מוזיקה קוריאנית

../images/Emo79.gif מוזיקה קוריאנית ../images/Emo79.gif

ווגי,יש מצב לטיגלון שירשור מוזיקה? מאז שנחשפתי לדרמה הקוריאנית" סאם סון המתוקה" אני מגלה עוד ועוד דברים נפלאים על תרבותה של קוריאה. בגלל שאני פאנטית של מוזיקה התחלתי לחפור במיני פורומי מוזיקה קוריאנים (באנגלית) וגיליתי אוצרות. אני ממליצה ממש אבל ממש בחום על שלושת האלבומים של להקת הפופ/רוק הקוריאנית LOVEHOLIC. את השיר הראשון של הזמרת שלהם, ג'י סון, שמעתי לראשונה בפסקול של " סאם סון" וכל כך אהבתי את הקול שלה שהחלטתי לשמוע עוד. ה-שיר של הלהקה לטעמי הוא Sky שהוא בסגנונו מאוד דומה לאוונאסאנס. הגיטרה החשמלית הרוטטת וקולה הצלול והענוג של הזמרת פשוט ממיס אותי כל פעם מחדש : http://www.youtube.com/watch?v=z-nK8eOPFf8 קליפ יפה ביותר אך טראגי ועצוב. כמובן שבלתי נמנע לשמוע את שיריו של בי/ריין הפופלארי (שאגב בתור זמר ופרפורמר לטעמי הוא הרבה יותר מוצלח משחקן) ומתוך מיני רבים שהומלצו לי אהבתי רק 2: Sad Tango http://www.youtube.com/watch?v=SDa_Jm3WCls I Do http://www.youtube.com/watch?v=gk8FOvo3sQE אשמח לשמוע המלצות מוזיקליות מחברי הפורום.

../images/Emo220.gif אלבומים בהורדה ישירה ../images/Emo220.gif

שלושת האלבומים של LOVEHOLIC שאגב חרושים כמעט בכל דרמה קוריאנית אפשרית: אלבום ראשון: http://www.zshare.net/download/3127543a5c5c/ אלבום שני: http://www.megaupload.com/?d=BE7AA6KO אלבום שלישי: www.zshare.net/download/26171774694b אני בדרך כלל מאוד בררנית במה שאני שומעת וממש אוהבת והופתעתי לגלות ששלושת האלבומים שלהם ממש ממש מצויינים בלי יוצא מן הכלל. כמעט בכל אלבום יש לפחות 7-8 שירים שאני ממש אוהבת. מקור: ASIAN HQ.COM

buta

New member
../images/Emo41.gif Rain ../images/Emo41.gif

ריין או בי , איך שלא תירצו לקרוא לו.... חחח אני לא כל כך אוהבת את המוזיקה שלו , כי היא POP מידי. מוזיקה שמתאימה יותר למעריצות בנות 10 כאלה...חח אממ אני לא ממש אוהבת אותו עם שיער קצר משום מה , לא ממש מתאים לו.. נורא יפה שיער ארוך כזה... אבל מה שאהבתי בו זה רק איך שהוא רוקד. ראיתי קצת ביוטוב ת'הופעות שלו והוא רוקד ממש יפה :) וזהו :)

kiCkiC

New member
MY SASSY GIRL

במיוחד שיר 2 I Believe... וזה בלי לשכוח לציין כמובן שהסרט כל כך טוב שאין פשוט מילים לתאר אותו... (עושים עכשיו גרסה אמריקאית לסרט אוי אוי אוי.. איך שהם הולכים להרוס אותו...) בכל אופן.. לינק להורדה: My Sassy Girl OST בהצלחה עם מגהאפלואד.....

kiCkiC

New member
THE CLASSIC

עדיין לא מוצאת את הקישור הישיר... אני אמשיך לחפש אבל הינה קישור ל YOUTUBE לשיר הנושא: No eke Nan, Na eke Non שיר מצויין!!!

ketty the sheep

New member
זו אחלה יוזמה

אבל אני לא בטוחה כמה היא חוקית (ותפוז שומרים על זכויות יוצרים, לפחות במערכת הפורומים, ה'רשמית' יותר). דברים מהסוג הזה מומלץ בקומונות, ופה יותר לכתוב על המוסיקה עצמה (המלצות, ביקורות וכו').

SashTheRed

New member
יא אללה, די להיות כאלה פיראטיים

אף אחד לא מכחיש שהרבה אנשים מורידים באופן לא חוקי מוזיקה או סרטים או לא יודע מה (ואני די בטוח שמאה אחוז מהאנשים פה, כולל אני, עושים ככה), אבל זה באמת ממש לא לעניין לפרסם פה לינקים להורדות פיראטיות אלה, אז אפשר אולי להפסיק עם זה? בשיא הרצינות

Woogy

New member
אני אעדכן את החוקים בקרוב

אנחנו חייבים להזהר יותר בלהמנע מעידוד פירטיות

m0shi

New member
>< רגע רגע, אז מה אתה בעצם מציע?!?

שנזמיןן 80$ דיסק עם 5 שירים, או שנעשה מפגש פורום בחנות דיסקים בקוריאה -_-""

רוצה קצת מלח

שיהיה לך יותר טעים לפני שתאכל אותי? בשיא הרצינות...תנשום ותרגע. אני פרסמתי את הלינקים בחוסר ידיעה מהי מדיניות הפורום (לא תפוז ,אלא הפורום הזה) לגבי פרסום לינקים פיראטיים למיניהם ואחרי הבהרה מהמנהל הבנתי את הבעיתיות שבעיניין ואני מכבדת את בקשתו.מה שכן, הטון המתחסד שלך קצת מצחיק אותי כי אני בטוחה שבתור מנהל פורום בתפוז ,אתה מודע לחגיגה הפיראטית שמתרחשת בפורומים האחרים. בשורה התחתונה, זוהי החלטת המנהל והמנהל בלבד האם לאסור איסור מוחלט פירסום חומריים פירטיים בפורום ולא של אף אחד אחר!

m0shi

New member
כל מילה נכונה!

חח חצוף -_-"" אני יכולה לשים כסף, שאתה כחובב יפנית סינית whatever הורדת שירים ולא הזמנת במשלוח מיוחד דיסקים,אני טועה? אז באמת תפסיק להתחסד! וווגי? תעדכן את החוקים ? למה? לאיסור העלת לינקים להורדת מוזיקה? איך אנחנו אמורים לשמוע ולשתף את חבריי הפורום :S נו באמת..

SashTheRed

New member
בתור מנהל פורום בתפוז?

אני לא מנהל של שום פורום... ואם אני לא טועה, את הזו שכתבה באחד השרשורים הקודמים לגבי הבעיה של הפרת זכויות יוצרים. בכל מקרה, אם זה נשמע יותר מדי תקיף, אני מצטער. לא הצלחתי לשלוט בעצמי לרגע, כי אני ממש לא רוצה שפורום זה יסגר על ידי תפוז בגלל פרסום הלינקים שקורה פה. ולשאלה של m0shi, אני לא מציע כלום. זה שאי אפשר למצוא את הדיסקים בארץ לא אומר שצריך לפרסם לינקים להורדות פיראטיות אליהם בפומבי. מצדי, את יכולה לשלוח לאנשים לינקים כאלה ב-PM וכדומה, זו כבר לא הבעיה שלי, או מי שמעוניין בזה יכול לשלוח לך PM ולבקש לינקים, אבל הנקודה היא לא לפרסם לינקים בפומבי בפורום, כיוון שזו הפרת זכויות יוצרים עוד יותר גדולה מהורדות עצמן. גם אני מוריד דברים מהאינטרנט, כמו כולנו, ואם מישהו יבקש ממני לינק, אני כנראה אתן לו, אבל לא בתוך הפורום כלינק פרסומי (מה שמסכן לא רק אותי, אלא את קיומו של כל הפורום, במיוחד לאור העובדה שהוא חדש), אלא בהודעה פרטית.

וההבדל ביננו אתה שואל?

אני אמרתי לפני כמה ימים את מה שאמרתי בטון של דאגה וחוסר ידיעה לגבי מהי מדיניות הפורום בכל הקשור לנושא הפיראטי ולא בטון של התחסדות/תוקפנות/דרישה להפסיק את "הפשע הנתעב" מה שבהחלט השתמע ממה שאתה אמרת לי בהודעתך הקודמת. אגב,תתחדש על החתימה (או יותר נכון על ניקיון החלק השני של החתימה) למרות שהיפנית שהייתה ליד הכיתוב של "מנהל פורום יפן -שפה ותרבות" היתה די חביבה, חבל שהורדת אותה...

למעלה