תקנון הפורום - נא לקרוא

DesertRose7

New member
../images/Emo88.gifתקנון הפורום - נא לקרוא../images/Emo88.gif

אסור על פי חוקי תפוז לפרסם פרטים אישיים כמו מספר טלפון/פלאפון שלכם או של אחרים - הודעות מסוג זה ימחקו. אם אתם רוצים לתת פרטים אישיים מהסוג הזה- רק במסרים פרטיים.
אסור לפרסם הודעות בעלות תוכן גזעני, מסית קללות ושאר נושאים שעלולים לפגוע בחברי הפורום ימחקו מיד. המשתמש יוזהר בהודעה פרטית ואם המקרה יחזור על עצמו המשתמש יחסם.
אסור על פי חוקי תפוז לדבר על הורדות לא חוקיות וכמובן גם על תוכנות שיתוף לא חוקיות כמו קאזה ואימיול. ואם בכל זאת יש לכם צורך לדבר על זה אז רק בהודעות פרטיות. הודעות בפורום ימחקו.
אסור על פי חוקי תפוז לתת קישור ישיר לקבצי מדיה כמו MP3 WAV WMA MOV ועוד אלא לתת קישור לאתר ממנו הקובץ לקוח. הודעות בעלות תוכן כזה כמובן ימחקו.
אסור על פי חוקי תפוז לפרסם מילים לשירים (Lyrics), כתבות מעיתונים, תמונות מעיתונים ושאר דברים שעלולים לפגוע בזכויות היוצרים שיש עליהם. במקום זה אפשר לתת לינק לאתר ממנו הדבר נלקח.
אסור לפרסם קומונות בפורום.
אומנות השירשור
לא לשכוח!!
לא להציף את הפורום כי זה מעמיס עליו בלי סיבה. הודעות שקשורות לאותו נושא לשמור בשרשור אחד. אפשר לנצל שרשור (נצל"ש) על מנת לא לפתוח סתם הודעות חדשות. הודעות שלא קשורות לנושא הפורום וכל מה שמסביבו יש לשרשר אך ורק בשרשור
. ושוב - הודעות שלא תואמות לחוקים הנ"ל ימחקו.
זכרו שאנחנו שונים וכך גם הדעות שלנו שונות. מומלץ לקבל את הדעה של האחר ובלי השמצות וקללות מיותרות. לגיטימי לבקר ולהביע דעה - אבל כל עוד זה בגבול הטעם הטוב
בכל בעיה ובקשה שיש אתם מוזמנים לפנות אלינו במסרים פרטיים
אנחנו פתוחות להצעות שיפור ושכלול, וגם לסוגי ביקורת שונים. אבל בעיקר לשוקולד
מיכל ושחר

+

בואו נמנע את זה מעכשיו, לפורום טוב יותר - בלי ויכוחים. אפשר לדוןף אפשר להשוות, הכל בשמירה על תרבות הדיון, שפה נאותה, ושמירה על רמה. מי שמכיר אותי בתור מנהלת כבר יודע שאני לא מהססת לחסום גולש אם נראה לי שהוא מפריע לסדר של הפורום, אבל ממששששש לא בא לי לחסום בפורום הזה
אז בבקשה, שימרו על החוקים, תבדילו את הפורום הזה מפורומים אחרים ותנסו להיות קצת יותר.. פתוחים לדעות של אחרים, קצת יותר מגובשים. אני אספר קצת על עצמי לטובת אלו שלא מכירים אותי
אני מיכל, אוטוטו בת 16, מנתניה. תלמידת כיתה י"א, מרחיבה ספרות, הסטוריה, תושב"ע, סוצ' - פסיכו', ואנגלית
אני נורא אוהבת לרקוד, לצאת למקומות מעניינים, להיות עם חברים, והכי הכי - לצחוק.
בתפוז, אני מנהלת תחת הניק הזה גם את פורומים בריטני ספירס [569] ואחרי הצלצול [157], ולפני חודש, לערך, חגגתי שנה של ניהול בתפוז. אם בא לכם לשאול משהו - אתם נורא מוזמנים. אגב, ליצירת קשר, [email protected] מסנג'ר. ^ גלישה נעימה ופוריה לכולנו
מיכל

DesertRose7

New member
אז קצת עלי..

אני שחר, בת 17, כיתה י"ב, מרחיבה ביולוגיה ביוטכנולוגיה. כל השאר גם ככה חובה. אני עושה השנה גם פסיכומטרי - מה שיסביר למה אני לא הולכת להיות פה כל כך הרבה בזמן הקרוב. (אני ממש נשמעת חרשנית..
) אוהבת ... מוזיקה..המציאו עלי את NO MUSIC NO LIFE בתפוז אני מנהלת את פורום מקפליי(1238) ואת פורום באסטד(1024) ובעבר הייתי גם בפורום בלו(671) (פופ או לא פופ?!
) אותי אפשר להשיג - מסנג'ר- [email protected] איסיקיו- 321695283

necky

New member
בטח שיש

הוא קיים כבר כמה שנים טובות(אני אישית שם כבר שנה וחצי) ואם את מעוניינת לראות צירפתי קישור למטה

למעלה