יאללה שאלון !

AVriL AddiCt

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם: שרונה גיל: 23 מקום מגורים: רמלה שיר אהוב: already gone-kelly clarkson avril lavigne-my happy ending סרט אהוב: טיטניק, חתיכה בהפתעה,דמדומים(3 החלקים) תוכנית טלוויזיה אהובה: באפי קוטלת הערפדים, יומני הערפד,מגרש ביתי,על טבעי, סמולוויל זמר אהוב:אנריקה אגליסיאס, גורג' מייקל זמרת אהובה: אבריל לאבין יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: תאריך אהוב:1/11
האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול?כן האם אי פעם לקחת סמים?לא האם אי פעם עברת על החוק?אממ לעבור באור אדום נחשב? האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? כן ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: כרגע..להיות מובטלת מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אין כרגע מישהו כזה האדם האחרון שהתקשר אלי- אחי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: לא השתמשתי באייסיקיו שנים כבר המקום האחרון שהייתי בו: הסלון? הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- התוכים שלי תכונה טובה שלי:חמלה תכונה רעה שלי: קנאה האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? ניסיתי חחחח האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא
האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? כן...שהייתי קטנה יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? כן..אבל אני לא אוכלת בשר..אז זה פחות משנה... שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן הפרת הבטחה שהבטחת? לא השתכרת עד אבדן חושים? אף פעם לא השתכרתי..לא מתה על אלכוהול מה צבע החדר שלך? אפרסק באיזה בושם אתה משתמש? אופוריה ונינה ריצ'י אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? ל זכור לי משהו באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 18-19 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? אממ לפני כמה חודשים
חיבקת מישהו/י? לא זוכרת מישהו/י חיבק/ה אותך? לא זוכרת עישנת? אף פעם שתית משקה אלכוהולי? לפני חודש... השתכרת? אף פעם שכבת עם מישהו/י? זה לא משהו שאני מעוניינת לרשום בפורום
היית במועדון? לא אוהבת לבשת חצאית? לפני שבועיים קנית בגד? לפני חודש אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לפני שנה הקדישו לך שיר? אף פעם שיפרו לך את המצברוח? היום היום: באיזו שעה התעוררת? ב7 וחצי מה/מי העיר אותך? אמא שלי מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה השעה? מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אמא שלי מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה אכלת? בורקס
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? לא משהו חשוב.. בנאדם ש: שונא/ת: אוהב/ת: המשפחה שלי.. מתגעגע/ת אליו: אבא שלי..שגר בהודו חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: חברה הכי טובה שלי הכי מצחיק: כמו התשובה למעלה הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? ברור למי אתה מתקשר הכי הרבה? לחברות איזה צלצול יש לך? משהו מדמדומים הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של באפי ואנג'ל את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? תלוי איפה..בארץ לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה..היה לי כבר באף וגם בטבור..באף נשארה לי צלקת כזאת שנהייתה אפורה..ובטבור נהייתה מוגלה והעגיל הלך יחד איתה
אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קונה בית..וחלק לאמא שלי פורום אהוב: דמדומים באיזה פורומים את כותבת: תוכים וציפורי נוי, דמדומים,קונסלות משחק,משחקי סימס, על טבעי, סמולוויל יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? אחי מה את עושה עכשיו? את השאלון? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? נשיכות קטנות מה התוכנית האחרונה שראית? באפי.. מה הדיסק האחרון ששמעת? מזמן כבר לא שמעתי דיסיקם..הכל במחשב מה החלום שלך? אממ למצוא עבודה טובה, אהבה, ולהקים משפחה האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא חחח בנית טירה מחול? שהייתי בת 8 בערך היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא היית בחקירה משטרתית?לא

TwilightFan

New member
בתקווה שלמישהו יהיה כוח לקרוא את זה ../images/Emo178.gif

שם: יעל גיל: 16 מקום מגורים: רחובות שיר אהוב: נמנמ אתם שאלתם
אישה נאמנה, של ישי לוי. אבריל לאבין - happy ending, when you're gone ועוד הרבה לא מוכרים (של אבריל). ביונסה - halo, אממ ועוד כמה שירים מdon't stop believing - glee וכאלה... חצי מהאלבום החדש של ריאהנה.. עזבו יש עוד מלא מלא מלא באנגלית בעברית ובספרדית וזאת שאלה שממש קשה לי לענות עליה כי הרשימה הזאת משתנה מיום ליום
סרט אהוב: כנ"ל ! תוכנית טלוויזיה אהובה: אממ, האנטומיה של גריי, יומני הערפד, glee, צ'אק, ומועדון לילה
זמר אהוב: אייל גולן זמרת אהובה: ריהאנה, אפשר לומר יום אהוב בשבוע: כרגע אין
חחח אני קובעת את הימים האהובים עליי לפי המערכת. דיסק אהוב: אין כזה תאריך אהוב: 30.5 - יומולדת שלי :) האם אי פעם עישנת? לא וגם לא אעשן האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? אני מתארת לעצמי... האם אי פעם נשבר לך הלב? לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? נראה לי שכן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן ברור האם אי פעם בכית על מישהו? (אח נחשב?) כן האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא שידוע לי
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? sure ב24 שעות האחרונות בכית? כן ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כןןן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? כן, הרגע. אוף. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אמא שלי, בילדות שלה האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה שלי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: מי זוכר.. חחחח אייסיקיו, נוסטלגיה המקום האחרון שהייתי בו: כאילו חוץ מהבית? אמממ, מושב גפן (דודים שלי גרים שם) הסטיה שלי היא: סדרות. כשאני מתמכרת לסדרה אז היא פשוט הופכת לחיים שלי. בגלל זה אני בקושי לא רואה סדרות. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- (חפץ?) מחשב תכונה טובה שלי: עוזרת הרבה.. נראה לי.. תכונה רעה שלי: פתיל קצר האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? כן
האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא... האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? כן אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא (אבל אני הולכת לעשות את זה מתישהו!! זה נראה כזה כיף) הפרת הבטחה שהבטחת? כן
השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? צהוב בהיר באיזה בושם אתה משתמש? Me אתה אוהב לענוד תכשיטים? עגילים, קצת מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? סכסכתי בין שתי חברות באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? לא יודעת.. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? נקסטטטטטטטטט ! היום: באיזו שעה התעוררת? תשע וחצי מה/מי העיר אותך? ציוץ הציפורים... חחח התעוררתי לבד מה היה הדבר הראשון שאמרת? "היי אבא" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אבא שלי מקשקש בסירים מה היה השיר הראשון ששמעת? וואו, לא זוכרת... מה אכלת? קורנפלקס עם חלב איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מה נעשה בטבריה (יום ראשון אנחנו נוסעים) בנאדם ש: שונא/ת: אממ. אחת. מהשכבה. אוהב/ת: אמא
מתגעגע/ת אליו: סבתא חסר לך: כנ"ל עושה לך טוב להיות איתו: חברה שלי הכי מצחיק: חברה הכי דפוק: בנדוד שלי הכי מוזר: לא יודעת. הכי כיף לדבר איתו: חברה שלי יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? אין לי שיחות יוצאות
איזה צלצול יש לך? הצלצול הרגיל של נוקיה הקול הכי יפה ששמעת? חחחחחחחחח לא יודעת!! איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה של ת"א את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? נמנמ אולי... אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן
כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? (אפשר לחשוב כמה פעמים אני כבר אומרת את זה) כן איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה פירסינג אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קונה כל מיני דברים למחשב, לחדר, מוציאה רשיון נהיגה וקונה אוטו פורום אהוב: האנטומיה של גריי באיזה פורומים את כותבת: יומני הערפד, האנטומיה של גריי, והקומונה של דמדומים יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? חברה שלי מה את עושה עכשיו? כותבת את זה.. אבל בגדול? משחקת בסימס את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? סי מה את/ה שומע/ת? שלומי שבת - לומר לך ש... מה הסרט האחרון שראית? צעצוע של סיפור 3 מה התוכנית האחרונה שראית? מועדון לילה מה הדיסק האחרון ששמעת? אבריל לאבין - LET GO מה החלום שלך? לא סגורה על זה האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא!! בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? אם היה לי 1000 שקל אז כן. אבל כרגע לא
נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא
סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? כן
מצרפת משהו חמוד שעשיתי לדיימון בפוטושופ
-->

ספירצי69

New member
זורמת../images/Emo8.gif

שם: ספיר גיל:16 (כמעט) מקום מגורים:ראשון שיר אהוב: משתנה כל יום בערך.. מממ Panic! At The Disco Nine In The Afternoon סרט אהוב: יש מלא חחח תוכנית טלוויזיה אהובה: יומני הערפד
זמר אהוב: אדם למברט@!#@%%^& זמרת אהובה: אבריל, היליי (מפארמורD:) יום אהוב בשבוע: שישי
דיסק אהוב: מממ SP של סימפל תאריך אהוב: 25 באוגוסט יומולדת
האם אי פעם עישנת? לא >< האם אי פעם שתית אלכוהול?ממש לא האם אי פעם לקחת סמים?נופ האם אי פעם עברת על החוק?לא חחח האם אי פעם נשבר לך הלב?כן
האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? לא האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? חחחח כן מלא האם אי פעם בכית על מישהו?כן
האם אי פעם בכית על מישהי? מממ כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא נראה לי
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?ממממ לא האם אי פעם שיקרת? חחח כן ב24 שעות האחרונות בכית?כן ב24 שעות האחרונות צחקת?יאפ ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?מממ כן
ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? חחחח כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא XD ב24 שעות האחרונות קנית משהו? יאפ מלאא בגדים ולקים ושטויות כאלה שנעלמות בבלאגן של החדר שלי תוך שנייה
בימים אלו אתה מאוהב? כן
הדבר שהכי קשה לך איתו: יש הרבה כאלה מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? חחח אין האדם האחרון שהתקשר אלי- דודה שלי >< האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי אייסי המקום האחרון שהייתי בו: במקלחתXD הסטיה שלי היא: לאנשים יפים הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- הדלת של החדר שלי
תכונה טובה שלי: לא יודעת >< תכונה רעה שלי: רגישות יתר
האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? חחח כן האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?לא>< האם צחקת על מישהו בעל מום? ממש לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? חח הללואי יש לי רשימה של מורות שמגיע להן את זה אבל אין לי אומץ.. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? מממ לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת?לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? ממ לא יודעת אכלת משהו לא כשר? כןD: אתה שומר כשרות? לא ממש שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? חחחח אני אלופת עולם בשבירת צלחות \כוסות\ כל דבר שביר D: הפרת הבטחה שהבטחת?לא השתכרת עד אבדן חושים?לא>< מה צבע החדר שלך? לבן עם כבשה חמודה על הקירD: באיזה בושם אתה משתמש? האלווין
אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא מאוד מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? מממ לא יודעת
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? תלוי בבנאדם.. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? עוד לא>< חיבקת מישהו/י? אתמול חברה טובהD: מישהו/י חיבק/ה אותך? אמא
עישנת? אף פעם שתית משקה אלכוהולי?>< השתכרת? לא שכבת עם מישהו/י? עדיין לא היית במועדון? לא אוהבת מקומות כאלה . לבשת חצאית? ממזמן קנית בגד? היוםD: אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אתמול הקדישו לך שיר? לא יודעת >< שיפרו לך את המצברוח? מממ היום בבוקרD: היום: באיזו שעה התעוררת? מוקדם מידי
מה/מי העיר אותך? טלפון, דודה שלי:S מה היה הדבר הראשון שאמרת? הלווו, מה?! מי זה?? מה את רוצה ממני!@#@% מה היה הדבר הראשון ששמעת? פירי מה קורה? מה היה השיר הראשון ששמעת? OneRepublic - Secrets מה אכלת? לחמנייה *_* איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?- בנאדם ש: שונא/ת: אין לי עדיין XD אוהב/ת: חחח חברה שלי וניניD: מתגעגע/ת אליו: ידיד שלי
חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: חברות ונירD: הכי מצחיק: ערב שישי אמצל סבתאXD הכי דפוק: אני! הכי מוזר: שיש לי עצבים לענות על כל זה (זה פאקינג ארוך@#$@#$^%$^&) הכי כיף לדבר איתו: אחותי:) יש לך פלאפון? יאפ למי אתה מתקשר הכי הרבה? דן חברה שלי איזה צלצול יש לך? ממ לא זוכרת XD הקול הכי יפה ששמעת? שלי אחותי*__* יש לה את הצחוק המתגלגל הכי מושלם בעולםם איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של SP
את רוצה להיות זמרת? יאפ את רוצה להיות שחקנית?לא>< אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? ממש לא! אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן:) כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? תמיד! איפה את רוצה פירסינג? אולי בגבה.. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מממ לא יודעת קונה איזה משהו מגניב כזה ואת השאר מחלקת .. פורום אהוב: זה הראשון שלי אז.. באיזה פורומים את כותבת: זה...
יש לך חברים בפורומים? לא.. מי האדם האחרון שדיברת איתו? ידידD: מה את עושה עכשיו? פה... את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן:) מה את/ה שומע/ת? OneRepublic - Secrets מה הסרט האחרון שראית? ממ דימדומים.. מה התוכנית האחרונה שראית?גליי מה הדיסק האחרון ששמעת? ואו לא זוכרת את השם אבל של אואזיס מה החלום שלך? ממ לקבל באס ליומולדת
האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן מלא פעמים רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא חחחח בנית טירה מחול? כאן וזה הייה מהממם היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? מממלא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? חח לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? עדיין לא היית בחקירה משטרתית? לאXD ואו זה הייה ארוך

../images/Emo60.gifיאללה נו../images/Emo3.gif

שם:מעין גיל:20 מקום מגורים:מרכז שיר אהוב:LISTEN TO YOUR HEART של רוקסט סרט אהוב:סיפור אהבה בלתי נשכח תוכנית טלוויזיה אהובה:נמלטים זמר אהוב:ג'סטין\אנריקה זמרת אהובה:נלי פורטדו יום אהוב בשבוע:שישי דיסק אהוב:יש כמה
תאריך אהוב:4 לעשירי יום הולדת שלי
האם אי פעם עישנת?כם האם אי פעם שתית אלכוהול?כן האם אי פעם לקחת סמים?לא האם אי פעם עברת על החוק?לא האם אי פעם נשבר לך הלב?כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב?כן האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן האם אי פעם שיקרת?כן ב24 שעות האחרונות בכית?כן ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו?לא בימים אלו אתה מאוהב?כן=\ הדבר שהכי קשה לך איתו:LOVE מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?ערפד
האדם האחרון שהתקשר אלי-חברה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:לא יודעת:\ המקום האחרון שהייתי בו:פארק פרס בחולון חח הסטיה שלי היא:פייסבוק? הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-ההורים שלי :) תכונה טובה שלי:ממ תכונה רעה שלי:ביישנית האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? כן האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום?לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? כן אכלת משהו לא כשר? כן :( אתה שומר כשרות? כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? כן מה צבע החדר שלך? ורוד
באיזה בושם אתה משתמש? דסו של גניפר לופז אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? ממממ באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שמוכנים... מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?אתמול חיבקת מישהו/י? אתמול מישהו/י חיבק/ה אותך? אתמול עישנת?היום שתית משקה אלכוהולי? אתמול השתכרת?אתמול שכבת עם מישהו/י?נמנעת מלהגיב
היית במועדון? לפני חודש לבשת חצאית? לא זוכרת קנית בגד? ^^ אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? היום הקדישו לך שיר? היום שיפרו לך את המצברוח? אתמול היום: באיזו שעה התעוררת? 11 מה/מי העיר אותך? אני מה היה הדבר הראשון שאמרת? בו מה היה הדבר הראשון ששמעת? דב ראשון
מה היה השיר הראשון ששמעת? שכחתי מה אכלת? הרבה דברים חח איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מישהו מסוים בנאדם ש: שונא/ת: מישהי **** אוהב/ת:מישהו מתגעגע/ת אליו:^ חסר לך:^ עושה לך טוב להיות איתו: ^ הכי מצחיק: חברה הכי דפוק: ^ הכי מוזר:^ הכי כיף לדבר איתו: ידיד יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברה איזה צלצול יש לך? השיר החדש של ריאהנה ואמינם הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת =\ איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אני בטיול של לפלנד על אופנוע=] את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? כן אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? לשון אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? הרבה דברים
פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: פה,דמדומים ועוד כמה יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? סבתא מה את עושה עכשיו? משתעממת את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?לא מה את/ה שומע/ת? ^ מה הסרט האחרון שראית? זכרי אותי לנצח עם רוברט פטינסון
מה התוכנית האחרונה שראית? מועדון לילה מה הדיסק האחרון ששמעת? דיסק שהכנתי לידיד חחח מה החלום שלך? להיות עם מישהו מיוחד ;) האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?כן שאבת אבק בלי שביקשו ממך?לא בנית טירה מחול?כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?כן נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?כן סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?כן היית בחקירה משטרתית?כן

MY LAMPARD

New member
כאילו יהיה כוח לקרוא את זה :)

שם:שלי גיל:17 מקום מגורים:רמת גן הציורית שיר אהוב:When you say nothing at all - Ronan Keating סרט אהוב:פרל הארבור ורבים אחרים... תוכנית טלוויזיה אהובה:אבודים ,נמלטים וה-4400 זמר אהוב:רונאן קיטינג זמרת אהובה:אלכס ג'ונסון יום אהוב בשבוע:חמישי דיסק אהוב:Brother - Boyzone תאריך אהוב:ה12 לאוגוסט :) יומהולדת... האם אי פעם עישנת?לא האם אי פעם שתית אלכוהול?כן האם אי פעם לקחת סמים?לא האם אי פעם עברת על החוק?לא האם אי פעם נשבר לך הלב?לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן האם אי פעם שיקרת?כן ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?כןןןןן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כןן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?כן ב24 שעות האחרונות קנית משהו?לא בימים אלו אתה מאוהב?לא הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?ביל גייטס האדם האחרון שהתקשר אלי-אחי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:---- המקום האחרון שהייתי בו:בית הסטיה שלי היא:חתולים הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-משפחה תכונה טובה שלי:נחמדה תכונה רעה שלי:חסרת סבלנות לחלוטין!!!! האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום?לאאאאאאאאא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? בערך...על המנהלת וזה לא היה מול כל הכיתה :) עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של המשפחה שלי אכלת משהו לא כשר? לאאאאאאאא אתה שומר כשרות? כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? לא שזכור השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? ורוד :( באיזה בושם אתה משתמש? כלום אתה אוהב לענוד תכשיטים? יאפ מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? מוחעחעחעחעחע באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת?-- שתית משקה אלכוהולי? -- השתכרת?-- שכבת עם מישהו/י?-- היית במועדון? -- לבשת חצאית? -- קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? 10 מה/מי העיר אותך?קמתי לבד מה היה הדבר הראשון שאמרת? "אימא" מה היה הדבר הראשון ששמעת? "רר מיאוו" - למפארד המתוקי מיילל מה היה השיר הראשון ששמעת? the dance מה אכלת? הרבה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? בנאדם ש: שונא/ת: ___ אוהב/ת:אמא מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: אמא הכי מצחיק: אחים שלי!! הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: אמא יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? מאמ איזה צלצול יש לך? יש לכל אחד שמתקשר אליי צלצול שונה הקול הכי יפה ששמעת? חברתי היקרה איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? חתול את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? בוודאי אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? לא אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? חיחיחיחי פורום אהוב:זה היחידי באיזה פורומים את כותבת:כנ"ל יש לך חברים בפורומים? לא מי האדם האחרון שדיברת איתו? אחי מה את עושה עכשיו? כלום את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?לא מה את/ה שומע/ת? כלום מה הסרט האחרון שראית? התחלה - מעולהההההההההה מה התוכנית האחרונה שראית? איך פגשתי את אימא מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך?להיות רופאה!! האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך?לא בנית טירה מחול?כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא היית בחקירה משטרתית?לא

Karma Police3

New member
../images/Emo79.gifוואו, כשהעלתי את זה לא ידעתי שזה כזה חופר

שם: טל גיל: 15 מקום מגורים: מרכז שיר אהוב: משתנה כל הזמן.. כרגע יקירתי של אסף אמדורסקי. סרט אהוב: דמדומים, סרטי אקסמן וספיידרמן, סרטי מת לצעוק, אננס אקספרס. תוכנית טלוויזיה אהובה: על טבעי, יומני הערפד, דם אמיתי, איש משפחה, ניפטאק, דקסטר, האוס. זמר אהוב: מתיו בלאמי הסולן של מיוז ותום יורק הסולן של רדיוהד. זמרת אהובה: אממממ דווקא לא אוהבת יותר מדי זמרות.... אולי אבריל.. יום אהוב בשבוע: שישי
דיסק אהוב: --- תאריך אהוב: התאריך בו התחלתי לנגן בפסנתר 6.7 והתאריך בוא אימצתי את הכלבה שלי 26.7 האם אי פעם עישנת? -- האם אי פעם שתית אלכוהול? אכן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? כנראהXD האם אי פעם נשבר לך הלב? האמת שלא..... האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כל הזמן :S האם אי פעם בכית על מישהו? ודאי האם אי פעם בכית על מישהי? כן. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן
האם אי פעם אמרת אני אוהב\\ת אותך והתכוונת?
האם אי פעם שיקרת? נורא קשה לי לשקר, אבל כמו כל בנאדם אני עושה את זה לפעמים.. ב24 שעות האחרונות בכית? כן. כי נכנסו לי מים לעיניים בים
ב24 שעות האחרונות צחקת? כן
ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? משפוחה
ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? חחחחחחחחחחחחחחחחחח לראות אותי משחקת מטקות זה לעשות שטויות
ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? האממממממממ לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כסא בים וארטיק חח בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: כסף... מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? מישהו עשיר
האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה שלי שחף
האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:ברוך השם עברתי את השלב הזה בכיתה ד'
המקום האחרון שהייתי בו: אצל סבתא. הסטיה שלי היא: לנגן באמצע הלילה ולאכול כמויות בלתי מוסברות של גלידה. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- הפסנתר שלי, הכלבה שלי לולו. תכונה טובה שלי: תמיד דואגת קודם כל לאחרים. תכונה רעה שלי: קמצנית וחומרנית יתר על המידה. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? חס וחסה האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? אולי.. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא
תרמת פעם לקבצן? אכן כן האם גנבת משהו במכולת? הלוואי שהיה לי אומץXD יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? אני צריכה לנסות את זה מתישהו....... הפרת הבטחה שהבטחת? כל הזמן
השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? צהוב
באיזה בושם אתה משתמש? אושן פסיפיק ודיזל אתה אוהב לענוד תכשיטים? מאוד ! מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? האמת שאני מרכלת ללא הפסקה
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 17 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? בלחי? היום, לא בלחי - מזמן XD חיבקת מישהו/י? לפני 4 שעות מישהו/י חיבק/ה אותך? לפני 4 שעות עישנת? --- שתית משקה אלכוהולי? --- השתכרת?--- שכבת עם מישהו/י?--- היית במועדון? מזמןןןןןןןןןןןןן לבשת חצאית? הרגע הורדתי אותה
קנית בגד? לפני שבוע, חולצה של הרולינג סטונס
אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לפני כמה ימים לאחותי הקדישו לך שיר? שלשום שיפרו לך את המצברוח? אתמול היום: באיזו שעה התעוררת? 9:15
מה/מי העיר אותך? סתם התעוררתי בגלל שהתרגלתי לקום כל יום ב6:45 בחודש האחרון.. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "בוקר טוב" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אח שלי מדבר בקול החזק יותר מדי שלו
מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת חח מה אכלת? פריכיות עם קוטג'
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "תכף הולכים ליםםםםםם" בנאדם ש: שונא/ת: לא קיים.. אוהב/ת: אחותי
מתגעגע/ת אליו: דודים ודודות מצד אמא שלא ראיתי הרבה זמן. חסר לך: המדריכים שלי מהקייטנהההההה
עושה לך טוב להיות איתו: לולו, אחותי וחברות. הכי מצחיק: שחף הכי דפוק: בשמת, ובצורה לא טובה
הכי מוזר: תמר
הכי כיף לדבר איתו: שחף
יש לך פלאפון? כןXD למי אתה מתקשר הכי הרבה? כנראה אמא איזה צלצול יש לך? Rock Of Ages - Def Leppard הקול הכי יפה ששמעת? ? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? שחור XD את רוצה להיות זמרת? בזרימה את רוצה להיות שחקנית? יאללה אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? גאד לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן, שונאת כשאומרים את זה בלי משמעות.. איפה את רוצה פירסינג? באף.. אבל אבא לא מרשה
אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קונה פסנתר כנף שקוף
ומשלמת להורים את המשכנתא
פורום אהוב: דמדומים
באיזה פורומים את כותבת: דמדומים, יומני הערפד יש לך חברים בפורומים? כן
מי האדם האחרון שדיברת איתו? אבא מה את עושה עכשיו? הרגע הוצאתי עוגה מהתנור לכבוד היומולדת של אבא
את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? ---- מה הסרט האחרון שראית? מת לצעוק 3 מה התוכנית האחרונה שראית? העשב של השכן מה הדיסק האחרון ששמעת? --- מה החלום שלך? לקנות פסנתר כנף שקוף
האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן שאבת אבק בלי שביקשו ממך? כן, אני בת למופת ! בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Ayelet 363

New member
עונה

שם: איילת גיל: 17 (כמעט 18) מקום מגורים: חיפה שיר אהוב: Dido - Here with Me סרט אהוב: משתנה. כרגע Down with Love. תוכנית טלוויזיה אהובה: חברים, מלאך שחור, בנות גילמור, אחים ואחיות ולאחרונה, בניגוד לכל מה שחשבתי ואמרתי על זה בעבר, התמכרתי לאחת שיודעת. זמר אהוב: אין. זמרת אהובה: Dido יום אהוב בשבוע: אין דיסק אהוב: אין תאריך אהוב: 17.9.1992 - די ברור למה. יום ההולדת שלי (ושל אחותי)... האם אי פעם עישנת? לא. האם אי פעם שתית אלכוהול? נדמה לי שפעם אחת אמא שלי נתנה לי לטעום באיזה פסח או חג כלשהו, אבל זכור לי ששתיתי ממש מעט וכבר סבלתי. האם אי פעם לקחת סמים? לא. האם אי פעם עברת על החוק? לא. האם אי פעם נשבר לך הלב? חשבתי כך. כרגע אני לא בטוחה אם זה היה ממש שברון לב. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן. האם אי פעם בכית על מישהו? מה הכוונה- על הכתפיים שלו\שלה וכו'? לא. אלא אם הכוונה היא להתאבל, ואז התשובה היא בהחלט. האם אי פעם בכית על מישהי? כנ"ל. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא שידוע לי. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן. האם אי פעם שיקרת? לצערי. ב24 שעות האחרונות בכית? לא. ב24 שעות האחרונות צחקת? כן. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא. ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? אני תמיד עושה שטויות. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? כן. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא. בימים אלו אתה מאוהב? לא. הדבר שהכי קשה לך איתו: כרגע? לא יודעת. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? בן אדם אמיתי? רובין הוב. האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה שלי. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אף פעם לא היה לי אייסיקיוץ המקום האחרון שהייתי בו: חוץ מהבית שלי? הבית של סבתא והמכונית בדרך חזרה, זה נחשב? הסטיה שלי היא: התמכרות לסדרות טלויזיה. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- לא יודעת. תכונה טובה שלי: אכפת לי. תכונה רעה שלי: אני חופרת. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? חשבתי על זה, אבל לא באמת. האם צחקת על מישהו בעל מום? לא. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא, למרות שאני יודעת שזה חשוב. תרמת פעם לקבצן? לא זכור לי, למרות שאני יודעת שחשוב לתרום. האם גנבת משהו במכולת? לא. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא יודעת. אכלת משהו לא כשר? לא ידוע לי אם אכלתי חזיר. אכלתי בשר וחלב בהפרשים ממש קטנים. אתה שומר כשרות? לא. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא. הפרת הבטחה שהבטחת? כשהייתי קטנה אחותי ספרה את השקרים שלי, אבל זכור לי שהם היו קשורים למשחקים ששיחקנו שהיינו קטנות. השתכרת עד אבדן חושים? לא. מה צבע החדר שלך? לבן. באיזה בושם אתה משתמש? אני לא בטוחה איך קוראים לו, ומזמן לא השתמשתי בו. אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? שיקרתי... באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כל אחד כשהוא מוכן. אני לא מבינה למה צוחקים על מי שמחכה עד לאחרי הנישואין. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? Never חיבקת מישהו/י? לא זוכרת מתי בדיוק. השבוע. מישהו/י חיבק/ה אותך? השבוע. עישנת? NEVER שתית משקה אלכוהולי? מזמן השתכרת? אני לא בטוחה אם מה שהזכרתי מקודם הייתה השתכרות או סתם סבל מטעם זוועתי. שכבת עם מישהו/י? Never היית במועדון? לא זוכרת. מזמן. לבשת חצאית? מזמן... קנית בגד? החודש. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? נדמה לי שאמרתי את זה אתמול לאחותי. הקדישו לך שיר? אף פעם. שיפרו לך את המצברוח? לא זוכרת. היום: באיזו שעה התעוררת? קצת לפני 6:00. מה/מי העיר אותך? לא יודעת. נראה לי טבעי. מה היה הדבר הראשון שאמרת? רבתי עם אמא שלי, שאמרה שהערתי אותה עם הרעש שעשיתי. מה היה הדבר הראשון ששמעת? אמא. מה היה השיר הראשון ששמעת? לא שמעתי שום שיר היום. מה אכלת? כלום. אני מחכה עם ארוחת הבוקר לעוד כ-10 דקות. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? לא בטוחה. בנאדם ש: שונא/ת: לא שאני מכירה כרגע. אוהב/ת: המשפחה שלי, חברים. מתגעגע/ת אליו: קרובי משפחה שנפטרו. חסר לך: קרובי משפחה שנפטרו. עושה לך טוב להיות איתו: אנשים שאני אוהבת- משפחה, חברים... הכי מצחיק: אחותי. הכי דפוק: לא יודעת. הכי מוזר: אני. הכי כיף לדבר איתו: אחותי. יש לך פלאפון? כע. למי אתה מתקשר הכי הרבה? אבא. איזה צלצול יש לך? Skillet- The Last Night הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אין לי עבודה. את רוצה להיות זמרת? קצת. את רוצה להיות שחקנית? קצת. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן. איפה את רוצה פירסינג? אני לא רוצה פירסינג. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? לא יודעת. פורום אהוב: על טבעי, דמדומים ולא מזמן הצטרפתי לפורום יומני הערפד... ;]. באיזה פורומים את כותבת: כנ"ל יש לך חברים בפורומים? אני לא מכירה אף אחד באופן אישי, אבל כן. מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא שלי. מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא. מה את/ה שומע/ת? - מה הסרט האחרון שראית? האמצע-סוף של Down with Love. מה התוכנית האחרונה שראית? בנות גילמור, אתמול. מה הדיסק האחרון ששמעת? הסאונדטראק של גלי. מה החלום שלך? להיות סופרת מצליחה. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן. אבל רק מדברים טיפשיים שהאמנתי שהם מסוכנים. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? אולי לרגע. אבל אני אוהבת לחיות שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא. בנית טירה מחול? לא, אבל רציתי. היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? בשיעורי נהיגה. אף פעם לא שמעתי על מישהו שנהג על הברכיים של מישהו אחר. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא. היית בחקירה משטרתית? לא.

Karma Police3

New member
../images/Emo79.gif לך ולאחותך יש יומולדת באותו יום? XD

כאילו תאומות וזה?

Ayelet 363

New member
כן

אבל כבר יצא לי לשמוע, אם אני לא טועה, על אחיות לא תאומות שנולדו באותו יום, אבל בהפרש של שנה.

Karma Police3

New member
../images/Emo79.gif דוד ודודה שלי נולדו באותו יום

בהפרש של שנתיים-שלוש

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifחח שאלה אחת לפחות תפתיע..

שם: יערה גיל: 22 מקום מגורים: נתניה\תל אביב שיר אהוב: I Wanna Know What Love Is לא משנה לי באיזו גרסה. סרט אהוב: לא מרגישה שיש לי אחד במיוחד.. אני אוהבת הרבה סרטים. תוכנית טלוויזיה אהובה: פה יש לי אחת במיוחד - מכושפות
יש עוד מלא כמובן.. אבל זו תהיה לתמיד. זמר אהוב: ג'סטין טימברלייק? זמרת אהובה: אבריל, טיילור סוויפט, ליידי גאגא, סלין דיון, מישל בראנץ'. יום אהוב בשבוע: חח, יום שכיף לי בו דיסק אהוב:כל הדיסקים של אבריל, השניים הראשונים של לינקין פארק (מטאורה והייבריד), שני הדיסקים של באסטד.. גם פסקולים אני אוהבת - של ורוניקה מארס, של האנטומיה של גריי, של דמדומים ניו מון ואקליפס וכמובן כל הפסקולים של דיסני בערך חח תאריך אהוב:2.8 (היום הולדת שלי) נכון להשנה ועכשיו ה15.8 כי זה המבחן האחרון שלי עד אוקטובר (אלא אם יאשרו לי וועדות הוראה) ושנה שעברה זה היה ה9.6 כשטסתי לארה"ב. האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? בטח האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? אפשר להגיד האם אי פעם נשבר לך הלב? יאפ האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? חח הרבה האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? גם הרבה האם אי פעם בכית על מישהו? יאפ האם אי פעם בכית על מישהי? גם האם אי פעם שברת למישהו את הלב? אכן, וכאב לי כל כך לעשות את זה. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? בטח האם אי פעם שיקרת? חח מלא. אני גם טובה בזה
ב24 שעות האחרונות בכית? האמת שכן, לפני רבע שעה, אבל זה היה מסרטון מ"סיפור אהבה בלתי נשכח" [A walk to remember] ופתאום מצאתי את עצמי עם דמעות. אני רגישה כשזה נוגע לסרטים וטלוויזיה, זה מצחיק קצת חח ב24 שעות האחרונות צחקת? לא בקול רם.. צחקתי מבפנים חח ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? אני תמיד עושה שטויות ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? טפו טפו, לא. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא! אני בחסכון! חח בימים אלו אתה מאוהב? לא (תודה לאל, למי יש זמן להיות מאוהבת בשנה א' בתואר ראשון!? אין לי זמן לאכול או לישון ;__;) הדבר שהכי קשה לך איתו: העובדה שלא משנה כמה אני משקיעה, לא מצליח לי בלימודים.. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? זה לא מישהו, אלא דברים שהייתי רוצה שיהיו לי שיש באנשים אחרים.. זיכרון צילומי ויכולת שירה - לא בשביל להיות זמרת מפורסמת אבל סתם בשביל לשיר יפה חח האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: וואו, השאלון הזה ישן. אפשר להמיר למסנג'ר או סקייפ? חברה. המקום האחרון שהייתי בו:המיטה? או אתמול, בים
הסטיה שלי היא: הו... דברים ורודים. שנאה לכמעט כל דבר ירוק. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- המשפחה והחברים שלי תכונה טובה שלי: עקשנית תכונה רעה שלי: סופר עקשנית האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? אמ.. לא חושבת.. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? אמ.. אני תמיד אומרת על בנות שוות שהייתי עושה אותן, אבל אני לא חושבת שאי פעם באמת התכוונתי לזה חח האם צחקת על מישהו בעל מום? לא חושבת.. אה בעצם כן, סוג של.. יש לי מתרגל שהוא מגמגם.. והוא בנאדם טוב והכל אבל אני פשוט לא מצליחה להבין אותו בגלל הגמגומים (גם ככה קשה לי, יש לי הפרעות קשב, אז לנסות להתרכז עוד יותר בשביל לעקוב אחרי הגמגומים פשוט מוציא אותי מדעתי) אז נראה לי שהייתי כלבה וצחקתי עליו... אבל לא מרוע לב.. למרות שכן זה מגעיל מצידי. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא לחצות את הכביש אבל באוטובוס או באוניברסיטה.. תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? כן יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? משפחה וחברים אכלת משהו לא כשר? אכלתי המבורגר עם גבינה.. אתה שומר כשרות? למרות מה שכתבתי למעלה, כן. אצלי בבית שומרים והייתה תקופה שהבנתי שאני שומרת רק כי ככה גדלתי ואני לא מאמינה בזה יותר אז התחלתי לאכול "לא כשר", ואז באיזשהו שלב חזרתי לשמור - הפעם כי אני רציתי ולא כי ככה אני רגילה.

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifהמשך -מה ההדגשות תפסו את כל המקום?

שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? לא.. אבל שתיתי יחסית מעט והגעתי למצב שלא כל כך יכולתי ללכת נורמלי חח אבל הייתי ערה לסביבה ולמה שקורה.. אה וגם דיברתי הרבה שטויות.. מה צבע החדר שלך? תכלת באיזה בושם אתה משתמש? בידלישס, אבריל, האלווין. אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן. שעון, טבעת ו2 צמידים. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? קשה לי לחשוב על אחד אבל עשיתי דברים מגעילים בחיי. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כשמוכנים.. עדיף בגיל 16 ומעלה.. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? וואו, מזמן.. לפני שנתיים
אל תזכירו לי. חיבקת מישהו/י? יומיים מישהו/י חיבק/ה אותך? כנ"ל עישנת? NEVER שתית משקה אלכוהולי? שבוע נראה לי השתכרת? שנה שכבת עם מישהו/י? שנתיים
היית במועדון? שבוע לבשת חצאית? שמלה נחשב? לפני 3 ימים. קנית בגד? לפני שבועיים אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אם בצורה רומנטית אז שנתיים. אם לא אז שבוע הקדישו לך שיר? הממ... שנה וחצי בערך שיפרו לך את המצברוח? זה קורה כל יום.. יש לי חברים מדהימים. היום: באיזו שעה התעוררת? מ9 אני מנסה לגלגל את עצמי מהמיטה.. רשמית ב10 מה/מי העיר אותך? לבד מה היה הדבר הראשון שאמרת? "סאונה אצלי בחדר" מה היה הדבר הראשון ששמעת? "אז תפתחי מזגן" מה היה השיר הראשון ששמעת? my first kiss של 3OH!3 וKe$ha מה אכלת? סלט, בורקס, ביצה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "למה אני לא לומדת?!!?" בנאדם ש: שונא/ת: אין אוהב/ת: משפחה וחבריםםםם מתגעגע/ת אליו: חברה הכי טובה שאני בקושי רואה וחברה שבארה"ב חסר לך:כנ"ל עושה לך טוב להיות איתו: כל החברים הכי מצחיק: חברה הכי דפוק: חברה אחרת הכי מוזר: אותה חברה אחרת הכי כיף לדבר איתו: כל החברים יש לך פלאפון? כן o_O למי אתה מתקשר הכי הרבה? לחברה שלי שגם לומדת איתי איזה צלצול יש לך? תלוי למי.. הכללי זה kong fu fighting הקול הכי יפה ששמעת? שירי מיימון... אני מאוהבת בקול שלה. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? פיבי וקול ממכושפות. את רוצה להיות זמרת? חח האמת שציינתי שכן, אבל שוב, זמרת לעצמי לא זמרת מפורסמת.. את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? במירוץ למיליון עם חברה שלי אמרו לך פעם שאוהבים אותך? ברור כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? תמיד איפה את רוצה פירסינג? יש לי בפופיק וזה מספיק לי אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? טסה לחו"ל, קונה אוטו, עוברת תל אביב.. פורום אהוב: הפורום שלי - אוניברסיטת תל אביב, דמדומים, האנטומיה של גריי, גלי באיזה פורומים את כותבת:אוניברסיטת תל אביב, דמדומים, האנטומיה של גריי, גלי, ליידי גאגא, סטודנטים, פה, ערוצי יס סטארז, טלוויזיה כשהיה קיים - אליסה מילאנו. יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא\אבא מה את עושה עכשיו? את השאלון? חוצמזה מורידה שירים, והכל בכוונה להתחיל ללמוד (או להתחמק מזה.. תלוי איך מסתכלים) את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן. מה את/ה שומע/ת? 100 אף אמ ספציפית התחילה סלינה גומז מה הסרט האחרון שראית? ההצעה מה התוכנית האחרונה שראית? מכושפות מה הדיסק האחרון ששמעת? want של 3OH!3 מה החלום שלך? להיות שגרירה בסין או יפן. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן, כשהיה לי שפעת חזירים בארה"ב ונשבר לי מהחום שעלה וירד.. (אבל אני סתם דרמה קווין, זה כמו שפעת רגילה.. פשוט היה לי חום הרבה זמן ואני לא רגילה... בדרך כלל אני חולה בלי חום) רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? אף פעם לא ברצינות, אבל בצבא היו לי רגעי שבירה שאמרתי שבא לי להתאבד אבל כמובן שלא התכוונתי לזה ברצינות... סתם צורת דיבור של תסכול. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא עד כמה שזכור לי.. בנית טירה מחול? ברור היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נראה לי.. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? חח כן סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא יודעת.. היית בחקירה משטרתית? כן הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

למעלה