עזרה במציאת שיר

בפרק אתמול (43 אם אני לא טועה) התנגן השיר המוכר של סינדי לאופר Girls just wanna have fun, השאלה שלי היא איזה גרסה זו הייתה? זו הייתה גרסה אקוסטית שבה גבר שר. תודה רבה לעוזרים.

הדר154

New member
מישהו מוכן להגיד לי מי שר את השיר הזה?!

בסוף פרק 29 של האלופה 3 (כשתום וליאן התנשקו) השמיעו שיר ממש יפה ואני לא יודעת מי שר אותו!!! מישהו מוכן להגיד לי, אני מחפשת אותו בטירוף!!!

גל313

New member
השיר מהאלופה דחוף......

מישהו יכול לעזור לי ולהגיד לי את השיר שמתנגן בלי הפסקה באלופה 3 ברקע של התוכנית למשל אתמול כשרובי רב עם אבא שלו בחדר ההלבשה זה התנגן.... מי הזמר הזה? זה משגע אותי שאני לא מצליחה לשמוע גם חלק מהמילים....בבקשה עזרה זה נשמע כמו שיר של זמר רוק שקט כזה..!!

mkmk1

New member
עזרה בזיהוי שיר

מישהו מזהה את השיר שהיה בסוף הפרק היום ? הוא התנגן גם באותו רגע שסער בכה וראו את רובי עם הבחורה החדשה. תודה

gogolit

New member
עזרה בחיפוש אחרי שיר-דחוף!!

אני מחפשת שיר שהתנגן באחד מהתוכניות של האלופה עונה 3 ןאם אני לא טועה פרק 38 שהשוטר בא להילית למסעדה ושם לה שיר מהתקליט שהביא והתחילו לרקוד ביחד.מה שם של הזמר ששר שם?כי זה לחתונה שלי. תודה

thigayon

New member
שירים מפרק 54

מישהו יודע את שמות שני השירים מפרק 54 ומי מבצע אותם? תודה!!!

לולי232

New member
חייבת עזרה דחוף!!!!!

היי לכולם, יש לי שאלה דחופה, איך קוראים לשיר שמושמע כאשר אלי אלמדון התאבד? אותו שיר שסוגר גם את הפרק בכתוביות הסיום (פרק 53) זה דחוף מאוד לפרסומת שאני עובדת עליה. תודה לכולם!

DoliDeL

New member
תגובה..

היי, גם אני מחפש את השיר.. אני מחפש המון (לא מוצא) אם תמצאי אוו ההפך תכתבי פשוט תגובה להודעה.. תודה מראש אורי.

גל313

New member
הסתדרתי דפדפתי אחורה ראיתי שענו כבר איזה שיר

סווווווווווווווווף !!!!!

לולי232

New member
צריכה עזרה!!

איך קוראים לשיר שסוגר את פרק 53?? אותו שיר שמתנגן שאלי אלמדון מתאבד? תודה!!

אוכל לבדוק לך רק מחר בבוקר

בינתיים את יכולה להקשיב לשירים שקושרו בשרשור זיהוי שירים בעמוד הראשון של הפורום- אולי אחד מהם הוא השיר שאת מחפשת.

לולי232

New member
השיר לא נמצא שם

אני מאוד אודה למי שיכול לעזור לי בעניין בהקדם

לולי232

New member
זו יותר מנגינה...

לא, זו הבעיה, שזו יותר מנגינה, יש כמה מילים אבל אין מצב שמישהו יצליח להבין משהו מהמילמולים שלה בכל מקרה כמו שכתבתי זה השיר שסוגר את פרק 53 אני ממש אשמח אם מישהו יודע איזה שיר זה

למעלה