב בהמשך. אל תדאגי הגט יגיע בסוף, לא מחזיקים אף אחד נשוי בכוח היום. והדרך עוד ארוכה.

חשבתי עליך היום ../images/Emo13.gif

התחלתי באמצע שיעור כלשהו לזמזם את מילות השיר
: אני ארקוד על מדרגות הרבנות הזמרת ששרה את השיר (אני גרוע בשמות) שרה אותו בחופשיות והנאה- אני מקווה שכך נהנית ביום החופש שלך
אין לי מושג על גירושים איך זה ולמה, מניח שזה מאוד קשה נפשית ופיזית אז מה אאחל לך? רק שתרקדי על מדרגות הרבנות
~פורג´, עדין מחפש את יהודה אטלס~

תחייכי, הצלחת.

פעם ידעתי הרבה יותר ממנו בעל פה. אבל סוף סוף הילד יודע לקרוא לבד ואצלי הזיכרון כבר לא כמו שהיה פעם.

spidi2

New member
אני ארקוד על מדרגות הרבנות....../images/Emo6.gif

מתכוונת לארגן מסיבת גירושין.... ובהחלט לרקוד על מדרגות הרבנות.... והזמרת ששרה את השיר היא: שלומית אהרון תודה לכולםםםםםםםם!!!!!

למעלה