התפקדות אוקטובר

באם באם בידדם באם באם בידדם באם

נכון מקורי? שם: נטעלי. הגעתי למסקנה שנטע זה נפוץ מידי ><" תאריך לידה: 8.5.92 גיל: 16 ושלושה חודשים. אני מזדקנת ): מקום מגורים: רמת גן סיטי
מסנג'ר\איי סי קיו: [email protected] שיר שעשה לי את החודש: womanizer
מאכל שעשה לי את החודש: כריות? נמ.. הו! בשר אסאדו בערב חג
הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: מחשב עבר שידרוג. יציאה ממש כייפית עם חברים. למה אני מחכה בחודש אוקטובר: לקנות עדשות צבע והמון בגדים לחורף.^^ מסר לאומה: where is the love? תמונה: אני כ"כ הולכת לעשות את זה^^

phrizer

New member
She feared the light,

so when she fell like a sinner to vice... שם: אורי, כבר שכחתם?? תאריך לידה: 03.09.94 גיל: 14 מקום מגורים: "כבר מוכר לי עד תום אגם אובר וגליל ערפילים זה של ויר"
מסנג'ר\איי סי קיו: ע"פ חוק הספאם זה יכול לעלות לכם 200 אלף ש"ח
שיר שעשה לי את החודש: לא יודע
מאכל שעשה לי את החודש: מנגו, למרות שהוא קצת נבח..
הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: למה אני שם כל כך הרבה
? למה אני מחכה בחודש אוקטובר: להפסיק לשים
מסר לאומה: Did Peron really lied during the elections? Met Evita, the woman that really fell at you(r'e) fit! Next at "Sick, Sad World"! תמונה: Sorry, i can't speak hebrew...

Blue Emptiness

New member
רק כי משעמם

תאריך לידה:פרווה גיל:15 ויומיים מקום מגורים:צפון מסנג'ר\איי סי קיו:אין לי כוח שיר שעשה לי את החודש:אין מאכל שעשה לי את החודש:סושייייייייייייייייייי הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר:אין?XD למה אני מחכה בחודש אוקטובר:שגל ימצא זמן בשבילי!!!!!!! מסר לאומה:באלי סושי תמונה: אין לי כוח למצוא משהו נורמלי

טללולוXD

New member
וואו, שנים לא הייתי פה.

שם: טלל. תאריך לידה: 2.1 גיל: כמעט 14 מקום מגורים: ירושלים. מסנג'ר\איי סי קיו: [email protected] שיר שעשה לי את החודש: This Could Be Anywhere In The World-Alexisonfire מאכל שעשה לי את החודש: כל הארוחה המפסקת><. הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: אמ, שיחות מסוימות וזה. למה אני מחכה בחודש אוקטובר: אמ. מסר לאומה: סוק הוא הכי אחי. תמונה:

למעלה