שלום!

LLLLL

New member
../images/Emo9.gif שלום! ../images/Emo9.gif

אני חדשה פה... מתחילה באוקטובר שנה ראשונה בחוג המשולב- מיקרו. יש משהו שכדאי לי לדעת לפני סידור מערכת השעות שאני צריכה לעשות שבוע הבא?

ברוכה הבאה לחוג המשולב

קודם כל ברכות על בחירתך ללמוד בחוג המשולב. יש הרבה דברים שאת צריכה לדעת , אבל קשה לכוון אותך , מציע שתשאלי שאלות ובוודאי יענו לך ... קובי

LLLLL

New member
אז זהו, ../images/Emo12.gif

אין לי שאלה ספיציפית, פשוט אתמול היה לנו יום של הסברים על ההרכבה של המערכת, וזה היה נורא מבלבל. אז אולי מישהו יוכל על סמך נסיונו לתת לי טיפים בקשר למערכת או למרצים מסויימים שכדאי ללמוד אצלם. אם לא- לא נורא. ניסיתי...

hayonkoby

New member
עזרה בהרכבת מערכת

תרימי טלפון 056-290148 ואעזור לך קובי

LLLLL

New member
תודה על הכוונה הטובה,

אבל אני מעדיפה דרך הפורום.... יש לי התלבטות קשה בקשר לקורסים כלליים, כמעט שום דבר לא נשמע מעניין... יש הצעות? דרך אגב איזו שנה אתה? ואיזה מסלול? ביי, L

LLLLL

New member
תיקון:

רק עכשיו ראיתי שאתה אחרי לימודים, אז בכל זאת: באיזה מסלול למדת?

hayonkoby

New member
לוגיסטיקה , אבל יש הרבה משותף

אשמח לעזור דרך הפורום אבל קשה בלי שאת שואלת שאלות , זו הסיבה שהצעתי לך ליצור איתי קשר טלפוני , אבל את ממש לא חייבת ... בכל מקרה תשאלי שאלות ספציפיות ואענה לך

hayonkoby

New member
המלצות על קורסים

בתחתית פורום זה יש קישור לאתר הלא רישמי של הסטודנטים ללוגיסטיקה תיכנסי אל האתר , ותמצאי שם קישור ל"המלצות על קורסים" ובינהם המלצות על קורסים כלליים רבים , וקורסי יהדות. אני אישית ממליץ לך ללכת על הקורס הכללי : "תורה ומדע" , גם מעניין וגם קל. לגבי יהדות יש הרבה מומלצים , כנסי לאתר הלא רישמי ותראי.

shecht

New member
איזה קורסים לבחור ../images/Emo28.gif

השיטה הבסיסית היא ללכת לפי הרגש, רואים את שם הקורס והולכים עם הלב אפשרות יותר מושכלת היא לבחור כמה אופציות שמעניינות אותך ושמתאימות למקום במערכת שלך ולשאול כאן בפורום או סטודנטים אחרים ביום הרישום. אל תלכי לקורסים "כי אמרו לך", בסוף מה שקובע הוא נטויות הלב שלך. בהצלחה. שי

למעלה