בואו נדבר על Present tense

Jagged chaos

New member
../images/Emo83.gifבואו נדבר על Present tense

מה דעתך על השיר?
מ-1 עד 10, כמה אתה נותן לו?
מה השורה הכי טובה?
מה הקטע הכי טוב בשיר?
מה החסרון?
אם הם היו באים לארץ, ועושים 18 שירים, היית רוצה שהשיר יהיה שם?
מה הרגע ש"הכרת" את השיר?
כל אנקטודה מעניינת?
Present tense הוא שיר מספר 10 ב-No code. כמו רוב האלבום, גם הוא עיצב את הקו המוזיקאלי השקול יותר של הלהקה. את המילים כתב ודר, את הלחן יצר מקרידי. וידר הסביר פעם את המילים כדרך להיות מוטרד מכל מה שהיה בעבר והמעבר לגיל 30. ב-All guide music כתבו על השיר "משתווה ליצירות המופת המוקדמות של הלהקה..." בביקורת על האלבום במגזין Rolling stone נכתב על השיר "תחקור אמוציונלי משכנע...".
Present tense- Do you see the way that tree bends? Does it inspire? Leanin' out to catch the sun's ray A lesson to be applied Are you getting something out of this? All encompassing trip You can spend your time alone Redigesting past regrets, Oh Or you can, come to terms and realize You're the only one who cannot forgive yourself, Oh Makes much more sense to live in the present tense Have you ideas on how this life ends? Checked your hands and studied the lines? Have you the belief that the road ahead Ascends off into the light? Seems that needlessly it's gettin' harder To find an approach and a way to live Are we gettin' something out of this All encompassing trip You can spend your time alone Redigesting past regrets, Oh Or you can come to terms and realize You're the only one who cannot forgive yourself, Oh Ah, makes much more sense to live in the present tense

Jagged chaos

New member
../images/Emo69.gif

מה דעתך על השיר? מנתק ממציאות, מרגיע. אולי לא מהאדירים שלהם, אבל אחד המיוחדים שלהם. מ-1 עד 10, כמה אתה נותן לו? 10 מה השורה הכי טובה? Have you the belief that the road ahead ascends off into the light? Seems that needlessly it's gettin' harder to find an approach and a way to live מה הקטע הכי טוב בשיר? הסולו בסוף. הרגשה של מוות מלווה בהרבה נירוונה (ההרגשה, לא הלהקה). מה החסרון? ----- אם הם היו באים לארץ, ועושים 18 שירים, היית רוצה שהשיר יהיה שם?
מה הרגע ש"הכרת" את השיר? לפני איזה שנה, נרדמתי עם האוזניות.. בצבא אתה אף פעם לא ישן רגוע או חזק מידי. והשיר פשוט נכנס לי לחלום...בחלום טבעתי, וחלמתי שאני רואה את כל הקרובים שנפטרו.... כל אנקטודה מעניינת?

The FCRZ

New member
זמן הווה

מה דעתך על השיר? שיר ענק! מילים מעולות - עזוב להתקע בעבר, תחיה את הרגע מ-1 עד 10, כמה אתה נותן לו? 9 מה השורה הכי טובה?You can spend your time alone, re-digesting past regrets, oh Or you can come to terms and realize You're the only one who can't forgive yourself מה הקטע הכי טוב בשיר? לדעתי הבתים מה החסרון? לא מוצא אם הם היו באים לארץ, ועושים 18 שירים, היית רוצה שהשיר יהיה שם? אני כבר רואה אותם בניו יורק
מה הרגע ש"הכרת" את השיר? לא זוכר כל אנקטודה מעניינת?

Wine

New member
שיר מדהים בעיני

(בכלל יש לי די חיבה לשירים של מייק) מה דעתך על השיר? שיר מדהים, בהחלט בטופ טן שלי. מ-1 עד 10, כמה אתה נותן לו? 10 מה השורה הכי טובה? Seems that needlessly it's gettin' harder To find an approach and a way to live מה הקטע הכי טוב בשיר? התפרצות הגיטרות בסוף מה החסרון? אין אם הם היו באים לארץ, ועושים 18 שירים, היית רוצה שהשיר יהיה שם? כבר ראיתי בהופעה, אז לא אכפת לי לוותר תמורת footsteps או Sad.... מה הרגע ש"הכרת" את השיר? כשרכשתי את NO CODE (כן, הקשישה קנתה את נו קוד ב 96', כשרק יצא) כל אנקטודה מעניינת?

nothingman1

New member
המממ...

מה דעתך על השיר? לא משהו לדעתי מ-1 עד 10, כמה אתה נותן לו? 7, העיבוד בדיסק מעולה לדעתי (כמו בכל הדיסק), ובגירסמת ההופעה כשהשיר "מופשט" מתוספות- 4.5 מה השורה הכי טובה? אלה כמה שורות עם רעיון אחד- תחילת הבית הראשון... הוא חשב שם על נקודה ממש מעניינת מה הקטע הכי טוב בשיר? לא יכול להצביע על קטע מסויים מה החסרון? מעצבן אותי הקטע בסוף שמתחיל בפריטה רגועה של הגיטרה... ציפיתי שאקורד השני יתן צבע אחר, ישרה אווירה שמתאימה לקטע בסגנון כזה שבא בנקודה כזו בשיר, אבל הוא עובר לאותו אקורד בטון גבוה יותר! סטון היה מלחין את הקטע הזה כמו שאני הייתי רוצה
אם הם היו באים לארץ, ועושים 18 שירים, היית רוצה שהשיר יהיה שם? ממש לא מה הרגע ש"הכרת" את השיר? כשקניתי את האלבום לפני שנה... אז זה נשמע לי יותר טוב כל אנקטודה מעניינת?

hitchhiker218

New member
האלבום הזה

עוד חדש מבחינתי... יש לי אותו רק חודשיים ולא יצא לי להתעמק בו יותר מדי. כך שאין לי מה להגיד=] הצילו יש חדר לנקות!

למעלה