סיכום שבועיייייייייייי

new born1

New member
../images/Emo88.gifסיכום שבועיייייייייייי../images/Emo88.gif

שם: גיל: אזור: איך עבר השבוע בכללי: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע: שיר השבוע של נירוונה: אלבום השבוע: להקת השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: ציטוט השבוע: איש השבוע: פאדיחת השבוע: הדבר המצחיק של השבוע: היום המתיש של השבוע: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: תמונה: שיהיה לכולנו שבוע נירוונתי במיוחד :]

שורטייי

New member
יאי D:

שם: ליהי גיל:15 אזור: מרכז איך עבר השבוע בכללי: מצויין =] דבר טוב שקרה השבוע: אהבה 3> דבר רע שקרה השבוע: לא היה כזה שיר השבוע: בואי ניפרד -איפה הילד שיר השבוע של נירוונה: come as you are אלבום השבוע: - להקת השבוע: איפה הילד הדבר המצחיק של השבוע: היום כשהרצנו בדיחות על מעשנים היום המתיש של השבוע: רביעי... תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: ללמוד למליין מבחנים >: תמונה: חידוש שאני וחברה עשינו לתמונה

Soggy Dream

New member
תתת

שם: פטל גיל: 15 אזור:חיפה איך עבר השבוע בכללי: מוזר. המון שינויים דבר טוב שקרה השבוע: היא
דבר רע שקרה השבוע: הרבה דברים.. שיר השבוע: always בלינק 182 שיר השבוע של נירוונה: לא יודע.. נראלי שabout a girl אלבום השבוע: אוסף הלהיטים של בלינק להקת השבוע: בלינק 182 ספר השבוע: לא קראתי סרט השבוע: לא צפיתי ציטוט השבוע: i took my time, i hurried up, the choice was mine, i didn't think enough איש השבוע: אף אחד, אני מניח פאדיחת השבוע: לא זכורה לי הדבר המצחיק של השבוע: חח הועידה של אתמול.. D: היום המתיש של השבוע: לא זוכר תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: פשוט לעשות חיים, להשקיע במי שאוהבים תמונה: נה..

למעלה