הו גאד...

../images/Emo70.gifהו גאד...

והינה עוד חופש מסתיים לו... עוד חודשיים של קיץ מסריח,פקאצות שמשתלטות על ת"א,וערסים שמסתובבים ברחובות ומתחילים עם כל דבר שזז.. אז מה עכשיו?? גאדדד כמה שאני שונאת בתי ספר!! טוב,לפחות זו שנה אחרונה שלי.... אתמול ניצלתי את היום האחרון של החופש,שתיתי כמה שוטים,שיקרתי למלצר שיש לאחיינית שלי יומולדת רק בשביל שישים זיקוק בקינוח...(מה לעשות?? היא ביקשה!!),נכנסתי עם ידיד(שבדיוק חזר מפוסיקט) למועדון סלסה בטיילת בת"א,דפקנו ריקוד,ראיתי ברמנים חתיכים שלבושים רק בבוקסר,ואחר כך הצטרפנו לחבורה של אנשים שרקדו ברחוב 'הורה' וואו איזה מאגניב...=\.... הסתובבתי איתם 5 סיבובים של צעד תימני והלכתי...היו שם 2 הומואים שרקדו מהלב..(יש לי את זה מתועד במצלמת וידיאו!!)...נסענו לתל ברוך,הקוקסינלים נופפו לי לשלום(הם עמיתיי לעבודה) והלכתי... שרנו באוטו את השיר פתיחה של 'מוש השור' זה היה קורע...ראיתי את הירקון..איפה שהבן זונה שפתחו את אימא שלו מאחורי קניון 'מלכא' בירושליים זרק את רוז הילדה הקטנה.. אוקיי חפרתי פה..יותר מדי.. אני שונאת לימודיםם בלאט!! ומי ישמור על הילדים שלי?! טוב,אני אהיה נחמדה ואאחל לכל מי שחוזר מחר לבית הסוהר בהצלחה... איזה חופש מזורגג...חעחעחעחעחע הלווואי שתהיה שביתה!! אני אלך לי לשתות כדורי שינה(בתקווה שאני לא אתעורר)...

לא לכולם יש לימודים ^_^

אחח החיים היפים .. איזה כיף לסיים י"ב .. אפילו אין לי געגוע קטן לחזור ללימודים!!

Yggdrasil19

New member
את תתחרטי על המילים האלה

אני יכול להגיד לך שבהשוואה לחיי האוניברסיטה והקריירה, בצפר זה קייטנה.

למעלה