בישולים עם הילדים

dafgol

New member
../images/Emo71.gif בישולים עם הילדים ../images/Emo71.gif

מודה שאני מהמאותגרות מטבח, אבל עובדת על זה....וניכרת מגמת שיפור
מחפשת רעיונות לבישולים כייפים שאפשר להכין ולאפות עם ילדים......( כן, יש לנו את הספר הצהוב.....זוכרת אותו עוד מילדותי
, ה
על פיתה מככבת אצלינו פעם בשבוע ) אני יודעת שיש פה כמה
יות מדופלמות ומוכשרות
רעיונות, המלצות והדגמות ויזואליות
למתכונים כייפים להכנה עם ילדים יתקבלו פה בברכה. עכשיו הולכת לבשל .....

השבת הזו אנו יוצאים לטייל ואחכ על האש לכבוד

יום הולדתי ויום הולדת של אלה שנולדו בנובמבר ולקבוצה כיפאק מגיע על ארגון הטיול למחר

litzuf

New member
בישול עם הילדים....

כאן הבן הגדול בתחילת הבישול, עם הדרכה ממני...

litzuf

New member
בישול עם הילדים תמונה שניה....

כאן הוא בשיא הבישול

litzuf

New member
ותמונה מקסימה לסיום....

שני הילדים... עומדים ומכינים סלט ירקות... וגם אני עזרתי

dafgol

New member
רגע צביו'ש אז האוכל מוכן כבר ?

אני מתלבשת ובאה
איזה כיף שהם כבר גדולים ו"שימושיים" במטבח , חוץ מללכלך את הריצפה
כל הכבוד לליאב וצופית

litzuf

New member
האוכל כבר בבטן....,

לפחות החלק הראשון.... מחר החלק השני.... היה טעים... מוזמנת למחר... מכינה את כיסא הכבוד....,

dafgol

New member
אבל למחר הכנת חמין....

אנל'א אוהבת חמין....
ותודה על ההזמנה....אנחנו עוד נפתיע.....אבל אז תצטרכי להכין לי משהו אחר....

litzuf

New member
אני אבקש מליאב להכין...../images/Emo24.gif

יאלה... מחכה

גל ואני הכנו/אפינו פיצה שבוע שעבר.

בקערה גדולה-גל שפכה 18 כפות קמח שתי כוסות מים 3 כפות שמן זית מעט מלח וחבילת שמרית ערבבנו הכל-והשארנו לתפיחה מתחת למגבת מטבח, למשך כ- 3 שעות.. את הבצק המוכן אמא=אני, שמה בתבנית משומנת מעט. רוטב=בצל קצוץ, פלפל אדום הוכנסו למעט שמן, 2 עלי דפנה(שגל זרקה לתוך הסיר הקטן), מעט שום ואורגנו, עגבניה גדולה חתוכה לקוביות הוכנסה לכבודה, הכל טוגן קלות, קופסת רסק עגבניות קטנה, ותבלנים(שגל שמה)פפריקות/תבלין לפיצה/מלח/פלפל שחור. את רוטב אמא שפכה מעל הפיצה, גל פיזרה גבנ"צ מגורדת מעל, ושמה זיתים מגולענים, ופלפלים אדומים. מעל הכל אבקת שום ואורגנו. הכנסנו ביחד לתנור...(25 דקות בחום של 200 מעלות.)

tunalover

New member
מעולה! הדפסתי ואני בהחלט אנסה

נשמע ממש מגניב. איך שנצא מהגן נכין את הבצק ולפני א.ערב נכין את כל העניינים ונחכה 25 דקות למוצר הסופי.

dafgol

New member
ענת ../images/Emo51.gif זה מדליק

את מרשה לי להוסיף לקישורי הפורום שלנו ? וכמובן ברוכה הבאה

ברור דפנה

תודה רבה לך ובהצלחה בפורום! הבת שלי ואני מבלות כך חצי שעה כל פעם, והיא הכי נהנית לאכול את התוצרת......בתאבון!

Jen74

New member
שחף ועדן בנות 13 (אוטוטו 14) מבשלות לבד

כבר תקופה ארוכה שהן מכינות לעצמן לאכול ולפעמים כשבא להן אז גם לכולנו. הן יודעות להכין מרק צח עם קניידלך, חביתה ומקושקשת. לימדתי אותן להכין שניצלים עם ציפוי מפירורי לחם ולטגן פרוסות בצל וקישואים. כיום אני משתמשת עם כירה חשמלית כי יש לי בעיה של גז אז אני פחות חוששת שהן יבשלו. תמיד פחדתי שהן משתמשות בגז, שלא ישכחו לכבוד, שיכבו עד הסוף את הגז. עכשיו צריך רק לדאוג שיזהרו לא לקבל כוויה. אלמוג, בת 12, עדיין חוששת לבשל לבד בלי השגחת מבוגר. דקל, בת 7, עדיין לא ניסתה לבשל אבל אני בהחלט חושבת שהגיע הזמן להדריך אותך בדברים פשוטים. יש להם במסגרת קרן קרב בבית הספר כבר בכיתה א' לימודי בישול.

למעלה