פעילויות בשבת

אפרת29

New member
../images/Emo73.gifפעילויות בשבת

בוקר טוב לכולם, אני אמא לפעוט בן 10 חודשים ואני הייתי רוצה לקבל מכם המלצות ורעיונות לפעילויות שיכולות להתאים בשבת, ממש משעמם לי ובטח גם לו ללכת לגן שעשועים כל פעם.. אז לבריאותי הנפשית אני זקוקה לקצת אוויר...
בינתיים לקחתי אותו רק לגימבורי והיה לו ממש כיף בבריכת הכדורים. אנחנו גרים בדרום ליד באר שבע אבל נמצאים לסירוגין שבת כן שבת לא בהוד השרון אצל הסבתא, אז אשמח לקבל רעיונות גם לדרום וגם למרכז. הייתי שמחה גם להכיר ולהתחבר עם אמהות מהפורום שיש להן ילדים באותו גיל
פחות או יותר תודה רבה, אפרת

רותי ע

New member
אני לא בטוחה שלו משעמם...

לתינוקות בגילו מספיק כמה חפצים זרים ושונים והם מאושרים לחקור אותם. אנחנו הם אלו שמחפשים גיוונים מיוחדים. לאן שתקחי אותו יהיה לו כיף. זה גיל שקל לרצות אותם. מה עם פינת חי וליטוף? יש למשל בדרום את ZOO חוויה. מאוד נחמד שם.

אפרת29

New member
גן סגור?

כתוב באתר האינטרנט שלהם שהאתר נסגר יכול להיות?

בגיל הזה ? לאן שאת אוהבת ../images/Emo13.gif

אוהבת לטייל ? שימי אותו במנשא ולכי לטייל. אוהבת על החוף ? להיט ! ואל תשכחי דלי ואת. אוהבת פארק ? מצויין ! אל תשכחי שמיכה. אוהבת מוזאון ? שוב, המנשא הוא חברך הטוב ביותר. זה באמת גיל כל כך קל.

אפרת29

New member
קניתי מנשא...

אבל תנסי לקחת יש ילד ששוקל 10.5 ק"ג בלי עין הרע......יותר מחצי שעה זה בלתי אפשרי
אז נטשתי את המינשא ועכשיו אני חברה טובה של העגלה, אפרת

szim

New member
אנחנו טיילנו המון עם מנשא על הגב

יש גם מסלולי טיולים בצפון שהם מיועדים לנכים ולכן ניתן לעשות אותם עם עגלה. בגיל הזה האמת הם באמת נהנים מכל דבר ים, גינה , חיות וכו

מנשא גב

ואני מסתובבת עם בנדיט בן כמעט שנתיים ששוקל 13 ק"ג על הגב, אז קטן עלי 10.5 ק"ג
. במנשא קשירות לקחתי אותו גם כששקל ככה, אבל זה כבר היה באמת קשה. אולי המנשא גב שלך פשוט לא מתאים לך.

כנ"ל, גם עלינו קטן 10.5 קילו

אצלנו בד"כ יותר מרבע שעה במנשא זה בעיה כי נועם מתחיל לקטר, אז עושים הפסקות. הפסקות אוכל, הפסקות להסתכל על פרחים, סלעים, נמלים, עצים, פרפרים, מים זורמים וכו'. אגב, מנשא גב נועד לשאת משקל כזה, אני גם עם 4 קילו סבלתי במנשא קשירות אבל נשאתי את נועם בקלות במנשא גב.

המלצה

גילינו מקום מקסים ממש ליד הבית שלנו- יער חורשים ליד מושבי (קיבוץ?..) חורשים, מתן, חגור... ליד צומת קסם. היינו לפני שבועיים והיו המון כלניות רקפות ואירוסים. מקום מקסים מקסים. בשבת האחרונה היינו בים והפשוש (שנה) נהנה בטירוף, היה יום מקסים ככה למשחקים בחול, עוד לא להכנס למים (קפואים) אבל כיף גדול גם בלי זה.

ARDIT

New member
ערדית

יש לי רעיון לבילוי בשבת - מקום מדהים בשם סקיי פארק שנמצא בראשון לציון WWW.GVAHIM2000.CO.IL

למעלה