רעיון להפעלה חדשה בפורום

liaush

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo126.gifרעיון להפעלה חדשה בפורום../images/Emo126.gif../images/Emo11.gif

אוקי לפני שאתחיל בהסברים אני בטוחה שכולכם הכרתם את משחק ההימורים, אפילו החדשים שיצטרפו הבינו שהמשחק הזה הוא בהחלט משחק מיוחד היוצא מגדר הרגיל. כיוון שאני לא רוצה לשחזר הצלחות משחק ההימורים היה ונגמר! וככה לעד נזכור אותו כמשחק מדהים שהיה ונגמר.
אני רוצה להציג בפניכם את משחק הפושעים!
(עדיין לא בחרתי לו שם אז אשתמש בשם "משחק הפושעים" . המשחק הזה יהיה מושקע באותה הצורה של הימורים. אני מקווה שתאהבו אותו ותרצו להיות חלק ממנו כי בלעדיכם המשחק לא יוכל להתממש. וכעת נתחיל בהסבר: המשחק מתחיל כאשר כל המשתתפים יהיו בכלא!. בכל סיבוב רק 3 פושעים יוצאים מהכלא. אני מפרסמת 5 שאלות , שלושת הראשונים שיענו נכון וגם מהר הם אלו שיוצאים מהכלא. הפושעים האחרים נשארים ומחקים לסיבוב הבא. כאשר שלושת הפושעים יוצאים מהכלא אני נותנת להם את הרשימה שלהם. לכל פושע יש רשימת תוכניות משלו. את הרשימה אני מכינה לכל אחד. הרשימה כוללת בתוכה את כל הפשעים שתצטרכו לעשות החודש!. בשעה מסויימת שאני אקבע, שלושת הפושעים בוחרים מתוך הרשימה תוכנית אחת למשל
אחד בוחר- לשדוד בנק.
השני בוחר - לפרוץ לבית.
השלישי בוחר- לרצוח את מנהל הבנק (סתם לדוגמא). לאחר ששלושת הפושעים בחרו תוכנית אני אפרסם שאלות [כמובן בנושא הבורר] לכל פושע 5 שאלות שונות. כל אחד יצטרך לענות על השאלות שלו. במידע והפושע הראשון צדק הוא מצליח לשדוד בנק ושם
על המשימה שלו. במידע והפושע השני טעה בשאלה אחת לפחות אז הוא לא הצליח לפרוץ לבית ותפסו אותו ולכן הוא חוזר לכלא עד הסיבוב הבא. במידע והפושע השלישי הצליח לרצוח את מנהל הבנק הוא שם
על המשימה, אבל זה לא אומר שהוא יצא מזה כי במידע ובסיבובים הבאים הפושע טועה ונכנס לכלא.. בכלא מגלים את כל הפשעים שהוא ביצע עד כו' ולכן אם הפושע הזה ביצע רצח.. אז הוא יכול להיכנס למעצר עולם וזאת אומרת לצאת מהמשחק. אז מה שאני מנסה להגיד שעדיף לא לבחור בתוכנית הרצח לפחות לא בשלבים הראשונים. המשחק יתבצע פעמיים בשבוע. ובכל סיבוב יוצאו עוד 3 פושעים מהכלא ויצטרפו לאותם הפושעים שכבר יצאו בסיבוב הראשון. זה כמובן תלוי במהירות שלכם. השאלות יהיו מאוד קלות ולכן אין טעם להילחץ מהם. המטרה של הפושעים היא לסמן כמה שיותר
על כמה שיותר תוכניות כמובן שאין לבחור באותה התוכנית פעמיים. למשל אם פושע הראשון בחר ב
לשדוד בנק
אסור לו לבחור באותה התוכנית פעם שניה
ארבעת הפושעים הראשונים שיסיימו את כל התוכניות שברשימה ועל כולם יהיה מסומן
אותם הפושעים יבטיחו את מקומם ברבע הגמר. כמו שאמרתי המשחק הזה יהיה בין המושקעים ביותר אני אישית מבטיחה להם להוציא את הנשמה במשחק ולעשות הכל בשביל שהוא יתנהל בצורה מושלמת. אבל כמובן שזה תלוי בכם אני צריכה מכם 100% אחריות, 100% רצינות העמדה בזמנים חשוב מאוד. אם הבנתם את כללי המשחק ואין לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לשרשר
, ו
מסמן את ההרשמה הרשמית שלכם למשחק, לכל שאלה אתם מוזמנים לשאול כל מה שלא ברור אני אשמח להסביר. המשחק יתחיל בשבוע הבא עם תום ההפעלה של כתיבת הסריט שמנוהל ע"י אושרת. סביר להניח שיהיה פרס מכובד בהפעלה ולכן יש למה לצפות.
סמנו
בשביל לאשר את השתתפותכם במשחק. והמשך יום נעים לכולם

liaush

New member
../images/Emo26.gif

משחק ההימורים זה משחק מאוד מיוחד שנערך שלושה חודשים משחק שבו המשתתפים הימרו ענו על שאלות החפילו את סכום הכסף שלהם. משחק ההימורים נגמר בטעם טוב. וטוב שנגמר כי לכל דבר טוב יש סוף:] המשחק היה מאוד מושקע ומשחק הפושעים יהיה שווה לו במידת ההשקעה אני שמחה שהצטרפת

yifati XD

New member
../images/Emo45.gif.. ליה את יכולה להתחיל אותו אחרי "פרק 12"

?

liaush

New member
אל תדאגי זה לא יפריע להפעלה שלך

אני לא רוצה להתחיל מאוחר מידי בגלל שגם ככה עוד מעט חוזרים ללימודים ואני רוצה להספיק לעשות לפני. נדבר איתך כבר במסנג'ר ונקבע ימים אל תדאגי יהיה בסדר

דבש Nתiק

New member
סבבה אבל ליה מה20-28 לחודש

אני בחו"ל בבללגיה-הולנד-צרפת וזה טיול מתיש ואני לא אוכל להיכנס

yifati XD

New member
היי אני הייתי בטיול כזה!

זה של מגה פמילי? וואי הלכתי עם חברות לטיול בת מצווה כל אחת עם אמא והיו שם עוד ילדים והכרנו היה הכי כיף בעולם ואנחנו גם עדיין נפגשים מידי פעם. אם זה מגה פמילי תגידי לי אם קוראים למדריכה שונטל

liaush

New member
זה עדיין מעט מידי..

כי הפעלה בגודל כזה וב100% השקעה צריכה לכלול לפתוח 10 אנשים+ להתחלה. אני לא אוכל להתחיל עם 6.
אז מי שעוד לא נרשם ורוצה להירשם זה הזמן.

טל קטן

New member
../images/Emo45.gif

לא השתתפתי במישחק ההימורים אבל זה נישמע משחק ממש מעניין

דבש Nתiק

New member
צריך עוד 2 משתתפים - תרשמו ../images/Emo11.gif

ההמשתתפים שכבר מצאו מקומם במשחק: דבש Nתiק עידן יניב אתה הכל אושRתי mai angel המקורית yifati XD S c h n i t z e l טל קטן itai46 תרשמו

למעלה