סער בסוף שבוע סוער

../images/Emo9.gif../images/Emo124.gif סער בסוף שבוע סוער ../images/Emo9.gif

רעייתי? תתכונני אני ואת סוליקו סוף שבוע. האישה: השתגעת? הרי אין לנו כסף ! סער: עזבי אותך מכסף, עוד שעה זזים. טוב אני מוכנה! סער ורעיינו יוצאים לדרך, בדרכם למלון הם פוגשים את אניגמטי והמאהבת בחדר 69 מול החדר של סער. אניגמטי לא קלט אותם ומתחיל במזימתו. וסער מציץ מחור הדלת, ומה הוא רואה? <משאיר לדמיונכם הפרוע>. סער מרגיש את הצורך הפשוט להגיד לו מילה או שתיים אך קשה לו. רעייתי? קדימה לים ! שימי חוטיני, משקפי שמש וקפקפים חחחחח אני היום המציל. אשמור עלייך מכל מישמר. בדרך לים קולט אותם אניגמטי, המום כולו, כאילו מה סער עושה כאן ? תמיד הוא חייב להפריע לי ? חחחחחח למציל בחוף הים (שהוא סער) שני דגלים: לבן ושחור. כאשר יש דגל לבן, אניגמטי שם חוטיני לבן, כאשר הים רגוע תלוי על סוכת המציל הדגל הלבן וכאשר הים סוער תלוי עליה הדגל השחור. אניגמטי וההיא שוחים שחיית חזה, לפתע נוחת עליהם כריש. אניגמטי נכנס לפאניקה - כאילו מאיין הגיע הכריש הישר אלי ? אניגמטי בלחץ והמאהבת קפצה עליו קפיצה הישר לכתפיו, אניג מתחיל לשחות לכוון המציל, וסער - קאט קאט! אני מזמין משטרה .... חחחחחחח אניג נכנס להיסטריה חחחחח הלו מציללללללל אני עומד למות... איזה משטרה, איזה נעליים, תציל אותי מתחנן אניג. מה למות איזה למות, תכין צוואה !!!! חחחחחח סער משקיף כאילו צופה בסרט טורקי. חחחחחח ואניגמטי החל בריצת בוקר,,, חחחחחחחחחחח לבסוף הצליח להתחמק מהכריש המדופלם, הישר לחוף. סער עם חיוך נסוך על פניו, חכה חכה , אני ילשין עליך בפורום .. חחחחח שעת בין ערביים, סער סיים את המשמרת שלו, שולף את רעייתו הישר אל המלון, ואניגמטי שעדיין המום מכל הנעשה, מעיף את המאהבת קיבינימט - הכל בגללך ... חחחחח לעולם לא בוגד ! חחחחחחחחחחחחח עד כאן מהפינה של איילת מקווה שנהניתם.

sahr12

New member
האניגמטי????בא ,בא...

לטיפולך המהיר אודה. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.... תודה איילת,עשית ממני מציצן??:)

לא יודע אם לצחוק או לבכות חחחחחח

אהלן איילת, שמח לראות שיש גם תחרות באגף הנשי...

אניגמטי

כשאתה זורק "תחרות" למה אתה מתכוון??? אני לא מתחרה עם אף אחד, אני פשוט ניקרעת כל יום מחדש מהשטויות שרצות בשטח, וזה עושה לי חשק להמשיך..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה