משחק הכינויים

Popeye78

New member
../images/Emo88.gif משחק הכינויים

הרעיון דומה למשחק המתנות שהילה פרסמה לפני כמה זמן, כל אחד או אחת מפרסם כמה כינויים לדמויות בסדרה. התשובה המשורשרת צריכה להגיד לאיזו דמות הכינוי מתייחס ובאיזה פרק. לדוגמה אם אני אכתוב ג'ארלד אז תשובה סבירה תהייה לורד ג'ון מרלבורי לליאו בפרק הנושא את שמו וב-Dead Irish writers. קפיש? נא לא לכתוב הרבה שמות בכל שירשור כדי שכל הילדים יוכלו לשחק. 1. פרד 2. במבי 3. deputy downer

אוקיי יש לי 2+3 בטוח, 1 לא

2. כתבת של עיתון נוער מתארת את דונה כבעלת "איכויות במביות" בכתבה שבה היא גם מספרת שיש טילים גרעיניים מתחת למדשאות בבית הלבן
. האם יכול להיות שהפרק הוא Debate Camp? 3. טוב, זה כמובן כינוי של דונה לג'וש כשהוא נותן לה את נאום התוכחה שסיפק השראה לכל כך הרבה כותבי פיקים... לא זוכרת את הניסוח המדויק אבל יש שם קטע עם your desire to be coupled will (always? forever?) destroy (something) self worth. כפרה על התחת שלו. זה כשהיא לובשת שמלה אדומה ויוצאת עם טוד משהו, לוביסט של חברת ביטוח, שהיא מרגישה שהוא the one. I have a feel about this, Josh. בכל מקרה, הפרק הוא The Portland Trip, למרות שהייתי צריכה לבדוק את זה. 1. -- פה אני בדילמה. יש קטע שד"ר בארטלט שואלת את ליאו האם הוא ליאו מק'גארי או פרד אסטיר, באחד מפרקי האירועים (The State Dinner ? Dead Irish Writers ?). אבל זה לא נשמע לי מתאים. לנשיא בארטלט יש המון שיבושים של שמות של אנשים, גם ב-Debate Camp, גם בחזרות על מצב האומה. זו בדיחה על הזיכרון הדפוק של מרטין שין, אגב. אבל אני לא מצליחה לזכור האם יש רגע שהוא קורא למישהו פרד... בקיצור, אני לא יודעת. כרגע אין לי רעיונות גם לשאלות המשך. אעבוד על זה.

לא, דונה קראה לג'וש ככה בעקבות

הכתבת... כלומר, ג'וש צחק עליה שהיא האמינה לסיפור עם הטילים, ואז היא עבדה עליו בחזרה עם החבר שלה שהתחזה לאיש NSA וביקש שדונה תושעה כי "she hit a little close to home", ואז היא הודיעה לג'וש שהיא קוראת לו במבי מעכשיו. סורי, שכחתי את ההמשך.

ofra6

New member
עוד חמישה.......

4. flamingo 5. agent sunshine 6."גבינה קטנה שלי" 7. paranoid nudnik 8. shiksa feminist

Ambious

New member
תשובות שידעתי

4. השם קוד של סיג'יי בשירות החשאי 5. אאל"ט ככה סיג'יי קראה למאבטח שלה, זה שמת

8

8. ג'וש מוציא קצת כעס על CJ לפני שהיא קורעת לו את התחת על הסיפור של סאם ולורי, ומזכירה לו שהוא you elitist Harvard fascist missed-the-deans-list-two-semesters-in-a-row Yankee jackass (A proporotional response)

buffgirl

New member
נאמ. אני לא יודעת הרבה בכלל ../images/Emo4.gif

6. הנשיא לאבי, מדגים כמה שהוא לא יודע צרפתית. 8. ג'וש לסי.ג'יי כשהם רבים כזה. אחד הציטוטים המצחיקים. 6. אם אני לא טועה זה השם קוד של ס.ג'יי עם השירות החשאי או משהו?

Popeye78

New member
7 הוא טובי (כמעט בטוח)

אני חושד ב-CJ או אנדי שקראו לו ככה אבל לא זוכר את הפרק.

Popeye78

New member
more...

9. דוד פלאפי (uncle fluffy) 10. ביאטריס ובלוטו. 11. דקסטר.

9-11

9. CJ חוששת שהנשיא יהיה softie בעימות עם ריצ'י, Game On. 10. טובי מציע שמות אלטרנטיביים לילדיו טרם לידתם. אנדי משתפת פעולה. 11. ג'וש עונה לשאלה שאנדי מפנה לנשיא בהכנה לעימות (Debate Camp), והנשיא מגיב ב" i think she was talking to me there, dexter"

Popeye78

New member
9

לא ידעתי את זה. את יודעת איזה דמות המציאה את הכינוי?

אחד הפרקים האהובים עלי... CJ כמובן

במטוס, בדרך לעימות, טובי ו-CJ מדברים, וטובי שואל את CJ מה לדעתה הולך להיות בעימות, ולזה היא עונה: think it depends who shows up. If it's Uncle Fluffy, we've got problems. If it's the President - in his last campaign, in his last debate, for the last job he'll ever have... if the President shows up, I think it could be a sight to see. I mean, a sight to see." והתשובה של טובי: I think you're going to enjoy yourself tonight. אחר כך, כשהנשיא מגיב לתשובה הראשונה של ריצ'י (can we have it back please, למי שזוכר), רואים את CJ מסתובבת לטובי ואומרת: זה לא יהיה דוד פלאפי. פרק מעולה. מעולה. מעולה. רק להזכיר גם את הרגע בו ד"ר בארטלט מרגישה שהיא לא תרמה מספיק לעימות, וגוזרת לנשיא את העניבה, שניה לפני שעולים לבמה... את טובי אוכל גזר בחדר הירוק לפני העימות... את CJ מאפשרת לאלבי דאנקן להרחיב על כלכלה וזכויות אדם, כי הנשיא כרגע הזכיר לנו שמורכבות זה לא דבר רע, ויל במסיבת העיתונאים שסאם צופה בה ועוד ועוד. והאם אמרתי כבר, אלזי סנאפין ? פרק מדהים.

Popeye78

New member
מסכים עם הרבה דברים אבל

זה לא הפרק הראשון שבו הכינוי הוזכר, הוא הומצא קודם לכן ע"י דמות אחרת...

הממממ יכול להיות, חשבתי על זה

הייתה לי הרגשה שטובי התחיל עם זה, אני רק לא בטוחה איפה. יכול להיות ש-The Two Bartlets ?

Popeye78

New member
יכול מאוד להיות

בשיחה עם CJ "דוקטור ג'קיל ודוד פלאפי".

למעלה