התפקדות יולי

Rose131

New member
../images/Emo88.gifהתפקדות יולי../images/Emo88.gif

שם:
איזור מגורים:
מסנג'ר:
תמונה:
כמה זמן בפורום:
שיר החודש:
סתם משהו שבא לכם להוסיף: בהצלחה בבגרויות הנותרות!

Lyla Bellamy

New member
איזה יום חרא ../images/Emo10.gif

שם:שגית גיל:15 וחצי מסיימים כיתה:י' איזור מגורים:ירושלים מסנג'ר:[email protected] תמונה:לא רוצה
כמה זמן בפורום:התחלתי לקרוא פה לפני שנה בערך אבל חלק מהזמן הייתי סמויה אז לא יודעת שיר החודש:Time to Pretend-MGMT סתם משהו שבא לכם להוסיף:אני שונאת מתמטיקה ואין לי כוח לעוד מבחן

יו הו הו אנד א באטל אוף רום!

שם: טולי המאגניבה גיל: 17 ומשהו מסיימים כיתה: י''א איזור מגורים: פרדס-חנה כרכור מסנג'ר: [email protected] תמונה: אני כל-כך אוהבת את הציור הזה כמה זמן בפורום: אהההה..... הרבה? שיר החודש: T.M.Revolution - Resonance סתם משהו שבא לכם להוסיף: לא נעים אבל כל פעם שאני רואה את זה אני בוכה מרוב צחוק http://www.youtube.com/watch?v=B77zqmKWX8s

HadasBud

New member
../images/Emo205.gifD:

שם: הדס
מסיימים כיתה: ט
איזור מגורים: חיפה
מסנג'ר: [email protected]
תמונה:----
כמה זמן בפורום: חודש...? לא ממש זוכרת XD
שיר החודש:That's not my name - the ting tings כבר אי אפשר לברוח ממנו =_="
סתם משהו שבא לכם להוסיף: חופש נעים ^________^"

GaIi4697

New member
ממ

שם: גלי גיל: 14 מסיימים כיתה: ח' איזור מגורים: ת"א מסנג'ר: [email protected] תמונה: כמה זמן בפורום: לאדעת שיר החודש: לאדעת, אני לא מוצאת להקות מעניינות אז אני רק שומעת רדיו כל היום :ם סתם משהו שבא לכם להוסיף: אין לי כוח ללמוד למתמטיקה ואחותי לקחה את כל הסקיטלס האדומים

me

שם: שיר גיל: עוד 3 חודשים 15 :ם מסיימים כיתה: ט' איזור מגורים: ראשון לציון מסנג'ר: [email protected] תמונה: כמה זמן בפורום: הצטרפתי במאי לא?.. שיר החודש: לאדעת.. שיהיה דול פארטס של הול סתם משהו שבא לכם להוסיף: מי המציא תטעם הזה לארטיק תותי פרוטי?|: אני שעה אוכלת את זה וזה אשכרה דובדבן, רק בלא טעים חח

../images/Emo3.gif

שם: נועה גיל: 14 וחצי מסיימים כיתה: סיימתי ח' איזור מגורים: מרכז? מסנג'ר: [email protected] תמונה: תגובהמהירה כמה זמן בפורום: קצת יותר מחצי שנה שיר החודש: משהו של מיוז סתם משהו שבא לכם להוסיף:

......

שם: יעל גיל: 17 עוד חודש מסיימים כיתה: יא איזור מגורים: כפ"ס מסנג'ר: [email protected] תמונה: x כמה זמן בפורום: מהקומונה.. שיר החודש: T. Rex - Hot Love

yoyo

שם:חן גיל:17 וחצי מסיימים כיתה:י"א איזור מגורים:קריות מסנג'ר: תמונה: כמה זמן בפורום:הרבה.. שיר החודש:pendulum-Otherside סתם משהו שבא לכם להוסיף:

Curtained Life

New member
../images/Emo216.gif....:]

שם:מיכל גיל:18 מסיימים כיתה:י"ב.. איזור מגורים:ירושלים מסנג'ר:[email protected] תמונה: כמה זמן בפורום:איך שהוא נפתח.. שיר החודש:"SHOCKWAVE" של בלאק טייד.

Djerry

New member
סיימתי עם הביוטופ סוף סוף!

שם: דגנית גיל: 18 מסיימים כיתה: יב איזור מגורים: קריות מסנג'ר: [email protected] תמונה: כמה זמן בפורום: שנה נראה לי שיר החודש: The Beatles - Yer Blues

Unaffected

New member
../images/Emo41.gif

שם: סהר גיל: 16 וחצי מסיימים כיתה: י"א איזור מגורים: חור מסנג'ר: [email protected] m תמונה: נע. כמה זמן בפורום: שנה? שיר החודש: לאדעת.

כרגיל בדיליי../images/Emo223.gif

שם: ספיר גיל: 18 מסיימים כיתה: י"ב איזור מגורים: ב"ש מסנג'ר: [email protected] תמונה: כמה זמן בפורום: נו מההתחלה שיר החודש: alexisonfire - control

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifבאיחור~,~

שם: שחר. גיל: 16 ורבע. מסיימים כיתה: י'. איזור מגורים: ראש העין. מסנג'ר: [email protected] תמונה: - כמה זמן בפורום: וואוווווווווווווו. מאז הקומונה זה שנתיים בדיוק. שיר החודש: לאדעת. סתם משהו שבא לכם להוסיף: בו!

למעלה