HSP season 6 episode 6

2המרפא

New member
אפשר לקרוא לפרק הזה dwan and the magic river

יש לבחור קארמה ממש טובה אין ספק. יש לו יכולת לפגוע בריברים שאין שני לה.

shaywh

New member
גם מקבל הרבה קלפים בחינם

וגם יושב עמוק כדי שלא יבריחו אותו. גם מקבל כל הזמן השוואות במקום העלאות (בפלופ טורן איפה שלאחרים היו מעלים בד"כ) כי מנסים לתפוס אותו וגם משווים לו המון ואליו בטס. זה גם חלק מהעסק. פיליפס השווה לו ביד הראשונה עם יד שמנצחת רק בלופים למרות שסביר מאוד שיש לדוואן קלפים נמוכים אם הוא משווה בפלופ של 8-5-2 (משהו כזה). בקיצור, אם אתם משחקים מול דוואן (חוץ מהשוט שאחד פה לקח פעם) אל תתמודדו איתו בזה שפשוט תשוו הרבה, זה לא עוזר...

shaywh

New member
נצלש שארקסקופ יפה

נתקלתי בשם במקרה ובדקתי אותו בשארקסקופ ועכשיו אני אכתיר אותו כאהוב עלי. ואמציא את זה שיש דבר כזה שארקסקופ אהוב. מראה שכל מה שצריך זה זכייה אחת. חפשו את fyrtuk מפול טילט כדי לקבל קצת השראה.

Harleydude

New member
עלית על אחד היתרונות הבולטים של להיות LAG

ככה שטווח הבלופים שלך יותר רחב כך גם אתה יכול להרחיב את טווח הימורי הערך שלך (בגלל שכמו שאמרת - ישוו לך יותר רחב). דווקא להשוות מולו הרבה זה אסטרטגיה לא כזאת רעה כי אתה רוצה להשאיר את הבלופים שלו במשחק ולא לקפל אותם, ברגע שאתה מעלה לו הרבה בחזרה אתה גורם לו להמשיך רק עם מה שמרסק אותך. במיוחד שהוא מודע טוב מאוד לאימג' שלו ושל כל אחד אחר בשולחן. קשה מאוד לשחק מולו (מן הסתם אני לא אומר את זה מנסיון), אבל ככל שאני רואה אותו יותר אני יותר חושב כמה זה מפחיד ת'כלס לשבת איתו, הוא משחק סיטואציות מסויימות פשוט מושלם ומאוד קשה להוציא ממנו ערך כשאתה מוביל וגם לא קל לבלף אותו (בדר''כ זה דורש 3 יריות ודוואן והוא מסוגל להשוואות גבוליות כמו שראינו מול דאריו). ועלית על עוד יתרון של LAG - קלפים חינם. מול שחקן כזה הגישה ה"קלאסית" אומרת תשלוט בגודל הקופה ותנסה ללכוד אותו. אבל הוא חכם והגדולה שלו שהוא יודע להכניס אותך לספוטים קשים ולא רק למצבים של להמר להמר להמר ולהפעיל לחץ. ראיתי אותו גם עושה הרבה צ'קים אחרי שעשה 3בט וכו' , הטווחים שלו מאוזנים בצורה מטורפת. כשאתה מול דוואן עם איזה טופ פייר ועושה לו צ'ק על הפלופ מקבל צ'ק בחזרה והטרן נופל יהלום שלישי או קלף לסטרייט אתה נכנס לעולם של כאב.

2המרפא

New member
כן האיזוני ריינג' שלו חולניים ואני דווקא לא

חושב שלשחק פאסיבי בצ'קים זה עובד. עד היום ראיתי רק שחקן אחד מצליח להרוג את דוואן בהולדם וזה איסילדור כי זאת הייתה הפעם היחידה שהבנאדם שיחק נגד מישהו שהוא יותר מטורף ממנו. דווקא לאורך זמן היחידים שאני רואה מרוויחים ממנו זה אלו שמוכנים להכניס את כל הכסף מאוד לייט בגלל הנטייה של דוואן לרדוף אחרי דרואוס. כולם יודעים שדוואן מאוהב בדרואוס שלו ולא משחרר אותם מאוד בקלות וקשה את מוסיף את הFOLD EV לEV של הדראו בגלל המשחק המאוד אגרסיבי שלו יוצא לך EV+. היחידי שראיתי שמצליח לשבור את דוואן בקטע הזה זה איסילדור כי הוא פשוט לא היה מוכן לקפל זוגות בינונים והיה מוכן להכניס גם 200K על זה. אני מסכים שרוב האנשים השפויים לא מסוגלים לשחק איתו.

Harleydude

New member
בדיוק

אני לא התכוונתי שאם תשחק פאסיבי תשבור אותו, דווקא ממש לא, כי מה שיקרה זה שהוא ייקח קלפים בחינם מול הריינג' שלך שכבר מסודר לו בראש וישחק מולך יותר ממושלם, הוא פשוט י**** אותך. מה שבאמת צריך לעשות מולו זה לבנות בנקרול של כמה עשרות מיליונים ולשפוך איתו דם כמו שאיסילדור עשה. והעובדה שהדרואים בריינג' שלו זה לא תמיד חולשה שלו אלא לפעמים גם חוזק. ראיתו אותו משחק סטים מחוץ לפוזיציה כדונקבט,בט,דחיפה. זה כל הקטע של האיזון ריינג'ים, הרבה אנשים בסכומים הנמוכים יכולים לשחק דרואים מאוד אגרסיבי אבל ינסו לשחק אותה טיפה יותר לאט עם מונסטר. מה שהופך את דוואן (וד''א גם אצל אייבי שמתי לב לזה) לדוואן זה שהוא מסוגל להכניס את כל הכסף על פלופ יבש רצח גם עם סט וגם עם דרואו חזק וזה בעייתי כי מול הטווחים שלו אתה תמצא את עצמך -EV המווון. אהה... מה לא הייתי נותן בשביל לשחק איתו 500\1K הדס אפ איזה 50 אלף ידיים ואשכרה לצאת מורווח ווואללה לא בגלל הכסף אלא בגלל שזה נראה לי שאם אתה שחקן שמסוגל להתמודד עם דוואן ברמות האלה זה יכול להיות כיף רצחחחח

2המרפא

New member
כן זה בדיוק הקטע של הבנקרול והמוכנות לסכן

אותו. אין מה לעשות אם ברצון שלך לשחק עם דוואן בסטייקס המגוחכים באמת צריכה להיות לך נכונות להתמודד עם סווינגים של מיליונים ולא למצמץ. צריכה להיות הנכונות להכנס מאוד בקלות על ידיים מאוד ספקולטיביות ולשים את הלחץ עליו כל הזמן הבעיה היא שאין כמעט אף אחד כזה בעולם. למעט אייבי ופטריק אין לאף אחד רול להתמודד איתו, ולמעט זיגי ואיסלדור אף אחד לא מספיק חולני בשביל לעשות את זה בלי בנקרול.

shaywh

New member
רול דוקא יש לעוד כמה אנשים

אני בספק גדול אם לדרר או דויל לא יושבים על רול יפה מאוד, של דויל בטוח יותר משל פטריק בהרבה. הבן אדם מודאג מזה שהוא סיים שנה ברייק איבן בביג גיים בבלאג'יו FFS. כדי להתמודד מול דוואן אתה פשוט חייב להיות ממש חכם ועם אומץ. חייב לדעת לנתח את הטווח שלו ולזרום עם זה אפילו שהסכומים מפחידים. בקיצור, צריך להיות או גאון הולדם סטייל איסילדור או עם שליטה עצמית וסטטיסטית מפחידה סטייל טאונסנד או גלפונד. דוקא לא נראה לי שהוא ממש מאוהב בדרואוס שלו, פשוט הטווחים שלו יותר רחבים אז זה מה שהם כוללים. איסילדור יותר חולני אז הוא מתבסס גם הרבה על בלוקרים ואם ראיתם את הוידאו ביוטיוב של גלפונד מולו אז בלוח של 2-3-4-5-6 גלפונד אמר שהוא דוחף עם כל הידיים שלו שם. הסיבה שאני מעריץ אותו זה לא הטירוף, יש לו יכולת מצויינת להיכנס לראש של היריב ולראות את המשחק משם. אונליין זה יותר חלש אבל בלייב כשהוא חושב יותר על כל יד ויש יותר יריבים שונים וחלשים זה קטלני. יריב שלא מסוגל לנתח את דוואן בחזרה ולהבין איזה טווח הוא יציב מול הטווחים שלו או להיות מטורף בזכות עצמו לא יעמוד בזה.

Harleydude

New member
זה חלק מזה

דוואן בעצם אומר לכולם "אם אתם משחקים איתי תתכוננו לסווינגים ענקיים כי אני אשחק הרבה ידיים ואתפוס", ובסכומים האלה רוב האנשים לא רוצים את זה ומנסים לצמצם את זה עם גיים פסיבי. ורק מי שבאמת "גבר" לא לשים *** יכול לתת לו פייט (איסילדור לדוגמא). אפשר לספור על יד אחת כמה אנשים יתיישבו לשחק עם דוואן על 100K בבליינדים של 500\אלף בידיעה שהם הולכים להכניס את המאה אלף דולר האלה על זוג שני בלי למצמץ ולהיות מוכנים להפסיד אותם. סה''כ, דוואן לא משחק בטורנירים על צ'יפים או על כסף לבזבוזים, זה מאה אלף דולר, וזה רק באי אין אחד.

talhorm

New member
../images/Emo45.gif בפרק הזה זה היה פשוט מפחיד

לקס ולדהום משחק אותה דוואן צעיר אבל הוא ממש לא ברמה שלו למעשה אני גם חושב שהוא שחקן טורנירים לא משהו והוא לא מתאים לקבוצה הזו

Shpirer84

New member
מדהים איך שאייבי אנטוניוס ודואן

פשוט כמה רמות מעל כולם..וזה כל כך ברור במשחק.... איך לעזאזל מגיעים לכזאת מיומנות???

2המרפא

New member
אתה צריך להיות שילוב של כמה דברים

סוג של גאון, מהמר כפייתי וחסר פחד לחלוטין. כיסים עמוקים יתר על המידה עוזרים גם כן.

Harleydude

New member
חופשיייי

היד של אייבי ואנטוניוס (הבלוף של אנטוניוס לא הKK מול AA למרות שזו גם יד ללמוד ממנה) הייתה היד הכי מעניינת עד עכשיו, רק מראה באיזה רמה של חשיבה כל אחד מהם נמצא.

למעלה