רון חולדאי בתפוז
אנשים

../images/Emo82.gifרון חולדאי בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

ראש העיר תל אביב, מר רון חולדאי יתארח בפורום תל אביב, הערב בשעה 17:00, וישיב על שאלות הגולשים בכל הנוגע לעיר ת"א- יפו. כולכם מוזמנים! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=366&MessageId=119950758
בשעה 20:00, תתארח בפורום ערבים, גברת ערין שחברי- מנהלת הפקות של מחלקת התוכניות המועדפות בקשת, ומנחת התוכנית "מראה של אישה". האירוח יעסוק במעמד האישה הערביה המודרנית והקשיים שנתקלים בהם בני מיעוטים בכניסתם לעולם התקשורת. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=817&MessageId=119946429
תפוז אנשים מזמינה אתכם לכנס מיתופיה
רוצים לקבל כרטיס זוגי לכנס מיתופיה - כנס ספרות פנטזיה שיתקיים ב-21.08.08 בתל אביב? בואו לענות על 10 שאלות הקשורות בספרי פנטזיה ידועים בפורומים שיר של אש וקרח וחומריו האפלים ואולי תהיו בין 25 הזוכים בכרטיס זוגי: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1511&MessageId=120024392 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1096&MessageId=120024096
רוצים כרטיס לפסטיבל הקומיקס, האנימציה והקריקטורה? פורום קומיקס מזמין אתכם לדובב סטריפ יומי שיועלה לפורום. 15 גולשים יקבלו כרטיס זוגי לפסטיבל הקומיקס, האנימציה והקריקטורה, שיתקיים בין התאריכים 13-16 בסינמטק תל אביב. אז בואו לקחת חלק במרענן הרשמי של הקיץ! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=272&MessageId=119990370
מרגישים מלאי השראה? פורום תיכוניסטים מזמין אתכם, עם התקרב שנת הלימודים הבאה, לעצב יומן בית ספר מושקע ויצירתי במיוחד. יש גם פרסים! הכנסו והשתתפו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=116&MessageId=119950914
המקום הכי הזוי שבו צילמתי את התינוק/ת שלי פרסמו בפורום הורים לתינוקות תמונה של העולל במקום מיוחד ואולי תזכו במתנה! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=747&MessageId=119933446

sok777

New member
החלטתי ללכת לקדנציה נוספת במאן יונייטד ו....

מכרתי שחקנים ב10.75 מיליון פאונד שהיחיד מהקבוצה הבוגרת הוא ג'ון אושה. הבאתי את לורנצו דה סילבסטרי מלאציו כמחליף לגארי נוויל המזדקן והבאתי את הכוכב הצעיר הנרי סייבט. יחד הם עלו לי 10.5 מיליון פאונד. התחלתי את העונה עם הפסד במגן הקהילה לצ'לסי (3-1) ומשם המשכתי למשחקים די טובים בליגה חוץ מ2 נפילות של הפסדים מעצבנים... בכל מקרה, עליתי על הגל ועליתי למקום הראשון וגם העפלתי בקלות מליגת האלופות מבית קל (שטוטגרט, דינמו קייב ואייאקס). היה לי קטע בעונה שהיו פצועים לי ככה: רוני, נאני, פארק ג'י סונג, וגיגס. אה, וטבז. פתחתי בהתקפה עם רונאלדו, אברה, סקולס וסאהה. אז הגעתי למקום מצויין כאשר הכל פועל כמו שצריך, ואז לפתע הגעתי למשחק קליל מול וויגאן והובלתי 3-0 כבר אחרי 30 וקצת דקות, ואז ראיתי שאואן הארגריבס סוחב פציעה אז הוצאתי אותו ליתר ביטחון. אחר-כך, ממש בסוף המחצית, הם פצעו לי את ווין רוני. בתחילת המחצית השניה הם פצעו לי גם את רונאלדו. הסתכלתי לכמה זמן הם נפצעו- הארגריבס לשבועיים נדמה לי, רוני לחודש ורונאלדו בין חודש לחודשיים ! וויגאן הזבלים האלו! הקטע הכי נוראי שבדיוק מגיעים המשחקים הקשים והכי חשובים כמובן: צ'לסי וליברפול היריבות (במקומות 2-3) וארסנל ברבע גמר גביע הליגה.. הגעתי למשחק חוץ קשה מול צ'לסי החזקה בלי רונאלדו, רוני, נאני וג'י סונג. טבז כבש בדקה ה1, ובסוף זה נגמר 2-2. כנראה בניתי קבוצה ממש טובה אם הוצאתי שם 2-2 ככה כשגיגס בקושי כשיר לשחק.. אם רוני ורונאלדו היו הייתי קורע אותם כנראה, אבל בכל מקרה תיקו זה לא נורא.. אני מקווה שאני אצליח לעבור את ליברפול וארסנל בשלום.. שונא את וויגאן ! יום טוב

sok777

New member
מי שמתעניין - סוף עונה ראשונה

אחרי הפציעות מול וויגאן הצלחתי לנצח 1:0 את ליברפול בליגה ו2:1 את ארסנל בגביע. בלי רוני ורונאלדו. חוץ מהניצחון על ליברפול עשיתי בליגה עוד 3 נצחונות ו2 תיקו בחודש דצמבר. אז החלטתי על מכירת סאהה. 6 מיליון פאונד פורטסמות' הסכימו לשלם עליו. הבאתי במקומו את פלאסיו מבוקה.. לא משהו היה בחצי עונה הזאת. ואז, יומיים לפני סוף מועד ההעברות בינואר הגיע הצעה על פיקה הבלם הספרדי מבארסה - 10 מיליון פאונד. היו"ר הכלבלבון אישר את זה ומכר אותו. לא הספקתי להביא מחליף. ינואר בליגה: 3 נצחונות (כולל 4:0 על בולטון) והפסד אחד (1:0 לבלקבורן). חוץ מזה, ניצחתי 5:1 את מאן סיטי בדרבי בחצי גמר גביע הליגה. והפסדתי לליברפול 5:2 בגביע הFA. פברואר היה חודש בינוני.. בליגה עשיתי 2 נצחונות ו2 תיקו. בליגת האלופות עשיתי 0:0 בחוץ מול רומא וניצחתי בפנדלים את אסטון וילה בגמר גביע הליגה וזכיתי בתואר ראשון במנצ'סטר. מרץ היה חודש סבבה - עם 3 נצחונות ותיקו בליגה חזרתי למקום הראשון עם הפרש נקודה על צ'לסי. גם ניצחתי 4:1 בבית את רומא ועליתי לרבע הגמר. באפריל היו 2 רבעי הגמר מול ארסנל. בחוץ הובלתי 2:0 אחרי 20 דק'.. ונגמר 2:2. עצבים. אבל בבית ניצחתי 1:0. ועליתי לחצי הגמר מול ליון
חשוב לציין שבכל התקופה הזאת, סוף העונה, יש מלא פציעות. למשל, בגומלין מול ארסנל כמדומני, טבז גמר את העונה כשנפצע ל4 חודשים. דה סילבסטרי המגן הצעיר גמר את העונה קודם לכן כשנפצע ל4 חודשים בינואר. גם פלאסיו נפצע לי לא מעט... ומדי פעם רוני ורונאלדו סחבו פציעה של שבוע-שבועיים. גיגס כל חודש נפצע לשבוע. אפריל היה החודש הגרוע ביותר בעונה - לא עמדתי בלחץ. הפסדתי לליברפול בחוץ 1:0 עם משחק פשוט מדהים של ריינה. צ'לסי עלתה למקום הראשון. משחק לאחר מכן פגשתי את צ'לסי בבית ונכשלתי, הם ניצחו ופתחו פער של 5 נק'. אח"כ ניצחתי את טוטנהאם במהפך גדול, אבל הם גם ניצחו ושם בערך נגמר סיפור האליפות. משחק אחרי זה עשיתי תיקו מאופס מול ווסטהאם, הם ניצחו וזכו סופית באליפות. סיימתי שני לצערי... מאכזב. בליגת האלופות פגשתי בחוץ את ליון. הם הובילו 2:0 אבל הצלחתי לצמק ל2:1 וזו תוצאת הסיום שם. ליון, שהדיחה את צ'לסי ברבע הגמר הגיעו אלי לגומלין בסוף החודש. פתחתי בהרכב הכי טוב שיכלתי בהתחשב בזה שרוני ורונאלדו היו די כשירים אבל התעייפו מהר, טבז וסילבסטרי פצועים וכמדומני גם גיגס היה חסר. כבר בדקה ה4 ליון כבשו ועשו 1:0. ידעתי שזה הסוף.. הייתי צריך 2 שערים בשביל הארכה. בדקה ה10 רוני הצליח להשוות. במחצית 1:1. במחצית אמרתי להם את המשפט הידוע והאהוב "איפה התשוקה?!" ולרוני אמרתי שהוא יכול לעשות את ההבדל. בדקה ה48 רוני כבש ועשה 2:1 לי.. מתקרבים להארכה?! כנראה שלא. 11 דקות חלפו ורוני כובש עוד אחד. שלושער לרוני ו3:1 לי. הייתי חייב לשמור על התוצאה. בדקה ה85 רוני סגר סיפור עם רביעייה ו4:1 ענק בדרך לגמר מול ברצלונה. עכשיו אני מסיים את הליגה מול דרבי אחרי תיקו מול מידלסברו. ניצחתי את דרבי 2:0 עם שער של גיגס וגם שער של הנרי סייבט בבכורה בגיל 17. נשאר רק משחק אחד.. בלי טבס: ברצלונה בגמר ליגת האלופות. אם אני לא לוקח אני לא חושב שאמשיך בשמירה. נראה.

spinebuster

New member
עונה נחמדה

מזכיר לי קצת את בארסה וליברפול כשכל פעם יש להם הרבה שחקנים פצועים

sok777

New member
האימונים שלי לא קלים,

אבל היו לי רק 2-3 פציעות בכל העונה מאימונים... כאילו, אולי 2-3 שחקנים שנפצעו לשבועיים ושחקן אחד שנפצע לאיזה 3 חודשים. חוץ מזה, שחקנים נפצעו במשחקים בעיקר. מעצבן... רוני שבר את היד במשחק, למשל.

sok777

New member
אמ...

בליגה סיימתי עם 62 שערי זכות ו20 שערי חובה. לא רע בכלל... :) 24 נצחונות, 9 תוצאות תיקו ו5 הפסדים. 81 נקודות... אפשר לזכות עם זה גם באליפות. צ'לסי סיימו עם 87. אה, כן! גמר ליגת האלופות. איזה משחק! אני פותח עם סגל מלא חוץ מטבז.. חסרון אבל אין מה לעשות. בארסה בלי פיקה (ששיחק כבר אצלי), דקו (מושעה) ו-ויקטור ואלדז שהיה פצוע ! פתחו עם ילד בן 18. כבר בדקה ה5 עליתי ל1-0 משער של רוני. במחצית 1-0 לי. מחצית שניה הנרי מצליח להשוות ומלחיץ אותי. אבל 2 דק' לאחר מכן, בעיטה חופשית של רונאלדו פוגעת בפויול וזה נכנס. 2-1 לי. בדקה ה74 שוב הנרי משווה. 2-2.. המשחק הולך להארכה. בדקה ה95 הנרי משלים שלושער ומהפך. 3-2 לבארסה. זהו, זה הסוף. אבל אז 3 דק' אחר-כך, לורנזו דה סילבסטרי, המגן האיטלקי הצעיר בן ה19 שהיה פצוע חצי עונה חוזר למשחק הכי חשוב וכובש! 3-3. פנדלים.... פנדל ראשון לבארסה: רונאלדיניו מכניס בקלות. 1:0 פנדל ראשון למנצ'סטר: אנדרסון הצעיר מאזן את התוצאה. 1:1 פנדל שני לבארסה: הנרי שכבש שלושער בועט חד, אבל ואן דר סאר עוצר! 1:1 פנדל שני למנצ'סטר: אואן הארגריבס. התפללתי שזה יכנס וזה הצליח. 2:1 פנדל שלישי לבארסה: אדמילסון המחליף בועט פנימה בקלות. 2:2 פנדל שלישי למנצ'סטר: גיגס הוותיק מצליח לכבוש. 3:2 פנדל רביעי לבארסה: אבידל מגיע לבעוט. יש תחושה שהוא יחמיץ, אבל ..... רק תחושה. 3:3 פנדל רביעי למנצ'סטר: הבועט המצטיין שלי - רונאלדו. רק שלא יחמיץ. 4:3
פנדל חמישי לבארסה: מארקז המחליף חייב לכבוש. כמו במציאות - מאכזב. מחטיא ובועט ליציע! מנצ'סטר זוכה בליגת האלופות אחרי גמר ענק! בעונה הזאת הפסדתי במגן הקהילה, סיימתי שני בליגה אבל רצתי לאורך כל הדרך לאליפות, ועפתי בFA CUP. אבל זכיתי בליגת האלופות ובגביע הליגה. והכי חשוב הזרמתי קצת כספים למועדון הזה שנמצא בחובות (כל חודש 5 מיליון פאונד הוא חייב לבנק..).

למעלה