סיפתח לפנים

Ak477

New member
../images/Emo77.gif סיפתח לפנים ../images/Emo77.gif

עכשיו שיש פורום אפשר לתת שרשור סיפתח , ספרו מי אתם , בני כמה אתם , מאיפה אתם , שיהיה נעים לכולם ואם בא לכם תקנחו בטיון האהוב עליכם:) נ.ב בנוגע להעלת קבצים לפורום..

Ak477

New member
מישקה מאן

מיכאל , מאזו - קרית מוצקין , חי על כדור הארץ כבר 17 שנים. בקשר לטיול האהוב עלי .. זה נורא קשה , בשאלות כאלה אני פשוט בוחר טיון אהוב וזהו :) Riddim Driven
Morgan Heritage - Hail Rastafari

../images/Emo45.gif

רועי,בן 19 מראש העין, כיום חובש קרבי עם יציאות של ג'ובניק
(לפאנים!) ודרך אגב מישהו יודע על מסיבת ראגיי טובה בקרוב?

../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

שמי יעל, מי אני? זו שאלה בעלת אינספור תשובות, ולכן אמנע מלעות עליה כרגע :) בת כמה אני? 16.5 (מחר יומולדת), תלמידת י"א. מאיפה אני? אני מאמינה שמהרחם של אמא, אבל המיקום הגאוגרפי שלי נכון ל15 השנים האחרונות הוא ת"א, תל הבאבילון. לי כבר נעים, מה איתכם? :) המון אהבה וחיוכים לכולם :)

Split Man

New member
|גזוז|

ספליט.. אלכס.. 18 עוד מעט.. ואני מראשון =] השיר הכי אהוב שלי נכון לעכשיו זה elephant man - dance di chaka תהיו בריאים ובהצלחה עם הפורום חח =]

SaBaGMaN

New member
Original SabagMan

יקיר באר שבע עוד 19 ימים בן 18 טיון שאני שומע עכשיו Michael Rose-No Burial נעים ורגוע ליכבוד השבת אני מאוד שמח על היוזמה של הפורום הזה אני מאמין שהוא יהיה הרבה יותר פעיל מהקומונה ומקווה שזה יחשוף עוד אנשים למוזיקה הניפלאה הזאת! שבת שלום !

../images/Emo60.gif

אני מיכל בת 21 מחדרה שיהיה בכיף לא הבנתי את השאלה שלך לגבי קבצים...

The Macker Girl

New member
נראה לי שבקבצים הוא התכוון לשירים

בכל מקרה...
צליל, עוד מעט 20, מחדרה...

תודה צלילה ../images/Emo25.gif לגבי שירים...

כל עוד זה לא מהארץ, לבנתיים נעלים עין
קבצים של אמנים מהארץ זה קצת יותר בעייתי, אז רק באישור האמנים.

Mc Shalti

New member
../images/Emo8.gif

דניאל מירושלים בן 18 וחצי אין לי כל כך הרבה ידע בנושא אבל אני נהנה לשמוע את מה שאתם ממליצים עליו כל פעם.. מקווה שאני יהיה פעיל ולא סתם יסתכל ויקרא..

Nechi Nech

New member
יאמאן

אני רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום
עוד חודשיים בן 18 מפתח תקוה הרחוקה. חבר בהרכב היפהופ רגאיי ופופ עירקי העונה לשם "פרודוקס". הטיון האהוב עליי לאחרונה הוא: Capleton - Search Fi A Find מתוך האלבום Still Blazin המעולה של קפלטון הגדול - מומלץ בחום אגב! עזבו יא צעירים אני מהאולדסקול של ימי הקומונה
סתם קיצר קומונה רגאיי בלאגנים וזה..תהנו!

למעלה