Artist Of The Week

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif Artist Of The Week ../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

שאניה טווין
בכל שבוע מהיום חן או אני נפתח פינה שבועית של אמן השבוע. אמן השבוע יכול להיות מישהו שעושה חייל במצעדים באותו השבוע או סתם מישהו רנדומלי שנחליט שמגיע לו להיות אמן השבוע שלנו. אם מישהו מכם מעוניין לפתוח את הפינה עם אמן משלו באחד מהשבועות פשוט תודיעו לנו מראש כדי שלא יווצר מצד של שני אמנים שבוע באותו שבוע
בכל אופן חשבנו מי האמן הראשון שמגיע לו להיות אמן השבוע שלנו והגענו למסקנה שהאחת והיחידה- הגדולה מכולם : שאניה טווין ראויה לתואר יותר מכולם. היא האחת שהפכה את פני מוזיקת הקאנטרי והזריקה את מוטיב הפופ לז'אנר שמוכיח את עצמו עד ליום זה
ביוגרפיה קצרה
שאניה נולדה באונטריו קנדה ב-28 לאוגוסט, 1965 (בדיוק באותו יום 17 שנים לאחר מכן תיוולד במיסיסיפי תינוקת קטנה ומקסימה העונה לשם מרגרט ליאן ריימס...) מה שהופך אותה היום לבת 44. שאניה נולדה תחת השם איילין רג'ינה אדוארדס. כשהייתה בת שנתיים אמה התחתנה בשנית עם ג'רי טווין (ממוצא אינדיאני). שאניה היא הבת השניה מבין חמישה ילדים.שגדלו במחסור, לא פעם סיפרה שעברה ילדות קשה ולא היה להם בבית ארוחות ערב לעיתים קרובות. כדי לתמוך כלכלית במשפחתה החלה שאניה לנגן ולשיר והופיעה בכל מיני בארים, מועדונים, בתי ספר וכל מקום שהיה מוכן לשלם לה עבור הופעה. כשהייתה בת 22 נהרגו הוריה בתאונת דרכים ושאניה נאלצה לפרוש מעסקי המוזיקה כדי לפרנס את אחיה הצעירים. כשעבדה בצוות בידור של בית מלון גדול מפיק מוזיקלי מצליח שמע אותה והזמין אותה להקליט דמו , דבר שהוביל בסופו של דבר לחתימתה בחברת התקליטים Mercury Nashville Records באותה התקופה כמחווה לאביה החורג המנוח שינתה איילין את שמה לשאניה (פירוש השניה באינדיאנית הוא "היא בדרכה")
דיסקוגרפיה
1993 – Shania Twain 1995 – The Woman in Me 1997 – Come On Over 2000 – Wild and Wicked 2001 – The Complete Limelight Sessions 2002 – Up! 2004 – Greatest Hits 2005 – Beginnings
למה מגיע לה להיות אמנית השבוע שלנו
עם מכירות של למעלה מ-65 מיליון עותקים ברכבי העולם שאניה היא לא רק זמרת הקאנטרי המצליחה ביותר בעולם, היא גם אחת מהאמנים המצליחים והמוכרים ביותר של שנות ה-90.
וידאוים נבחרים
From This Moment On That Dont Impress Me Much Man! I Feel Like A Woman לסיכום:
בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לשאניה?
מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של שאניה?
יש לכם אלבום/אלבומים של שאניה בבית? אם כן, איזה?

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo23.gif

אתם מוזמנים גם להעלות תמונות, דעות, מחשבות, או כל דבר העולה על רוחכם שקשור לשאניה

Guncrazy

New member
שאניה../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לשאניה? 10! ברור! לא הייתה ולא תהיה אחת כמותה מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של שאניה? Thank You Baby יש לכם אלבום/אלבומים של שאניה בבית? אם כן, איזה? 3 (המוכרים שלה, אפ, דה וומן אין מי וקאם און אובר) פינה מגניבה! תודה רבה
ומחכה לראות מתי ליאן תהיה

שאניה../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif../images/Emo236.gif

לא ידעתי ששאניה זה לא השם האמיתי שלה
כל יום לומדים משהו
בכל אופן לשאלותיך- כמובן שציון 10 שיר אהוב- UP כי הוא כיפי כזה אבל גם MAN I FEEL LIKE A WOMAN הוא אחד השירים האהובים עליי ביותר בכל הזמנים ומבין האלבומים שציינת פה יש לי את כולם חוץ מהאחרון שבחיים לא שמעתי עליו. איזה שירים יש בו?

אה זו בדיוק רשימת השירים שיש לי ב-W&W

שגם הוא זה איזה אלבום גרוזיני שאיזה תאילנדי הכין. אבל אני אוהבת את השירים האלה אז לא אכפת לי שהדיסק לא מקורי

Guncrazy

New member
../images/Emo6.gif

הסתכלתי גם ברשימה של The Complete Limelight Sessions וגם שם יש את אותם שירים
לא מקוריים במיוחד הא...

LeAnnDylan

Well-known member
עונה גם :)

בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לשאניה? 10! שאניה היא אחת מחמש הזמרות האהובות עליי ביותר
מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של שאניה? יש הרבה! אני אוהבת את Nah! מאוד וגם את No One Needs To Know ואת You Win My Love וכמובן שאת שלושת השירים שצירפתי להודעה הראשית ובערך את כל השירים המטופשים/משעשעים שלה אבל השיר שהכי כיף לשמוע (וגם לענות לו) זה Don't Be Stupid
http://www.youtube.com/watch?v=eVvjKA22MYs יש לכם אלבום/אלבומים של שאניה בבית? אם כן, איזה? ברור שיש! יש לי את כל אלבומי האולפן שלה ושני אלבומים לא רשמיים (For The Love Of Him ו- The First Time... For The Last Time) האלבום האהוב עליי אגב הוא The Woman In Me
ולסיום עוד תמונה כי היא כזאת סקסית

Guncrazy

New member
אוי זה באמת שיר שולט../images/Emo47.gif

אני אוהבת את הקליפ גם. הריקוד בגשם כזה שווה

Mikey Weiss

New member
אה, באתי לראות מה זה פורום קאנטרי בדיוק בזמן

שאניה! לשאלותייך: ציון: 10, ברור. אלבומים שיש לי: Come on Over, Up!, והיה לי פעם גם את The Woman In Me אבל אין לי מושג איפה הוא. חוץ מזה יש לי גם איזה מיליון סינגלים פיזיים מUp ו Come On Over. השיר האהוב עליי: That Don't Impress Me Much. הוא יצא קצת לפני הטיול הראשון שלי לארצות הברית כשהייתי בת 15.5 ושם קניתי את הסינגלים ושמעתי אותו כל הזמן ויש לי התחברות נפשית קשה אליו.

West Doll

New member
שאניה כפרות../images/Emo99.gif

בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לשאניה? מה זאת אומרת, ברור ש10
מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של שאניה? דונט בי סטופיד
(איי וונט;;) יש לכם אלבום/אלבומים של שאניה בבית? אם כן, איזה? יש לי רק את UP!
ד"א, יצא לך שרשור מזה שווה
אני לא חושבת שאני אצליח להשתוות אלייך

למעלה