מפגש

StayAwake

New member
../images/Emo88.gifמפגש../images/Emo88.gif

החופש כבר כאן והגיע הזמן לעשות מפגש
תציעו ימים שנוחים לכן אישית כדי שנוכל לבחור את היום שהכי מתאים לכולנו. חשוב שהימים האלה לא יהיו שישי ושבת כי אין לנו איך להגיע לתל אביב (לרובינו לפחות
). מבחינת מה שעושים - לדעתי הכי טוב שנפגש ופשוט נסתובב. אם אתן רוצות להכין פלייארים תגידו כבר עכשיו בשביל שנתחיל
אפשר לצלם לאטל סרטון לשיר I FEEL LIKE DANCIN כשכל אחד ירקוד ויחזיק משהו שקשור ישראל (דגל או דף שיש עליו ציור של הדגל או כתוב ישראל
) אני אתחיל - אני מסיימת את הבגרויות שלי ב14.7 (מועד ב' במתמטיקה ואני חייבת ללמוד אליו). ב17-26.7 אני לא יכולה בכלל כי לי "מחנה קיץ"
ב16-23.8 אני בחו"ל
בקיצור אני די תוקעת את כולנו (אני גם לא אוכל כל כך בתחילת אוגוסט כי זה פולין ויהיו לנו מפגשים ודברים כאלה...
) אבל כמובן שאתן יכולות לקבוע תאריך בלעדיי ואני כבר אפגש אתכן בסוף החופש או בסוכות וכו'.

dafnashz

New member
לגבי התאריכים

גם לי יש את המועד ב במתמטיקה ב 14 אבל אני בטוחה שאת לא מתכוונת ללמוד אליו מעכשיו נכון? אז אולי אפשר מה 20 ומשהו בחודש הזה ועד נגיד תחילת יולי. או שאפשר אחרי ה14 ביומיים שאת יכולה. אני מעדיפה שזה יהיה לפני אוגוסט כי אני מתחילה קורס פסיכומטרי :S ואני אישית מעדיפה לא בין 21-30.7 כי אני בחו"ל

StayAwake

New member
אני לא מתחילה מעכשיו אבל

ביום שלישי יש לי מתכונת בכימיה וברביעי אני מתכוונת לקפוץ לחו"ל כי אני מתכוונת לזכות בתחרות של קוקה קולה (אני אופטימית
) וב29 הבגרות שלי בכימיה ככה שאני יכולה להתחיל ללמוד למועד ב' רק אחרי הבגרות בכימיה ובאמצע יש לי לוחמי הגטאות ליומיים ככה שזה בעיה. וגם לא נגעתי במתמטיקה מהבגרות ככה שזה בעיה
מתי את מתחילה את הקורס שלך?

dafnashz

New member
אז אפשר באוגוסט

כן, טוב אז אפשר באוגוסט. אני מתחילה את הקורס באוגוסט, אבל זה רק בשני וחמישי אז אני לא ממש אוכל נראה לי בימים ההם. אני לאיודעת באיזה שעות זה יהיה. בעקרון זה לא כזה משנה לי רק שלא יהיה שאני בחו"ל או לפני מתמטיקה

StayAwake

New member
אז...

עדיף שלא יהיה ביולי (חוץ מ15-20 ש15 16 זה בכל מקרה שישבת ובטח לא תרצי יום לפני
) ואם באוגוסט אז לא חמישי/שני?

dafnashz

New member
לי זה לא משנה

הקורס בפסיכומטרי בבוקר, אז אם זה יהיה בשני או חמישי אני פשוט אגיע קצת יותר מאוחר. רק שלא יהיה ב21-30 ליולי....

TheOneNoa

New member
אפשר חמישי אחד

בתכלס אני יכולה כל תאריך חוץ מ24.6 עד ה5.7 כי אני במדצים

TheOneNoa

New member
כולם חושבים ככה XD

לפחות היית קרובה לגיל שלי זה בסדר XD ותודה

2MayaN2

New member
אממ לא יודעת תאריכים מדויקים ../images/Emo221.gif

אני יכולה ביולי כזה ובתחילת אוגוסט^^