ברכות לפתיחת הפורום

יוהו! סוף סוף!

סוף סוף פתחו פורום לסדרה המדהימה הזאת! נעים מאוד, אני ואל (היי אלעד!) מתה על הסדרה, וטדית חלקית. ואל.

מוגי 13

New member
היי שלום לכולם!

אני מעריצה גדולה של באפי! לא הפסדתי פרק אחד! אלעד שלום לך, הייזל איני מכירה עדיין. אבל שלום לכולם שמי אורית ואשמח להשתתף בפורום זה! חג שמח.

T e M i S

New member
כמעט שכחתי!../images/Emo50.gif

בטיפשוטי שכחתי להגיד בהצלחה על הפורום החדש וכמה טוב שיש אותו!

iDiT HP

New member
לפי מה שאני יודעת הוא חדש מדי...

ו
לא הספיקו להכניס אותו לרשימה...

הייזל

New member
../images/Emo9.gif ברכות לפתיחת הפורום

איזה כיף לנו! תודה לכל המברכים הנהדרים ששירשרו לכאן את ברכתם.
הייזל

סוף סוף באפי אצלנו

כבר שנתיים אני מחכה שישדרו פו את באפי וסוף סוף היא פו וברכות על הפורום החדש

buffstar

New member
היי../images/Emo80.gif

היי \מזל טוב על הפורום! אני מתה על באפי! ובאפי חוזרת לביפ יום לפני היום הולדת שלי! איזו מתנה שווה...:) buff

*alin*

New member
אוף ויש!

אני מתה על באפי!!!! אבל.. יש לי יס :( שהוא פי אלף יותר טוב מתבל דיגיטל אבל.. אבל אין בו באפי!! אז למישהו יש מושג אם מתכוונים לשדר את באפי ביס או בערוץ 22 משהו כזה?

psynation

New member
צר לי אבל לא

צודקת, גם לדעתי "יס" יותר טובים בהרבה מאד בחינות מאשר הדיגיטל, א-ב-ל (שימו לב לאבל הגדול מאד) אין סטאר וורלד, אין ביפ... (אפילו בMBC שמשודר ב"יס" עד כמה שהבנתי לא רואים באפי) זאת אומרת אין באפי. אחד הדברים שמחזיקים אותי עם תבל דיגיטל זה הסטאר וורלד וביפ. אני נשארת איפה שבאפי תהיה
ובערוץ 2, לא ישדרו באפי, בגלל שביפ רכשו את הזכויות, (הזכויות שייכות לקשת שזה בעצם ביפ) ולא נראה לי שקשת ישדרו את אותה סדרה בשני ערוצים שונים... זה יהיה די טיפשי.

סולדד

New member
היי

מה המצב? באמת הגיע הזמן שיפתחו פורום לבאפי הגדולה מכולם!!! אני בת 16 וחולה על באפי ואנג´ל וקורדיליה וווילו וזאנדר ואניה וטארה ואוז וספייק ו... טוב אני יפסיק לזבל לכם את השכל אוהבת סולדד

fluppster

New member
איזה כיף!!!!!!!!!!

סוף סוף פורום לבאפי, הסדרה שאני הכי הכי אוהבת! באפי זאת הסדרה הכי מדהימה שהייתה אי פעם, ואני כבר לא יכולה לחכות למאי כשתתחיל העונה החמישית בסטאר וורלד (אין לי ביפ). אגב, כששלחתי בקשה כמה פעמים לנהל את פורום באפי, אמרו לי שלא מתכוונים לפתוח כזה פורום. מה השתנה?
חן
נ.ב. לחתולה שלי קוראים באפי.

למעלה