משחקים ושאלונים

../images/Emo135.gifעוד שאלון קצר . [:

האם אתה חושב שאתה.... 1. אוהב אתגרים או תבוסתן? 2. אגרסיבי? 3. קטנוני? 4. בעל ביטחון עצמי? 5. אגואיסט? 6. מה הייתם מעדיפים - חפש"ש (שבוע בבית לפני השחרור מהצבא) או שבוע נופש צבאי עם החברים שמשרתים איתך? 7. מי הבנאדם שהכי מפחיד אותך? 8. מי הבנאדם שהכי מאתגר אותך? 9. מי הבנאדם שהכי מעצבן אותך? 10. מי הבנאדם שהכי מרגיע אותך? 11. מה החומוס הכי טעים שאכלת? 12. מעדיף מלאווח או בייגלה? 13. מעדיף ביסלי או קרקרים? 14. מי הדמות האהובה עליך בסדרת הטלויזיה האהובה עליך? 15. מה טוב בלהיות חולה? 16. מה אתם הכי שונאים בלהיות חולה? 17. איזה צבע רכב הכי יפה לדעתכם? 19. איזו שאלה בשאלון הכי אהבתם ואיזו הכי פחות? 20. האם שמתם לב שאין את שאלה 18? XD

../images/Emo135.gifעונה . [:

האם אתה חושב שאתה.... 1. אוהב אתגרים או תבוסתן? אתגרים . 2. אגרסיבי? לא . O; 3. קטנוני? לא . 4. בעל ביטחון עצמי? לא כ"כ ,,
5. אגואיסט? לא . P = 6. מה הייתם מעדיפים - חפש"ש (שבוע בבית לפני השחרור מהצבא) או שבוע נופש צבאי עם החברים שמשרתים איתך? שבוע נופש צבאי עם החברים שמשרתים איתי 7. מי הבנאדם שהכי מפחיד אותך? את . D; 8. מי הבנאדם שהכי מאתגר אותך? אממ ,, 9. מי הבנאדם שהכי מעצבן אותך? אחותי ? . D = 10. מי הבנאדם שהכי מרגיע אותך? תלוי במצב . [; 11. מה החומוס הכי טעים שאכלת? אחלה או צבר ,, לא זוכרת . XD 12. מעדיף מלאווח או בייגלה? בייגלה . 13. מעדיף ביסלי או קרקרים? ביסלי . 14. מי הדמות האהובה עליך בסדרת הטלויזיה האהובה עליך? אממממ זה תלוי ,, למשל בהבורר אהבתי את שלומי קוריאט ואת הערסיות שלו , באלופה את איתי תורג'מן כי הוא חמוד כזה ובכל סידרה זה משהו אחר ,, אבל אני לא מעריצה אותם או מש'ו ... , אני אוהבת את המשחק שלהם . [: אה למשל עכשיו בפאטיטו אני אוהבת את ברקרולי החתיך .
יש לי חולשה לנמוכים ... ,
15. מה טוב בלהיות חולה? שמכינים לך הכל , את לא עושה כלום רק רואה טלוויזיה ולא הולכת לביצפר . [: 16. מה אתם הכי שונאים בלהיות חולה? שאני לא מרגישה טוב .
17. איזה צבע רכב הכי יפה לדעתכם? אממ שחור מריק כזה ומן ירוק כזה . :) 19. איזו שאלה בשאלון הכי אהבתם ואיזו הכי פחות? אהבתי 14 [ ? ] , פחות - 12 [ ? ] . D; 20. האם שמתם לב שאין את שאלה 18? XD - חחחחחחחחחחחח כן כי אני שינתי קצת ת'שאלון והורדתי שאלות לא קשורות ,, כי היה מש'ו שקשור ליום כיפור . P =

נוופריי

New member
עונה ( ;

האם אתה חושב שאתה.... 1. אוהב אתגרים או תבוסתן?נממ .. 2. אגרסיבי?חחחחחחחחחחח כןD= 3. קטנוני?גם . 4. בעל ביטחון עצמי?תלוי אל מי [ : 5. אגואיסט?הכי הכי הכי ל-א 6. מה הייתם מעדיפים - חפש"ש (שבוע בבית לפני השחרור מהצבא) או שבוע נופש צבאי עם החברים שמשרתים איתך?עם הצבא . 7. מי הבנאדם שהכי מפחיד אותך?אין בן אדם שמפחיד אותי אך ורק ה' ...... 8. מי הבנאדם שהכי מאתגר אותך?אחותי :] 9. מי הבנאדם שהכי מעצבן אותך?אחי :mad:@@ ררר שונאת אותו . 10. מי הבנאדם שהכי מרגיע אותך?אבא . 11. מה החומוס הכי טעים שאכלת?חומוס אבו גוש [ חחחחחחחחחחחחחחחחח חן ? דילב? שיעור לשון D= ] 12. מעדיף מלאווח או בייגלה?לא אוכלת מלאווח משמין , בייגלה ,[בייייג אני אוווהב אותך ] 13. מעדיף ביסלי או קרקרים?ביסלי [ : 14. מי הדמות האהובה עליך בסדרת הטלויזיה האהובה עליך?אאאאא השיר שלנו , אושרי כהן , |מלך| הוא כזה יפה O; 15. מה טוב בלהיות חולה?נננאמ ,, אין טוב , אמא הפסיקה לרחם .. 16. מה אתם הכי שונאים בלהיות חולה?חחחחחחחח לא לצאת ... 17. איזה צבע רכב הכי יפה לדעתכם?שחור !!!111 19. איזו שאלה בשאלון הכי אהבתם ואיזו הכי פחות?ננאמ ... שוומדבר [ : 20. האם שמתם לב שאין את שאלה 18? XD חחח מבדר [ : DDDDDDDD = איזה שאלות דבילי :]

MaStuLa76

New member
נהנה אני עונהD;

האם אתה חושב שאתה.... 1. אוהב אתגרים או תבוסתן?אוהבת. 2. אגרסיבי?קצת.. 3. קטנוני?נוראD; 4. בעל ביטחון עצמי?תלוי מתי 5. אגואיסט?לא 6. מה הייתם מעדיפים - חפש"ש (שבוע בבית לפני השחרור מהצבא) או שבוע נופש צבאי עם החברים שמשרתים איתך?נופש צבאי 7. מי הבנאדם שהכי מפחיד אותך?ציקי לאבין בווווווD; 8. מי הבנאדם שהכי מאתגר אותך? 9. מי הבנאדם שהכי מעצבן אותך?ניריתD; 10. מי הבנאדם שהכי מרגיע אותך?עינב 11. מה החומוס הכי טעים שאכלת?אחלה 12. מעדיף מלאווח או בייגלה?שום דבר 13. מעדיף ביסלי או קרקרים?קרקרים 14. מי הדמות האהובה עליך בסדרת הטלויזיה האהובה עליך?גידו-פטיטוD; סקסי אש 15. מה טוב בלהיות חולה?לא ללכת לביצפר 16. מה אתם הכי שונאים בלהיות חולה?להיות חולה מן הסתםD; 17. איזה צבע רכב הכי יפה לדעתכם?שחור 19. איזו שאלה בשאלון הכי אהבתם ואיזו הכי פחות?סתמו חח 20. האם שמתם לב שאין את שאלה 18? XDלא

עונה

האם אתה חושב שאתה.... 1. אוהב אתגרים או תבוסתן? באמצע 2. אגרסיבי?לא 3. קטנוני?לא ככ 4. בעל ביטחון עצמי?תלוי מתי 5. אגואיסט?לא 6. מה הייתם מעדיפים - חפש"ש (שבוע בבית לפני השחרור מהצבא) או שבוע נופש צבאי עם החברים שמשרתים איתך? עם החברין 7. מי הבנאדם שהכי מפחיד אותך?אין 8. מי הבנאדם שהכי מאתגר אותך?אין 9. מי הבנאדם שהכי מעצבן אותך?שלומי 10. מי הבנאדם שהכי מרגיע אותך?נעמה דורין ואמא 11. מה החומוס הכי טעים שאכלת?איכ 12. מעדיף מלאווח או בייגלה?שונאת מלאווח ובייגלה:| 13. מעדיף ביסלי או קרקרים?ביסלי.. 14. מי הדמות האהובה עליך בסדרת הטלויזיה האהובה עליך?וונטרת' מילר 15. מה טוב בלהיות חולה?חופש בבצפר, ועושים כל מה שאתה מבקש.. 16. מה אתם הכי שונאים בלהיות חולה?כאבי ראש,והחום עצמו:| 17. איזה צבע רכב הכי יפה לדעתכם?לבן..כסוף,תלוי 19. איזו שאלה בשאלון הכי אהבתם ואיזו הכי פחות?"מי הבנאדם שהכי מרגיע אותך.."והכי פחות עם הצבע של הרכב 20. האם שמתם לב שאין את שאלה 18? XDלא

ליאור מייארה החתיך :) עונה

האם אתה חושב שאתה.... 1. אוהב אתגרים או תבוסתן? אתגרים.. 2. אגרסיבי? נמממ לפעמים שצריך D= 3. קטנוני? לפעמים 4. בעל ביטחון עצמי? אכן 5. אגואיסט? ^^ 6. מה הייתם מעדיפים - חפש"ש (שבוע בבית לפני השחרור מהצבא) או שבוע נופש צבאי עם החברים שמשרתים איתך?שבוע נופר עם אלה שמשרתים איתיי 7. מי הבנאדם שהכי מפחיד אותך? אין אחד כזה,רק ה' 8. מי הבנאדם שהכי מאתגר אותך? המורות D= 9. מי הבנאדם שהכי מעצבן אותך? אחים שלי 10. מי הבנאדם שהכי מרגיע אותך? אמא 11. מה החומוס הכי טעים שאכלת? בעכו D= 12. מעדיף מלאווח או בייגלה? בייגלה 13. מעדיף ביסלי או קרקרים? ביסלי 14. מי הדמות האהובה עליך בסדרת הטלויזיה האהובה עליך? יש מלא,,, רן (בכור-דנקר),,אושרי, D= נממ 15. מה טוב בלהיות חולה? נשארים בבית לא הולכים לבצפר D= 16. מה אתם הכי שונאים בלהיות חולה? את התרופות 17. איזה צבע רכב הכי יפה לדעתכם? שמפניה D= או אדום 19. איזו שאלה בשאלון הכי אהבתם ואיזו הכי פחות? את כולןן אהבתי טוב?D= 20. האם שמתם לב שאין את שאלה 18? XD לא .חח

lililulu

New member
עונה.

האם אתה חושב שאתה.... 1. אוהב אתגרים או תבוסתן? גם וגם...תלוי במה 2. אגרסיבי? לפעמים 3. קטנוני? לפעמים 4. בעל ביטחון עצמי? לא 5. אגואיסט? אולי 6. מה הייתם מעדיפים - חפש"ש (שבוע בבית לפני השחרור מהצבא) או שבוע נופש צבאי עם החברים שמשרתים איתך? חפש"ש 7. מי הבנאדם שהכי מפחיד אותך? לא יודעת 8. מי הבנאדם שהכי מאתגר אותך? מה זה בנאדם מאתגר?! אין דבר כזה 9. מי הבנאדם שהכי מעצבן אותך? הו יש הרבה 10. מי הבנאדם שהכי מרגיע אותך? אף אחד...כשאני צריכה להירגע אני צריכה להיות לבד 11. מה החומוס הכי טעים שאכלת? במלון באילת באיזה כיתה ה' או ו' חחחח 12. מעדיף מלאווח או בייגלה? מלאווח 13. מעדיף ביסלי או קרקרים? ביסלי 14. מי הדמות האהובה עליך בסדרת הטלויזיה האהובה עליך? בשיר שלנו אושרי כהןD: 15. מה טוב בלהיות חולה? לא הולכים לבצפר...כולם דואגים לך ועושים מה שאתה מבקש...הרבה 16. מה אתם הכי שונאים בלהיות חולה? להקיא...להרגיש חרא...לפספס דברים שרצית ללכת אליהם 17. איזה צבע רכב הכי יפה לדעתכם? השאלות מה זה לא קשורות אחת לשניה...אבל בורדו חחח 19. איזו שאלה בשאלון הכי אהבתם ואיזו הכי פחות? שאלה 10 20. האם שמתם לב שאין את שאלה 18? XD האמת שכן

MaStuLa76

New member
NEVER [משחק!משחק!משחק!]

מכירים? כל אחד כותב כמה פעמים שהוא רוצה "אף פעם לא..." ומשלים את המשפט למשהו שהוא בחיים לא אעשה. לדוגמא, X מגיב להודעה הזאת וכותב- אף פעם לא עישנתי. מי שכן עישן מגיב על ההודעה של X, כלומר שהוא כן עשה את הדבר הזה. כל אחד יכול לכתוב כמה פעמים שהוא רוצה את ה"אף פעם לא...". אם כתוב משהו שגם כן לא עשיתם- לא מסמנים שום דבר. אח"כ אפשר לעשות ספירת קולות או משהו ולהכריז על המנצח או משהו חח. ותעשו דברים הגיונים, לא משהו כמו "אף פעם לא אכלתי תמנון".
לקוח מפורום סקרים ושאלונים.

עדיף כבר לפתוח שירשור משחקים חדש,לא?

ואז דילב תשרשר גם את משטרת האופנה וגם את זה לשירשור החדש... רגע לא הבנתי משהו, נגיד ולא הייתי ערה אף פעם 24 שעות ברצף, אז מה צריך לכתוב בהודעה?D;

MaStuLa76

New member
איזה טיפשות אתן DDD;

נגיד רשמתי "אף פעם לא היית ערה 24 שעות ברצף " אז מי שהייתה ערה 24 שעות ברצף מסמנת
ומי שלא,לא מסמנת בכלל ! צריך להסביר לכם בשפה נמוכה בשביל שתבינו האD;

../images/Emo196.gifמשטרת האופנה../images/Emo196.gif

השרשור ניפתח כל יום חמישי. מה עושים במשטרת האופנה? כל יום חמישי אני ישים תמונה של אחד מהגיים בויז ואתן תצטרכו למלא את הטופס שאני ירשום פה ולדרג את הבגדים וכו'.. אתן יכולות לדרג איך שבא לכן-או במספרים מ-10-1 או במילים. היום אני שמה תמונה של כל הגיים בויז ביחד. שרון חולצה: שרשרת: חגורה: מכנס: שיער: כללי: אושרי חולצה: ז'קט: מכנס: שיער: כללי: אדם חולצה: ז'קט: ג'ינס: שרשרת: שיער: כללי: אביחי חולצה: ז'קט: מכנס: שיער: שרשרת: כללי: ערן חולצה: מכנס: ז'קט: שרשרת: שיער: כללי:

../images/Emo108.gifעונהה..:]

שרון חולצה:9.5 שרשרת:8 חגורה:8 מכנס:9 שיער:10 כללי:10 אושרי חולצה:10 ז'קט:8 מכנס:9 שיער:10 כללי:10 אדם חולצה:8 ז'קט:7 ג'ינס:7 שרשרת:8 שיער:7.5 כללי:7.5 אביחי חולצה:9 ז'קט:9 מכנס:8 שיער:8 שרשרת:7.5 כללי:9 ערן חולצה:7 מכנס:8 ז'קט:6 שרשרת:7.5 שיער:7 כללי:7

../images/Emo97.gifעונה=]

שרון - חולצה: 10 שרשרת: לא רואים אבל בטוח 10=] חגורה: 9 מכנס: 10 שיער: 10 כללי:10 אושרי - חולצה: 8 ז'קט: 8 מכנס: 10 שיער: 7 כללי: 8 אדם - חולצה: 7 ז'קט: 6 ג'ינס: 7 שרשרת: 9 שיער: 7 כללי:8 אביחי - חולצה: 8 ז'קט: 7 מכנס: 8 שיער: 8 שרשרת: 10 כללי: 8 ערן - חולצה: 7 מכנס:10 ז'קט:10 שרשרת: 10 שיער: 10 כללי: 10

יאללה =] =]

שרון חולצה:9 שרשרת:7 חגורה:5 מכנס:10 שיער:8 כללי:9 וחצי . . . אושרי חולצה:10 ז'קט: 7 מכנס:10 שיער:3 כללי:6 אדם חולצה:2 ז'קט:3 ג'ינס:2 שרשרת:8 שיער:1 כללי:4 אביחי חולצה:2 ז'קט:9 מכנס:6 שיער:8 שרשרת: 4 כללי:7 ערן חולצה:7 מכנס:10 ז'קט:9 שרשרת:10 שיער:8 כללי:10

עונה:p

שרון חולצה:טוב שהוא לא פתח אותה עוד יותר..דוחה. :| 0 שרשרת:לא רואה אותה כמעט..5 חגורה:2 מכנס:פשוט כזה..אמ 5 שיער:יפה. 8 כללי:משעמם :| אין שומדבר מיוחד . = 4. אושרי חולצה:חמודה. 6 ז'קט:זוועה.2 מכנס:8 שיער:5:| כללי:5.25 :D אדם חולצה:5 ז'קט:לא אהבתי:| 0 ג'ינס:חמוד. אבל לא לובשים יחד ג'קט ג'ינס וג'ינס. :\ -5 שרשרת:6 שיער:2 כללי:3.6 אביחי חולצה:8 ז'קט:0 מכנס:5 שיער:0 שרשרת:לא רואים אותה:| 1 כללי:1.29
ערן חולצה:8 מכנס:2 ז'קט:5 :| שרשרת:5 שיער:5 כללי:5. איזה רעה אניD:

../images/Emo15.gif עונה :)

שרון חולצה: 9 שרשרת: 7 [לא רואים כל כך] חגורה: 10 מכנס: 9 שיער: 10 כללי: 9 וחצי P: אושרי חולצה: 8 ז'קט: 9 מכנס: 10 שיער: 8 כללי: 9 :) אדם חולצה: 9 ז'קט: 8 ג'ינס: 6 שרשרת: 8 שיער: 7 כללי: 8 וחצי :) אביחי חולצה: 8 ז'קט: 8 מכנס: 8 שיער: 7 שרשרת: 9 כללי: 8 :) ערן חולצה: 9 מכנס: 8 ז'קט: 6 שרשרת: 7 שיער: 5 כללי: 7 :)

../images/Emo210.gif תורי הגיע [:

שרון חולצה: 10 שרשרת: 7 חגורה: 8 מכנס: 9 שיער: 8.5 כללי: 10 אושרי חולצה: 7 ז'קט: 9 מכנס: ג'ינס אלא מה 9 שיער: 6 S; כללי: 7 אדם חולצה: גופיה אלא מה D: 8 ז'קט: 9 ג'ינס: 8 בלאאט S; שרשרת: לא רואים S: 0 שיער: איווו 5 D; כללי: 7 בקושי D;; אביחי חולצה: גופיה D: 8 ז'קט: 8 מכנס: 7 שיער: 5 שרשרת: 5 S; כללי: 6 . ערן חולצה: 8 מכנס: 9 ז'קט: 9 שרשרת: 8.5 שיער: 10 כללי: 8.5 - 9

למעלה