כנסו

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifכנסו../images/Emo70.gif

המצב בפורום לא משהו וכולם יודעים את זה, נפתח פורום חדש שבו שני פורומים התאחדו וגם חברי הלהקה פעילים שם יותר.. זה נורא עצוב שכבר בקושי יש כאן אנשים ולא יעבור הרבה זמן עד שההודעות שיכתבו פה יהיו בהפרשי חודש-חודשיים.. ואתם יודעים מה הכי עצוב?! שבכלל לא סיימנו את "החוליה החלשה"..
חחח סתם..
עכשיו ברצינות, שמתי לב שבזמן האחרון סוגרים בתפוז הרבה פורומים.. אם אנחנו לא רוצים להיות הבאים בתור חייב שהפורום הזה יפעל!! אז לא יהיו מלא שרשורי אוף, שאלונים וכו'.. כי בקושי אנשים עונים על זה כבר אבל חייב להפעיל אותו איכשהו.. אז חשבתי שאולי מישהו יקח על עצמו שכל פעם שמשהו מתעדכן באתר או יש חדשות, הופעות, דברים מעניינים אחרים, הוא יבוא לכאן ויכתוב את זה.. ככה גם אנשים שלא מתים על הפורום החדש יתעדכנו וגם הפורום הזה לא יהיה על הכוונת.. אולי אני סתם לחוצה כי נסגרו לי בזמן האחרון שלושה פורומים שאהבתי, באחד הייתי פעילה שעה-שנתיים ואז הפסקתי פתאום ונכנסתי רק להתעדכן ובשניים אחרים כתבתי לעיתים רחוקות..זה גם רע לי כי הפורום הראשון שהייית בו נסגר די מהר
קיצר, אני שונאת פרידות, אני לא רוצה להיפרד גם מהפורום הזה.. אז..שננסה..?

שלומיתת

New member
חח חמודה ../images/Emo13.gif

האמת שאם הפורום ישאר שומם ככה אז הוא באמת יסגר, אז אם אנחנו לא רוצים שזה יקרה צריך להראות פה נוכחות.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

אסור לתת לו להיסגר.. בחיי שאני לא יודעת אם אני אעמוד שעוד סגירה.. כמה שזה אולי נשמע מצחיק .. אני לא אסתפק הפעם בסמיילי מזיל דמעה.. אני בעצמי אזיל!! לדעתי אפשר להתחיל עם עידכונים, כל פעם שמשהו חדש קורה בפורום/באתר לעדכן גם פה.. אבל כל דבר.. אפילו הכי קטן.. ככה אנשים שהיו כותבים פו והלכו, לא לפורום החדש אלא כי כבר אין פה כלום יחזרו לכתוב מידי פעם..נראה לי בכל אופן.. חח אני לא יודעת מה השיקולים של תפוז ואחרי כמה זמן שאין פה נוכחות הם סוגרים אבל אני גם לא ממש רוצה לדעת.. לא רוצה להגיע לזה..

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifאני חולה על הפורום הזה..

וכ"כ מעצבן אותי המצב שהוא הגיע..בכל זאת זה הפורום הראשון שלי ואני הכרתי פה אנשים מדהימים! אבל אי אפשר להכריח אנשים לכתוב פה..חוץ מזה שאנשים יותר מידי עסוקים כדי לכתוב בכמה פורומים.. אני גם מודעת שלא יקרה מצב שהפורום יחזור לקדמותו.. אבל תמיד אפשר לנסות.. ד"א אני מתגעגעת אלייך בובה!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo23.gif

יבוא יום ואני אקח חופש ואקפוץ לת"א וניפגש
זאת הבטחה!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifמה הקשר סמיילי חנון?!../images/Emo12.gif ** ../images/Emo98.gif

מירוש 18

New member
זהרוש שלי

ואי כמה זמן לא דיברתי איתךךך התגעגעתי אלייך המון אני מקווה שבקרוב שוב יהיה לי מסנגר ונדבר

גם אני חולה על הפורום הזה

שמחתי להכיר את כל האנשים הנחמדים שיש כאן, ומצער אותי שהמצב פה כמו שהוא היום. ואני לפחות בא לפה כשיש משהו חדש ומפרסם פה
וגם אני כמו זהר מתגעגע

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo24.gif

את מוזמנים לדבר איתי דרך הפייסבוק.. אני כל יום באה להתעדכן שם, אם יש לי הודעות וכו'.. עצם העובדה שאני לא יודעת אם עכשיו אתה עדיין לומד או שאתה חייל מצביעה על כך שאתה ואני חייבים לדבר!!

kombinaizer

New member
אמממ מכיר את הסוגייה

גם אני סגרתי לעצמי את הפורום בסופו של דבר. ואין מה לעשות, כמה שעושים שאלונים, חידונים, OFF וכו' זה לא ישנה את העובדה שאין דבר חדש \ מעניין כרגע אצל סינרגיה.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifאבל יש!../images/Emo2.gif

אפשר לעדכן פה בקשר להופעות, כשיש משהו חדש באתר, כשיש דברים חמודים בפורום כמו מה שליאור אמרה לי לא מזמן:לעשות קאבר של "טוב לי לבד".. אלו דברים נחמדים שאני בטוחה שיעניינו גם אנשים שלא אוהבים את הפורום החדש..

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifאבל תאכלס אין עכשיו כ"כ דברים

חדשים..אין הופעות וכאלה

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifמאוד מקווה../images/Emo13.gif

יאא בזכות השרשור הזה דחינו את הקץ בעוד שבוע לפחות..

שלומיתת

New member
נו באמת

יש ויש, לא היום ספציפית אבל יש. פשוט הפורום החדש תפס לצערי את המקום של הפורום הזה.

למעלה