עושים את זה ב
אנשים

EgeBamayasi

New member
נניח שאפשר לזייף פציפיזם

איך אפשר לגלות את זה? ומה זה כל כך משנה? אנשים מזייפים בכל התחומים בחיים, גם פרופיל 81, 72, 63, 45 ו24 יכולים להיות מזויפים? גם תעודת בגרות אפשר להשיג דרך זיופים? איזה פנינת חוכמה אתה מנסה להעביר לנו פה? על חוסר התמודדות עם הזיופים אתה צריך להאשים את הצבא שאחראי על הפטורים, ולא את אלו שהוציאו פטורים

ofer277

New member
...

זה שאנשים מצליחים לזייף דברים זה מצדיק משהו או מישהו ? כלומר אם חבר שלי לדוגמא זייף פרופיל 72 זה אומר שכדאי גם לי לזייף ?? אתה שם לב בכלל מה אתה מדבר ? הפנינת חוכמה שאני מנסה להעביר פה, זה שאני שמח שיש עוד אנשים, שלא מזייפים ובכלל לא חושבים על דבר כזה אלא אומרים לעצמם שהם הולכים להעביר את השירות הצבאי או האזרחי\לאומי שלהם כמו גדולים... לא הולכים להוריד פרופיל, לא להוציא גימלים סתם ולא שום דבר אחר.. אלא לתת מעצמם מקסימום ... הבעיה היא שבאים אנשים כמוך וכמו אנשים אחרים בפורום הזה שתמיד , לא משנה מה, יחפשו את החיים הטובים ולשמור על התחת שלהם שיהיה נקי..... וכמובן לתת מעצמם כלום. חביבי תתעורר העולם זה לא שוויץ... ובטח שאנחנו לא שוויץ !!!!

ofer277

New member
....

אז אתה "גבר" שלא זייפת, כל הכבוד ! הצלחת להתחמק משירות וברחת מאחריות ביושר (?)... תעשה לי טובה, לא חסרים משתמטים שמתחפשים לפציפסטים...

EgeBamayasi

New member
אמממ כן

הבורות שלך מפתיעה אותי, מאוד קשה לצאת על פציפיזם, לבנים זה כמעט בלתי אפשרי, לכן זה מאוד נדיר שמושמטים יבחרו בדרך הפציפיזם עזוב, ככל שאני מדבר איתך אתה רק מוכיח לי כמה שאתה לא מבין כלום, עדיף להפסיק את זה כבר עכשיו ;)

ofer277

New member
...

אני רואה שמשעמם לך, כי אני לא מספיק לכתוב הודעה ואתה כבר מגיב כמו פטריות אחרי הגשם.. אם היית משקיע את הזמן האינסופי שאתה נמצא בפורומים במשהו קצת יותר מועיל כמו בתרומה למדינה שבה גרים המשפחה שלך וכל הקרובים שלך, או לחלופין לארוז מזוודות לטיסה לשוויץ זה היה עדיף לכולם... או שאתה טמבל או שאתה עיוור למה שקורא במדינה שלך.. אז הנה קבל עובדה: רוב המשתמטים שיוצאים על פצפיזם הם זייפנים.. נקודה.

למעלה