OMG
OMG
OMG

• פותח הנושא Aeon
  • פורסם בתאריך

Aeon

New member
../images/Emo70.gifOMG../images/Emo70.gifOMG../images/Emo70.gifOMG

פוסטר ראשון ורישמי של Dark Knight
נראה מהפוסטר שלג'וקר יהיה הרבה תכלית בסרט...

DDN

New member
פוסטר מגניב!

אני כבר מחכה לסרט הזה. פוסטר אומר שהם כבר לקראת סיום, לא?

0Pandemonium0

New member
זה פוסטר ממש יפה. אני אוהב את הכיוון האפל

שבאטמן תופס, בהחלט מתאים לו כיוון כזה והגיע הזמן להפוך אותו מעוד גיבור-על מצויר לילדים לאביר האפל באמת.

Aeon

New member
לא תמיד...

יש חברות הפקות שמוציאות פוסטרים הרבה הרבה לפני שיש תסריט בכלל - דבר דבילי אם תשאל אותי... אבל הצילומים של Dark Knight כבר נגמרו - עכשיו יש עבודת בלאי של עריכה וכו'...

בתאל59

New member
יאלה שיצא כבר!!!!!

אני מתה לראות את הסרט אומרים שהוא יהיה הכי טוב! (האחרון לא היה כל כך מוצלח )

0Pandemonium0

New member
אבל פיקטיבי לחלוטין ולא נאמן לסיפור, כפי שאני

מכיר אותו. בכל-זאת היה טוב.

DDN

New member
לאיזה סיפור?

ולמה הכוונה "פיקטיבי לחלוטין"?

0Pandemonium0

New member
הכוונה לסיפור הולדתו של באטמן, כמובן.

אני חייב להודות שאני מכיר את הסיפור עצמו דרך הסדרה המצוירת והסרטים הישנים, אבל עד כמה שאני יודע הוריו של ברוס וויין נרצחו ולכן החליט להילחם בפשע, ובחר בדמות העטלף מפני שפחד בעצמו מעטלפים וחשב שיוכלו להפחיד בצורה טובה גם את אויביו הפושעים. כל הסיפור על מסע לטיבט, אימונים עם אנשי ליגת הצללים והפגישה עם ראס-אל-גול הוכנסו רק ב"באטמן מתחיל", למיטב ידיעתי. אני טועה?

DDN

New member
אני לא מכיר את הסיפור מהסדרה המצויירת

בכל מקרה, מלבד המסע לטיבט והסיפור עם ראס אל גול, "באטמן מתחיל" היה קרוב יותר לסיפור בקומיקס מאשר הסרטים של טים ברטון (אחרי הכל, הבחירה בעטלפים נראתה גם ב"באטמן מתחיל". בסדרה הקודמת של הסרטים לא התייחסו לעניין)

0Pandemonium0

New member
אם ככה, גם אתה אומר שהמסע לטיבט והפגישה עם

ראס אל גול לא התרחשו בקומיקס המקורי. אז זו המצאה של באטמן מתחיל, ולכן הוא פחות קרוב למקור.

DDN

New member
והוא עדיין יותר קרוב למקור מהסרט של טים ברטון

לקשר את הג'וקר לרצח של הוריו זה מצוץ מהאצבע. (ושלא תבין לא נכון, אני אהבתי את הסרט של טים ברטון, ג'ק ניקולסון היה ג'וקר אלוהי, אבל הסרט לא היה אפל כמו שסרט באטמן אמור להיות) כל הקטע עם פלקוני, והרצון של ברוס להבין את עולם הפשע, והמסע שלו, הרבה יותר מתאימים לקומיקס ולרוח של באטמן. בקומיקס, הוא למד קרימינולוגיה, וגילה שחוק וצדק הם לא בהכרח דברים זהים, והלך ללמוד את העולם התחתון מנקודת מבט אישית.

0Pandemonium0

New member
כאמור, אהבתי מאוד את באטמן מתחיל ואת האווירה

האפלה, שאני מקווה שתישאר בכל סרטי באטמן מעכשיו. באטמן הוא לא סופרמן הכל-יכול, שומר החוק, שנאבק במיליארדר לקס לות'ור. באטמן הוא לוחם בעל שפיות מעורערת שנלחם במטורפים פסיכופתיים, וכך זה צריך להיות.

0Pandemonium0

New member
יש לו פוביה מעטלפים, זה מספיק כדי להכניס אותו

לקטגוריה "נוירוטי". פוביה היא סוג של נוירוזה, שהיא סוג של הפרעה נפשית. וחוץ מזה, הוא רודף אחרי כל פושעי גות'הם בגלל שגנב חסר חשיבות, דגיג קטן, רצח את ההורים שלו. מעניין שזה לא קורה לכל אחד, רק לברוס וויין. יצר הנקמה שלו עצום, וכן, הוא מעורער.

DDN

New member
לא ממש

אין לו "פוביה" מעטלפים. לברוס ווין הבוגר אין פחד משתק מעטלפים (הוא מסתובב סביבם, והולך דרכם) הוא לא רודף כל פושע בגותהאם רק כי רוצח חסר חשיבות רצח את הוריו (אחרת היה מפסיק כשהיה תופס אותו) הוא עושה זאת, כי בדרכו אל הרוצח, גילה שהעולם אפל, והוא, שכבר איבד מספיק, מוכן להקריב מעצמו כדי לוודא שאת הטראומה שעבר לא יעבור אף אחד אחר.

Aeon

New member
העטלפים נהיו חלק ממנו

שהוא גדל, כלומר הוא לקח את הפחד שלו והפך אותו למשהו מחזק, מתדלק. זה משהו שכולנו צריכים ללמוד מווין
בקשר ליצר הנקמה - דן כבר אמר את כל מה שרציתי להגיד.

למעלה