אירועים ושמחות נובמבר 04

actress

New member
fasulya היקר, מזל טוב ליומולדתך../images/Emo140.gif

אני רק יכולה לאחל לך את הההההברכה .......
שתשאר צעיר לנצח
אתה כזה בובובובובוני

נכנסה לנו ל../images/Emo23.gif ולנשמה ....

חייבת חייבת חייבת לספר ולשתף אתכם ... לילה אחד לפני חודשיים פחות או יותר , במסגרת חיפושי אחר משהו "אחר" לחלק האומנותי של חתונתנו , זיפזפתי לי בין אתר אחד למשנהו...ואז באחד הפורומים נתקלתי בהודעה על "סי היימן בחתונה"... ניסיתי לספר לבעלי ( אז עדיין חבר שלי) אבל הוא כבר ישן לו רגוע וטוב לב..... ( נוחר ונוחר..) ומאז כאילו לא עזב אותי הרעיון של סי בחתונה שלנו.. עברו עוד כמה ימים וקבענו פגישה עם סי היימן ומכאן כבר הכל המשיך "כדרך הטבע " , לא הייתי צריכה לשכנע את בעלי לבחור בה לשמחה שלנו .. יצאנו ממנה עם דיסקים של שירים בביצועה בשיתוף עם תמרה .. ו ..... ה ת א ה ב נ ו .... החלטנו לא לספר לאף אחד על ההופעה של סי אצלנו .. סי הגיעה לחופה שלנו , האורחים לא ידעו אם היא מהצד של הכלה או החתן והתבלבלו לגמרי .. רס"ן שמועתי גם היה ועבד על גרסה משלו... אחרי שגמרנו את ענייני ה"האכלה" , סי התמקמה ועשתה לנו את הערב להכי הכי הכי ... לא היה אחד שנשאר לשבת . סי נתנה את הנשמה כולה ! הרגישות , האהבה , החום שפורץ ממנה החוצה מציף את כולם . רוצה להגיד תודה , רוצה לצעוק ושכולם ידעו עד כמה היא נגעה בנו עם הנשמה הענקית הזו שלה !!!!! מעריצים מקודם ועוד יותר מעכשיו ... ביייי סיגל ומקווה שלא הייתי חצופה כאן ...

actress

New member
מזל טוב שרליאור ואלאניס גנקי

סורי לא היה לי מחשב, המון המון מזל טוב ומלא איקונים!

skito

New member
סיגל ורונן מזל טוב ../images/Emo65.gif

היה לי חלום שבחתונת בני (לא מזמן) הם בוודאי היו שמחים כמוך מתאר לעצמי שזו חווה נפלאה הנה דוגמית שוב מ=ז=ל - ט=ו=ב

איזה הופעת אורח מרגשת ל

שם המשתמש amirsitton !! כוכב פורום קיילי מינוג מפציע ומפתיע בהופעות אורח בפורום של סי! ראתי את הסרטון והתלהבתי גם!נרא מלהיב כל הכבוד - אני בטוח שחתונה עם סי זו חוויה מיוחדת לאלללללללה . ממש מלכת הלבבות!אני זוכר איך בהופעה בחולון מזמן סי אמרה שאת התואר הזה לא יקחו ממנה ובצדק:) כמחווה מיוחדת לשם המשתמש amirsitton ולסי היימן הנה רפרודוקציה לקיילי מינוג (שבעצם סי חדשה שיר שלה) מלאה בלבבות....

actress

New member
יש תמונות מהחתונה גם לסיגל ורונן וג

וגם לסי, אז נשמח לעלות כמובן באישור אם כולם יסכימו ...

תלוי מי מופיע שם כי אולי יש אורחים

שלא רוצים "להתפרסם" ככה..... מה שעכשיו אני נזכרת ... שלא הצטלמתי עם סי בכלל ( איזו פדיחה).. מזל שהצטלמתי עם החתן...

ט י נ ה

New member
תודה סיגל היקרה אין לי מילים זכיתי

ותדעי לך שאת בן אדם מדהים ומיוחד ולא ראיתי כלה שמיד אחרי החופה עוברת לשרוואל שחור מדהים ומלטפת את כולם ,ואני מאחלת לך ולרונן ולשלל הילדים המשותפים שלכם ימים של אושר גדול . מצרפת תמונה ממני סי

למעלה