מוזיקה קוריאנית

SashTheRed

New member
חחח כן, הנחתי כך. הוא גם מגיב פה הרבה

כמו שאמרתי, אני מתנצל אם זה ההודעות שלי יצאו תוקפניות. זו ממש לא הייתה הכוונה שלי. כמוך, גם אני מודאג וממש לא רוצה שפורום זה יעלם. על אף שיהיו כמה אנשים שיחזיקו נגדי את אהבתי לסין ויפן, קוריאה היא גם ארץ שאני נורא מתעניין בה. על אף שהתעניינות זו התחילה רק לפני שנה וחצי בערך, ורק עכשיו אני באמת תפסתי תאוצה בללמוד אותה, כל יום שעובר אני יותר מתעניין בארץ זו, ואני נורא רוצה שהפורום הזה יצליח, כמו שהצליחו פורום סין ופורום יפן.

mishi 1

New member
טוב... לאחר שקראתי תגובות שלך בשירשור

אני עונה במתינות ממה שהייתי עונה להודעה הזו כי היא ממש לא נחמדה... (כאילו שכל השירים שלך במחשב מקורם בדיסקים קנויים..) בכל אופן הדיון הזה מוגזם. זו תופעה קיימת ורווחת ואני לא מאמינה שסוגרים על זה פורומים ויש מספיק פורומים שמשתוללים עם הנושא שנים... אז אני באמת לא חושבת שכדאי לנו לפתוח בדיונים האלה כי אנחנו פה מפנים לזה את התשומת לב ואת החשיבות ואז זה באמת כבר הופך להיות מן הצהרה שכזו ... והרי זה קיים בכל מקום והפורום הזה צריך זאת יותר מאחרים על מנת לקדם את היצירות הקוריאניות...

Daniella 21

New member
תודה רבה על הספיישל../images/Emo24.gif

אם תוכלי להשתמש יותר בקישורים של YOUTUBE אז זה יוריד קצת את ה"לחץ" של האנשים
ויהיה יותר קל לצפות

אגב לפי חוקי תפוז גם יוטוב הוא אוף לימיטס

וגם אי אפשר למצוא אלבומים שלמים דרך יוטוב. בכל אופן, מהיום אני אתן המלצות "יבשות" בלי לינקים בכדי לא לגרום בעיות.

Mr Majar

New member
אם לפי החוקים youtube

נחשב לאתר לא לגיטימי- אז גם FLIX שהוא אתר של תפוז הוא אתר לא לגיטימי.

וזה הפראדוקס

הגיון בכל הסיפור הזה אני לא רואה והקווים של מה אסור ומה מותר לדעתי הם מאוד מטושטשים אבל חייבים לציית לחוקים.

Mr Majar

New member
לא חייבים לציית לחוקים ../images/Emo3.gif

במיוחד אם הם טיפשיים ובמיוחד אם הם מפריעים למד השמחה להיות במצב מקסימלי

mishi 1

New member
גם ככה השירשור הזה שאמור היה להיות מאוד

יפה ומועיל עבר לכיוון ... מבאס יותר... וזה הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לפורום..

mishi 1

New member
תודה על השירשור ../images/Emo24.gif

רעיון מעולה שאולי כדאי יהיה להעלאות אותו אח"כ ... כשהרוחות ירגעו קצת..

למעלה