התפקדות חודש מרץ

MelindaW

New member
../images/Emo73.gifהתפקדות חודש מרץ../images/Emo73.gif

שם:
סדרה אהובה חוץ מSN:
סצנה אהובה:
דמות אהובה:
ספרו עוד משהו מעניין...

MelindaW

New member
שלי...../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

שם:
מירה
מרכז
סדרה אהובה חוץ מSN:
מכושפות, אבודים, מגרש ביתי, הבית הלבן, כולם שונאים את כריס, בנות גילמור, הרקעי השביעי והרשימה עוד ארוכה
סצנה אהובה:
מתוך מכושפות, כל סצנה שבה פרו מכסחת למישהו את הצורה
דמות אהובה:
דין מSN, צ'ארלי מאבודים
ספרו עוד משהו מעניין...
טוב להיות |ארנב| רשע עם נעלי בית

../images/Emo26.gif

שם:לירון גיל:14 איזור מגורים:חיפה סדרה אהובה חוץ מSN:מלאך שחור, מגרש ביתי, מכושפות(למרות שאני כבר לא ממש רואה) ועוד מלא שאני לא נזכרת בהם סצנה אהובה:ממלאך שחור- פרק 15- כשמקס ואלק הולכים מכות.. בדיוק ראיתי את זה עכשיו בפעם המי-יודע-כמה וזה עדיין מצחיק אותי.. דמות אהובה:דין מSN ספרו עוד משהו מעניין...היום יומהולגת לג'נסן אהובי!

Shiri from the block

Active member
אאאני! שם: שירן. גיל: 18 וחצי. איזור מגורים: מעלה אדומים. סדרה אהובה חוץ מSN: חח זה לא יגמר../images/Emo6.gif-היפים והאמיצים, זינה, חברים, אבודים, מכושפות, בנות גילמור, ורוניקה מארס, O.C.. סצנה אהובה: חח אין.. דמות אהובה: סאם!../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif ספרו עוד משהו מעניין... אין לי../images/Emo3.gif

Lirchu

New member
hee hee../images/Emo9.gif

שם: לירי.
אישור מגורים: ליד חרצליה
סדרה אהובה חוץ מSN: ורוניקה מארס, בנות גילמור, טופ מודל, אוק [O.C
].
סצנה אהובה: וואו יש המון ואין לי כוחות
דמות אהובה: סאמי
ספרו עוד משהו מעניין... התחתנתי אתמול בלילה
כןכן חיחי ו- I LOVE MOLLY
אל תקחו אותי ברצינות נו

ortal herrera

New member
אני! ../images/Emo204.gif

שם:
אורטל. גיל:
17 וחצי... איזור מגורים:
אזור השרון.. רעננה... סדרה אהובה חוץ מSN:
אמ..אמ...אמ.. לא יודעת.. ברגע זה השיר שלנו ואבודים! סצנה אהובה:
אמ.. כל הסצנות של פונצ'ו בלי חולצה ברבלדה!
גררר דמות אהובה:
פונצ'ו וג'ארד! ספרו עוד משהו מעניין..."קוביות| אני מדברת עכשיו עם בנדוד שלי שנמצא בברזיל!

קאטי22

New member
../images/Emo26.gif

שם:אתי גיל:17(וחצי) איזור מגורים:חור בדרום סדרה אהובה חוץ מSN: מגרש ביתי,the o.c, סצנה אהובה: עוד לא התחלתי לראות את הסדרה..ראיתי את הפרומו..וזה הספיק! דמות אהובה: לא יודעת...כשראיתי מלאך שחור אהבתי את אלק!...אולי גם הפעם! ספרו עוד משהו מעניין... עם הערוץ החדש (יס סטאר) נראה לי שאני ישאר דבוקה לספה כל היום...וזה לא ילך כ" טוב עם הבגרויות!

התפקדותי..../images/Emo3.gif

שם:
דנה גיל:
18 איזור מגורים:
רעננה (עם חברתי אורטי
) סדרה אהובה חוץ מSN:
ורוניקה מארס!! הסידרה הכי מדהימה שיש! או.סי, גילמור, מגרש ביתי בערך..מכושפות..טומודל סצינה אהובה:
אני משוחדת..
אממ הסצינה בפתיחה של איזה פרק, שדין ישן במיטה עם מכנס קצרצר שחור וטי שירט
או הקטע שהוא במקלחת עם המגבת על הראש
דמות אהובה:
דין!!!
ספרו עוד משהו מעניין:
טוב נו, פרסום בחינם, ורוניקה מארס עונה ראשונה בערוץ 10 ימי שבת 18:30!

elina002

New member
מתפקדת

שם: אלינה גיל: 18 איזור מגורים: טבריה סדרה אהובה חוץ מSN: מכושפות סצנה אהובה: הקטע הראשון בפרק הראשון דמות אהובה: דין ספרו עוד משהו מעניין... אני לא מעניינת...

Charmed Or

New member
:]../images/Emo112.gif

שם:אור. גיל:15 איזור מגורים:איפשו. סדרה אהובה חוץ מSN:מכושפות.. שנגמרה:'( סצנה אהובה:לודעת;[ תנו לראות את 14-16;[ דמות אהובה:שניהם^^ ספרו עוד משהו מעניין... מירה תעשי לי ילדדדדדדדדדדדדדדדדד וחזר לי המחשב:]

Nitzan122

New member
קצת באיחור אבל מתפקדת...

שם:ניצן גיל:15.5 איזור מגורים: רעות סדרה אהובה חוץ מSN: ורוניקה מארס ומלאך שחור
סצנה אהובה: כל סצנה של LoVe
דמות אהובה: ורוניקהולוגן מורוניקה מארס מקס לוגן ואלק ממלאך שחור ספרו עוד משהו מעניין... אני יכולה לספר הרבה דברים אני לא יודעת כמה מעניינים הם יהיו
אז עדיף שפשוט לא....

למעלה