מסכמים את השבוע

../images/Emo74.gifמסכמים את השבוע../images/Emo74.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- בילוי השבוע שלכם? סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? סקופ השבוע שלכם? דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- מסר לאומה- ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..

MoRaN SeM

New member
אני[=

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? אין. מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? בואי נעזוב-רן דנקר. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- לילה טוב, אף אחד. של ג'ניפר משהו. בילוי השבוע שלכם? אמ.אמ.אמ.בי"ס? סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? מסכים. סקופ השבוע שלכם? קורל עדיין שולתת. דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- כמה שיעורים בבי"ס, שמישהו יעזור לי:| משהו שהרס לכם את השבוע- 44 שעות במערכת. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- אמ, שום דבר מעניין=/ מסר לאומה- תפרשו מבי"ס לפניי כתה י"א. ישתלם לכם. פרח לקורל ומעין[=

../images/Emo210.gifאניני../images/Emo13.gif באיחור../images/Emo11.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)
שיהיה לי את הכח מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)
אני אש-רן דנקר תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> אין לי פה... עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו
אמ... הדיסק של רן דנקר! דיסק טוב!!! בילוי השבוע שלכם
אתמול (אני יודעת שזה ראשון לא אכפת לי..) חתונה של דוד שלי!!! היה מגניב!!!! סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם
אמ... מסכים סקופ השבוע שלכם
יש לי דודה חדשה! והיא חברה טובה שלי!! דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו
בשבת נתקענו עם הג'יפ
והזמנו גרר וסיפור.... משהו שהרס לכם את השבוע
^^ ובגלל זה לא הצלחתי לשכנע את אמא שלי לקחת אותי למקווה בערב. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא
כלום
מסר לאומה
יש לי דודה חדשה!!! והיא חברה שלי
ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. הדרוש שלי... למעין לא
כי היא לא עונה לי כבר שלושה ימים

למעלה