קורה לכם כש..

פריסול

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo67.gif../images/Emo122.gif../images/Emo196.gifקורה לכם כש..

אתם נפגשים עם מישהו שלא ראיתם זמן רב או מישהו חדש, ואיכשהוא אתם נבוכים/מתרגשים/ביישנים... אז יוצאים לכם מילים שלא התכוונתם אליהם בכלל בזמן השיחה
ואח"כ אתם אומרים:"
בשביל מה הייתי צריכה להגיד את זה
" אתם יודעים למה אני מתכוונת נכון? אני בכל אופן לא יודעת למה זה קורה לי, כל בן אדם שאני רואה לאחר זמן רב או מישהו דנדש אני מערבבת מילים, יש לי גימגום קל והרבה מבוכה
וזה לא שאני מאוהבת או משהו, זה קורה לי עם הרבה אנשים, גם בעבודה
האם זה קרה לכם

linu2

New member
לא מתרגשת

מפגש כזה יכול לשמח אותי אבל אני עשויה להרגיש לא בנוח אם זה קורה בזמן שאני ממהרת או בזמן שאני חושבת שאני עוברת "יום שיער רע" ולא הייתי רוצה להיראות בצורה כזו. ואז מנסה לקצר את המפגש הזה כמה שיותר מהר.

dudusch

New member
קרה וכנראה שיקרה

את יודעת, כשבאים לאמר למישהי/ו שלא ראית הרבה זמן "שלום אח שלו מה המצב?" ויוצא "שלום שמוק יא חצב"
וברצינות... העניין של הגמגום והמחשבה "למה הייתי צריך לאמר את זה" נובע מהרצון לא לצאת יותר מדי להוטים / לא טוב והנגזרות. למשל, לבוא לידיד שיש לו חברה ולאמר "וואי איך התגעגעתי אליך ואתה חסר לי בלילות", למרות שהכוונה היא שהשיחות אל תוך הלילה חסרות לך, לא תתפס יותר מדי טוב וכו'. מעבר לזה אני חושב שיש קשר למידת המעורבות עם הצד השני. המקרים האלה של בליעת מילים או "פליטה" קורים יותר עם אנשים קרובים (לפחות אצלי).

וידוי ../images/Emo27.gif

כשאני בלחץ מלפגוש אנשים שהכרתי או חדשים, אני מתחילה להתבלבל במילים ובקושי מבינים מה שאני אומרת, זה אובחן ביסודי כבעיה בדיבור, לשמחתי זה התמעט, בעבר זה היה יותר מאשר בעת לחץ, ועכשיו זה רק כשאני בלחץ.

elians

New member
זה יותר נובע מחוסר בטחון

אני בטוח שכאשר את רואה מישהו שרת רגילה אליו ופתוחה איתו מאוד, אין לך את הבעיה הזאת. את פשוט כנראה מרגישה שבוחנים אותך.

למעלה