איך הכל התחיל בעצם

נמימה

New member
אני..../images/Emo9.gif../images/Emo108.gif

אני הכרתי את ירמי
והשירים שלו כבר הרבה שירים
.. אבל לא "אהבתי" או הערצתי אותו כל כך..
אבל לאט לאט, התחלתי לשמוע יותר ויותר שירים
שלו ולהעריך את השירים
שלו.. בשנה האחרונה, כבר התחלתי לחרוש עליו...
ירמי

האמת ../images/Emo140.gif

זה לא קרה לפני הרבה זמן אולי לפני שנה בחצי סתם אח שלי הגדול אז יש לו הרבה דיסקים ואני מושפע הרבה מהמוזיקה שהוא שומע מגיל קטן ככה שאני גדלתי על אביב גפן ומשינה וכל אלה ויש לי עוד אח ששנה שעברה לקח לאח שלי הגדול את הדיסק הראשון של ירמי לשמוע וסתם כזה אמרתי מי זה הירמי הזה בטח לא משהו וזה וסתם כזה לקחתי את הדיסק לשמוע פחות או יותר לא ידעתי בכלל שיש לאח שלי את הדיסק הזה ואז ברוק העצמאות שנה שעברה ממש התלהבתי מירמי ואז היה גם את צמח וניצנים ומאז בערך פחות או יותר הוא ממש טוב!!!!!

אני חייבת לציין שכמעט כולם פה

התחילו להכיר ולאהוב את ירמי בזכות הדיסקים של האחים הגדולים:) גם אותי אחותי תמיד חינכה לשמוע מוזיקה טובה!

אותי חינכו ../images/Emo140.gif

להרבה מוזיקה טובה משינה שבקיץ 2003 הגשמתי חלום להיות בהופעה של משינה!!!!! היה לי חלום לזכות בטוטו ולממן להם הופעת איחוד לפני שהיה דיבורים על האיחוד אבל אף פעם לא יצא לי למלא טוטו ככה שלא יכולתי לזכות אז חינכו אותי על משינה אביב גפן בעיקר חחח ועוד הרבה מוזיקה טובה

mesh33

New member
גם אותי....

הדיסקים שלו תמיד היו במערכת בגלל אחותי הגדולה, אז תמיד הכרתי אותו וחיבבתי את המוזיקה שלו אבל רק אחרי שראיתי אותו בהופעה התחלתי לחבב אותו פלוס!!!

A R TA M I S S

New member
נכון...:) ../images/Emo80.gif

כי ככה זה.. גם אותי עלי הטעם המוזיקלי של אחותי השפיע... ואני משפיעה על זה של אחי.. ששומע מוניקה ויודע את כל המילים בע"פ.. רק מה יש לו מעידות נוסח בני ה14- סאבלימינל... לא נורא..

זה נורא ביותר ../images/Emo140.gif

שלא ירצה עוד לשתות שוקו סתם שוקו זה טוב אבל לא של סבלימינאל

S h A b i T

New member
חח אני לא ../images/Emo3.gif

אח שלי שונא מוזיקה ישראלית!.. רק מטאל...
אבל אני תמיד זוכרת שאהבתי את ירמי.. זה לא בא לי פתאום..

Drorrrrrr

New member
המממ

אני לא בטוח, אבל אני חושב שזה היה בזכות הסידרה "הפוך". שיר הנושא של הסידרה היה "כבר עכשיו", הממ לאט לאט הכרתי גם את "הדפוק הזה" ואת "הזונה והכלב" והחלטתי לקנות את האלבום. בשלהי 1995 [
] קניתי את האלבום השני של ירמי, "לרע ולטוב", שם הכל התחיל.

ben4ever

New member
מממממ.....

לפני 5 חודשים רכשתי את הדיסק הראשון,ירמי קפלן והפרחים, במחיר מציאה של 29.90 ש"ח,והשאר.....כבר היסטוריה

BabyGirl 17

New member
אהממ..

מאז שיצא השיר הדפוק הזה, הייתי קטנה
ואחים שלי שמעו את הסגנון וכזה ואהבתי מאוד את השיר
מאז עברתי הרבה חחח ורק לא מזמן חזרתי למוזיקת ילדותי (הרוב ממה ששמעתי בבית, אחים שלי וכזה..) שזה רוק ישראלי ואז גם בא ירמי
סוף שבוע מהנה לכולם

רעות 85

New member
עכשיו אני

הייתי ברוק עצמאות שעבר, לא יודעת בכלל מה עשיתי שם- אף פעם לא אהבתי מוזיקה ישראלית, כולם התחרפנו, אני הכרתי בערך שיר אחד אז די ישבתי בצד (נראה לי שהייתה היחידה שישבה בהופעה של היהודים חח), ואז הגיע ירמי, ושר, אחחח... איך הוא שר.. וקפץ על הקהל.. ובאותו הרגע ידעתי שאני שלו.. ומאז.. מאז אני דבוקה לדיסקים כמו אויר לנשימה.

TsLiLuSHSH

New member
ירמי ואני, אני וירמיייייייייייייייי

חחח.. הממ האמת היא שהתחלתי נורא לאהוב את ירמי אחרי שראיתי אותו בהופעה בכפר המוזיקה של קוקה קולה בחופש הגדול שעבר. הוא (וחמי) נתן הופעה פשוט חלומית !!!
והיה שיר אחד בהופעה שלא יצא לי מהראש- אני אשתנה- ומאז אני גרופי של השיר הזה ! שיר מדהיייייייים! כל רוק העצמאות חיכיתי רק לשיר הזה!
בקיצור , למרות שאני בכלליות אוהבת יותר שירים מאשר זמרים מסויימים או להקה ספציפית , אפשר להגיד שירמי קפלן הוא הפייבוריט שלי (וגם עברי ומוניקה!!
) וואו,תגידו, הופעה משותפת של ירמי ועברי ..... נשמע פשוט חלומי, לא??!!!
(מעניין אם תהיה מתישהו כזו הופעה..) אתמול שמעתי לראשונה את השיר "הזמן האבוד"- וזה פשוט שיר יפהפה !!!!
ירמייייייייייייייי
.. מלך!

Frogit

New member
גם אני רוצה...

טוב אז בהתחלה ממש לא אהבתי את ירמי... לאח שלי בזמנו היה את הדיסק השני ואף פעם לא ממש הצלחתי להתחבר לשירים.. עד שיום אחד הייתי בהופעה שלו... ומאז אני ממש לא מצליחה להבין מה עבר לי בראש... כאילו הוא ענק!!!!!! אני מתה על ההופעות שלו... יצא לי להיות בכמה מהם... גם עליתי לבמה ושרתי ורקדתי איתו...! אין על ירמי... המשך יום נפלא!

למעלה