והמתנה הבאה היא תוצאה של

טובא

New member
../images/Emo77.gifוהמתנה הבאה היא תוצאה של../images/Emo77.gif

הרגשה משונה מאוד שלא הרגשתי כבר ממש ממש מזמן אהבה(או שסתם נדבקתי בשפעת מגיל וזה סתם מרגיש לי ככה) בכול מקרה עד שאני ידע אם אני חולה עליה או סתם חולה השיר הבא מעביר לי את הזמן I WAYNE-CAN'T SATISFY HER דרך אגב יכול להיות שזאת התחלה של שירשור שירי אהבה???

אויייי שיר חזק ../images/Emo45.gif

Junior Kelly - LOVE - שיר שאותי ממש מרגש sizzla - woman i need you ולא קשור לרגאיי אבל אחד השירים שאני הכי אוהבת lauryn hill - Sweetest Thing [Mahogany Mix]

MC ToRnAdO

New member
טה טה טה טה טה טה טה טה טם

אולה! לאהוב זה דבר טוב. בוב מארלי ולוריין היל-Turn your lights down low אה! It's a pity המפורסם של טניה סטיבנס מהDoctor's Darling המשובח. ןWant a natty של טורבולאנס וסשה (ששנים לא שמעתי ועכשיו אני רץ לשמוע)

pakopako

New member
תכלס- אחד השירים...

אבל יש איזה אלף שירי אהבה יותר מרשימים... jah cure- longing for sizzla- she's lovin ושניים בהשפעת ריאלטי- brian & tony gold- irresistible ghost- love you

האמת, לא כל כך טוב...

אני כבר 5 ימים עם 39 מעלות חום. אבל.... היום אנחנו (אני ואחי) עולים לשרוף את הרחבה עם ראגא מאפין, לפני רוד בוי ב"לילה" ניתן סט קצר. אני רואה אותך?

pakopako

New member
אויייי מאמי!

קודם כל- תרגישי טוב! "העיקר הבריאות" אמרה פעם מורה קווקזית לפיזיקה... חוץ מזה שיהיה לכם המון המון בהצלחה היום ובעיקר המון כיף... אני לא יכולה לבוא- צבא:( נו כבר אמרתי את זה... עושה לילות כל החיים...אבל בבת ים ככה שזה די מבאס- שניה מהבית ומהלילה אבל עדיין לא יכולה לבוא... לא נורא- תעשו חיים:) תקדישי לי שיר ;) אוהבת המון!

glock X

New member
שיחקת אותה עם JAH CURE

LONGING FOR YOUR LOVE זה אחד השירים המושמעים אצלי ביותר, ואהם אהם,,,,סליחה לא הצגתי את עצמי, אבל תוכלו להציץ בכרטיס, אם תשאלו אותי מי הזמר שאני הכי שומע? ללא ספק שאן פול, אחד היוצרים שברוך השם על הופעתו בפרהסיה חחחחח, הוסיף ותרם המון, קול משגע קצב מטורף ואיזיייייי A DUTTY YO חחחחחח ביי

אני לא בטוח שמדובר בשיר אהבה...

לפחות לא שיר על אהובה :)) אבל שירי אהבה? Junior Kelly-You look fine-sleng teng riddim (Drop Leaf Riddim) Jah Cure - Longing For שני שירי אהבה אהובים כרגע, הראשון של ג'וניור, איזה פלואווו

למעלה