It's friday i'm in love

../images/Emo79.gifIt's friday i'm in love../images/Emo23.gif../images/Emo79.gif

בגלל שצליל נעלמה באורח מסתורי, הוחלט שאני אפתח את השרשור המדהים כמיטב המסורת. וכמיטב המסורת מי שלא עונה מקבל מכות, לא בידי.
שיר חרישה של קרי- שיר חרישה לא של קרי- אלבום ישן שעשה קאמבק- אלבום חדש שגילתם- ציטוט השבוע שלכם- ספר\\מאמר\\כתבה טובים שקראתם- סרט\\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- מדד טמפרטורות: היה חם או קר- משהו טוב שאכלתם השבוע- הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- משפט\\בדיחה\\קטע שהצחיק אתכם השבוע- איש השבוע שלכם בפורום- איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- מסר לאומה- תמונת השבוע שלכם- ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10

LeAnnDylan

Well-known member
לא נעלמתי../images/Emo69.gif ומזה בלי אייקונים רוצה מכות??

שיר חרישה של קרי- בואו נראה מה שמעתי? |חושב| אה יום העצמאות וגם אלון
שיר חרישה לא של קרי- Nothing Bout Love Makes Sense בגרסת החדשה שלו
וכמובן של קריינג של אושיי
אהה וגם ארטיק קרטיב שוקולד בננה XD
אלבום ישן שעשה קאמבק- מרטינה - אבולושן
אלבום חדש שגילתם- לא ממש גיליתי אבל שמעתי את של ברוק וייט השבוע ולא התלהבתי
ציטוט השבוע שלכם- חח אתמול ניקיתי את הבית (אחרי שתורי כבר איזה חודש אבל אני מתעלמת באלגנטיות וכיוון שחן הבריזה לי |הא| היה לי הרבה זמן פנוי
) בכל מקרה בהתאם למסורת חיברתי את המחשב לרמקולים של המערכת שמתי מוזיקה בפול ווליום והתחלתי לנקות ואז באיזהשו שלב שמעתי דפיקות בדלת הייתי בטוחה שזו רון והמפתח שלי היה קבור איפשהו אז צעקתי לה שאין לי מפתח בהישג יד ושתפתח היא והדפיקות רק ממשיכות אז הבנתי שכנראה היא שכחה את המפתח שלה הלכתי להציץ בחור של הדלת וראיתי איזה מישהו שאני לא מכירה שנראה כמו איזה ערבי אז וויתרתי על התענוג שבלפתוח את הדלת, הוא עמד שם איזה 10 דקות דפק על הדלת וכמעט שבר אותה אבל לא פתחתי, התירוץ שלי- מוזיקה חזקה לא שמעתי XD קיצר אחרי זה הוא הלך ואז אחרי איזה 5 דקות עוד פעם דפיקות אז אמרתי יאללה נפתח נראה מה הוא רוצה ואז שפתחתי הייתה שם איזה בחורה ואז הסתכלה עליי באיזה מבט רצחני ושואגת עליי כזה "מה את נורמלית?!?!" ואני כזה וטפ את רוצה ממני? מי מכיר אותך בכלל?? והיא כזה "אנשים מנסים לישון פה!" ובנתיים קרי צורחת ברקע סו לט פרידום ווין.. כן כן איזה פרידום ואיזה נעלים אמרתי סליחה והנמכתי הבנתי שהבחור שדפק כנראה היה חבר שלה או משהו ואז אחרי איזה 2 דקות אני שומעת את הזמזם של האינטרקום מצפצף איזה שעה הבנתי שזה הוא כנראה אז התעלמתי מה הוא רוצה זובי הנמכתי כבר. ואז כנראה שהוא קרא לשומר למטה שיבוא לצעוק עליי אבל עד שהוא עלה עם השומר אני כבר הנמכתי ואז הוא דפק כזה בדלת כשהמוזיקה הייתה כבר נמוכה ופתחתי לו ואני עושה כזה לשומר "מה קורה? איך אפשר לעזור?" הוא מסתכל עליו כזה במבט של "בשביל זה קראת לי?1 זה בכלל לא גבוה" XD היה משעשע איף חפרתי
ספר\\מאמר\\כתבה טובים שקראתם- לא קראתי כלום
סרט\\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- ראיתי אויבי הציבור אבל לא הבנתי כלום אז שיהיה מדיום
מדד טמפרטורות: היה חם או קר- חםםםםםםםםםםם
משהו טוב שאכלתם השבוע- פיצה
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- לא חושבת
משפט\\בדיחה\\קטע שהצחיק אתכם השבוע- שהתחלתי לשיר לדרורית ב-4 לפנות בוקר כדי לבדוק את תקינות המיקרופון. נראה לי שבאיזשהו שלב היא הצטערה על זה שהיא מכירה אותי XD
איש השבוע שלכם בפורום- דרורית
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- אף אחד
מסר לאומה- תיחנקו
תמונת השבוע שלכם- לא בא לי
ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 3
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

עונה עונה

שיר חרישה של קרי- גודביי ארל! שלא היה לי שום מושג שהיא שרה את זה
ורק בזכות המשחק הנחמד גיליתי אותו שיר חרישה לא של קרי- better days- kate voegele i will always love you- LeAnn Rimes אלבום ישן שעשה קאמבק- לא זכור לי אחד אלבום חדש שגילתם-כנ"ל ציטוט השבוע שלכם- אולי בעתיד שאזכר ארשום ספר\\מאמר\\כתבה טובים שקראתם- עכבר שוק סרט\\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- 90210 מדד טמפרטורות: היה חם או קר-
משהו טוב שאכלתם השבוע- תה עם עוגיות הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- לא משפט\\בדיחה\\קטע שהצחיק אתכם השבוע- חחח צליל בדקה את הדפים הישנים של הפורום, לא מומלץ לאף אחד איש השבוע שלכם בפורום-
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- אדריאנה מסר לאומה- עשו לנו מתקני כושר בגן השעשועים בשביל הבית אבות ליד
עכשיו המקום שורץ רוסים תמונת השבוע שלכם- ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 7

LeAnnDylan

Well-known member
יו יו דרורית את יודעת שוויטני דאנקן כתבה

לליאן שיר לאלבום החדש שלה? אני כבר אוהבת אותה יותר :):

LeAnnDylan

Well-known member
שירלי../images/Emo201.gif איי פיל יו באדי

גם אני התבאסתי שהעיפו את אושיי
לוזרית הנעמי ג'אד הזאת גאדדד טוב מעכשיו כדאי להם מאוד שריאן ואבלון יזכו למה אם מישהו אחר יזכה במקומם אני אכה את הביג קני הזה
לוזר!|הא|

למעלה