דיון קצרצר על הפסטיגל

../images/Emo88.gif דיון קצרצר על הפסטיגל

מה אתם חושבים על הפסטיגל השנה?
מי הדמויות האהובות עליכם (חוץ מרוני)?
האם הפסטיגל הזה הוא המועדף עליכם או שמא אחד אחר שרוני השתתפה בו בעבר?
איזה דמויות מיותרות שם לדעתכם?
אתם הולכים לפסטיגל השנה?
תצפו בו בבית אח"כ?
איזו דמות שרוני שיחקה היא האהובה עליכם מתוך כל הפסטיגלים שהיא השתתפה בהם?
ולסיום סיומת למי שיודע... כמה פסטיגלים רוני עשתה עד היום??

Gilital8

New member
לילה מטורף בפסטיגל

מה אתם חושבים על הפסטיגל השנה? בכל שנה הפסטיגל משתפר בשנות עברהו מי הדמויות האהובות עליכם (חוץ מרוני)? נפוליאון האם הפסטיגל הזה הוא המועדף עליכם או שמא אחד אחר שרוני השתתפה בו בעבר? הפסטיגל השנה איזה דמויות מיותרות שם לדעתכם? הבובות השעווה שמקבלות את פנינו בכניסה אתם הולכים לפסטיגל השנה? כבר הייתי בו ביום שישי האחרון תצפו בו בבית אח"כ? ברור (כמו בכל פסטיגל כשאני הולך אליו) איזו דמות שרוני שיחקה היא האהובה עליכם מתוך כל הפסטיגלים שהיא השתתפה בהם? נסיכת פופ (אין כמו הפעם הראשונה) ולסיום סיומת למי שיודע... כמה פסטיגלים רוני עשתה עד היום?? השנה זה הפסטיגל הרביעי שלה אחותה יעל הייתה שנתיים בפסטיגל (הראשון פסטיגל מהסרטים שם היא שרה "אם אני נסיכה והשני שלה בפסטיגל סובב עולם "לקפוץ")

xamyx

New member
עונה!

מה אתם חושבים על הפסטיגל השנה? זה מטורף
מי הדמויות האהובות עליכם (חוץ מרוני)? רוני! (דלומי
) וטל מוסרי האם הפסטיגל הזה הוא המועדף עליכם או שמא אחד אחר שרוני השתתפה בו בעבר? אהבתי את הפסטיגל ב2004 איזה דמויות מיותרות שם לדעתכם? לא יודעת.. אתם הולכים לפסטיגל השנה? חח לא תצפו בו בבית אח"כ? באינטרנט אולי? איזו דמות שרוני שיחקה היא האהובה עליכם מתוך כל הפסטיגלים שהיא השתתפה בהם? מארי אנטואנט ולסיום סיומת למי שיודע... כמה פסטיגלים רוני עשתה עד היום?? 4 כמובן!

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo182.gif../images/Emo13.gifעונה../images/Emo187.gif

מה אתם חושבים על הפסטיגל השנה?
אהבתי את הרעיון! זה סרט טוב ככה שאין סיכוי שלא יצליח להם. מי הדמויות האהובות עליכם (חוץ מרוני)?
רוני דלומי, מאיה שואף וליבי :) האם הפסטיגל הזה הוא המועדף עליכם או שמא אחד אחר שרוני השתתפה בו בעבר?
הוא חמוד דווקא, וגם אהבתי את פסטיגל 2004. איזה דמויות מיותרות שם לדעתכם?
ריטה
אתם הולכים לפסטיגל השנה?
לא
דווקא רציתי אבל לא יצא ... תצפו בו בבית אח"כ?
האמת שכבר ראיתי אותו (את הפרימיירה בVOD) איזו דמות שרוני שיחקה היא האהובה עליכם מתוך כל הפסטיגלים שהיא השתתפה בהם?
מארי אנטואנט ונסיכת פופ (בא לי 2!
) ולסיום סיומת למי שיודע... כמה פסטיגלים רוני עשתה עד היום?
אני חושבת 3 או 4

למעלה