- שיר השבוע -

DesertRose7

New member
../images/Emo79.gif- שיר השבוע -../images/Emo79.gif

שיר השבוע:
אלבום השבוע:
אמן השבוע:(נשמח לנימוק
)

necky

New member
שליייייייי

שיר השבוע: אין לי דיסק השבוע: WESTLIFE - WORLD OF OUR OWN אמן השבוע: ווסטלייף - שמעתי שלהם 3 דיסקים יותר מפעם אח כל דיסק

DesertRose7

New member
../images/Emo27.gif

שיר השבוע: M2M - Mirror Mirror Fefe Dobson - Dont Le It Go To Your Head אלבום השבוע:Hanson - This Time Around אמן השבוע:(נשמח לנימוק) מקפליי!! הם הודיעו על סיבוב הופעות חדש של 2006, והפעם אני אחת מהאלפים שקונים כרטיסים!!!

Come Alive

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

שיר השבוע: Always Something- Swithfoot
אלבום השבוע: A Walk To Remebmer OST
אמן השבוע: Switchfoot ומנדי מור. כי הם שרו את רוב השירים באלבום. Go Them!

Eti No Name

New member
../images/Emo14.gif

שיר השבוע: הומ.
Gold Digger- של קניה ווסט. אלבום השבוע: Never Gone- BSB. אמן השבוע:(נשמח לנימוק) אמ כנראה קניה ווסט. האלבום שלו כ"כ מדהים שזה משו
.

אני

שיר השבוע
נראה לי.. Salvation - Roxette אלבום השבוע
כל האלבומים של רוקסט.. שאין לי
אמן השבוע
רוקסט
כי אני לא יכולה להפסיק לשמוע אותם

Sinner Girl

New member
יאללה

קול מיי ניים של שארלוט צ'ורצ'[נו איפה לא רשמתי את זה?]
אלבום השבוע:האלבום של מריו
אמן השבוע:גברת צ'ורצ',הצילו היא משגעת אותי
. שארלוט

D4Ever

New member
שלי

שיר השבוע: Son Of Dork - Ticket Outta Loserville אלבום השבוע:McFLY-Wonderland,Green Day-Dookie אמן השבוע:מקפליי-כי הם שולטים, גרין דיי-כי הם גם שולטים ובMTV היה סופשבוע גרין דיי אז בכלל היה כיף:) יום טוב וחג שמח:)

olsen cool

New member
אני

שיר השבוע:confessions of a broken heart אלבום השבוע:אממ אין לי אמן השבוע:בקסטריט בויז

lovenickcarter

New member
אני ../images/Emo9.gif

שיר השבוע:WAKE ME UP WHEN SEPTEMBER ENDS אלבום השבוע:אמריקן אידיוט של גרין דיי אמן השבוע:אעאעאע ארון קרטר
[בגלל מה שכתבו בראש אחד]

Sim§ MaN

New member
אני

שיר השבוע: Fighter. אלבום השבוע: וואסט וואנטד. (הילארי דאף) אמן השבוע:כריסטינה אגילרה. כי חזרתי לשמוע שירים שלה אחרי שנים שלא התקרבתי למוזיקה שלה.

jenngirl

New member
(:)../images/Emo82.gif

שיר השבוע:Duran Duran-Ordinary World אלבום השבוע:אין לי משהו...:p אמן השבוע:השבוע אף אמן לא תפס מקום אצלי...לא היה מישהו מיוחד.

למעלה