שרשור שירה

שירה: עומר פרי עמלנו

עם אור השחר משכים העולם; על גרנות נפחים, מחושל עתידנו. שדות חיטים - מבשילים. לפועלי התבל, המחרשה שרה בקול מאבקנו. עומר פרי עמל, אנו שוזרים; כל יום ושעה, מוסיפים נצרים למשזרת. פועלי העולם, קדימה צעד נושאים. על הזכות לפרי לחמם, חותרים משעלת!

uwhxhxa

New member
שירה: שבויים

לאופק נשואות עיננו אופק מעורפל כתום מזיהום בינות אוצרות נעלמים לשקיעת המשאבים הקשיבו זהו זמר האדווה האחרונה שלא יוותר כאן דבר מים, אוויר או סתם הר חיות – הבו עורותיכן אמהות – הבו בניכן לחרושת המאפילה המסרסת תשוקותינו הניפו את אל-דגל האנרכיה ננתצה את מחריבנו נבתק את בטנם תהי בע"מ למילת קלון

שירה: ונצואלה בחרה בעתיד

מעל הררי ונצואלה, השמש הניצה. תקוות ומאוויים חדשים, עם עלות השחר פרצו. העם שבע ייסורים, על הגשם השאיפות הנעלות הצביע; בניו בדרך המחר בחרו. עמוד השחר של הכיסופים לעידן טוב יותר, בקע בלהט. רוח המאבק בעוני וברעב, גבר משבה. המוני עמלי ונצואלה, לעושק ולניצול, מחסום הציבו. נצחונו של צ'אבז, יגשים את התקווה!

uwhxhxa

New member
שירה: ערוב ימות האופיום

שדות פרגים נמתחו מאופק לאופק אנשים בגלימות בצרו היבול זיקקו אותו ביקבקו אותו הכריזו בכיכרות - הנה סם חיים ברומא, במכה ובלאהסה זרעו הזורעים בדימעה יורשיהם לא חטאו להמשך וקצרו ברינה מותגים רבים לו לכולם משותפת ההרגשה הרגשת החובה המפעמת שינקת משדי אמך לעיתים נעור יתנערו לפעמים בודדים חופשיים אך אלו שולי השוליים בעקומת גאוס של החיים

k a n g a

New member
למהרהרים: משהו להרהר בו ../images/Emo13.gif

סוסים לסוסים יש פרסות וכך הם יכולים לפסוע על כפור ושלג. שערם מגן על גופם מרוח ומקור. הם לועסים עשב ולוגמים מים, בועטים ברגליהם ומדלגים. זהו טבעם של סוסים. גם אם יהיו להם מגדלים ובינייני-פאר, הם לא ימצאו בם שום תועלת. והנה בא מאלף הסוסים פו-לאו ואמר: "אני מיטיב לטפל בסוסים". הוא חרך בם, קיצץ בם, גזז בם, צרב בם, קשר אותם ברסן וריתמה וכבל אותם לאורווה. וכך מתו שניים או שלושה סוסים מתוך עשרה. הוא הרעיב אותם, הצמיא אותם, הריץ אותם, הקפיץ אותם, העמיד אותם זה אחרי זה וזה ליד זה, מלפנים אימת הרסן ומאחורנית איום השוט. וכך מתו למעלה ממחציתם. אומר הקדר: "אני מיטיב לטפל בחימר. כדי לעגל אותו אני משתמש במחוגה. כדי לעשותו מרובע, אני משתמש בסרגל". אומר הנגר: "אני מיטיב לטפל בעץ. כדי לעקם אותו, אני משתמש באנקול. כדי ליישר אותו, אני משתמש באנך. החימר והעץ, על פי טבעם, ודאי לא היו מבקשים להיות נתונים תחת הסרגל, המחוגה, האנקול והאנך. אף על פי כן, בכל דור מדברים בשיבחם של המומחים ואומרים: "פו-לאו מיטיב לטפל בסוסים! הקדר מיטיב לטפל בחימר! הנגר מיטיב לטפל בעץ!. וכך שוגים גם אלו המטפלים בענייני הממלכה. צ'ואנג דזה שבוע רגוע ונעים לכולם....קנגה.

שירה: הודו לבוגר סברה ושאתילה

בעקבות הפיגוע בבאר - שבע, ביום שלישי - 31.08.2004 שחיטת העמים ההדדית נמשכת; מגף הכיבוש, מכבשו הולך וכבד. יוצא בית - טיפוחן של סברה ושאתילה, תזזיתו, אין לה הרף. אין לו איכפת, משל דם מַשְפֶך. הודו לפסיכופט, אשר על כס מלכות יָשב לו! השתחֶווּ לַאל חי, על עומק הפצעים, שאינם מגלידים. המשיכו לסגוד לגדר חסרת תוחלת. הוסיפו להיות תמימים!

uwhxhxa

New member
שירה: אי-עילם

בארץ אי-עילם הפרחים פורחים ישנן ציפורים השמיים כחולים בארץ אי-עילם שדות מוריקים עצי פרי שופעים ועדרי צאן רועים היכן היא הארץ איככה נכנסים כבר נאמר לנו- הנבואה ניתנה לשוטים הלוואי שאשתטה וישתטו כולם ויכתתו חרבותם ואי-עילם לפה ושם

למעלה