@יעל@

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

כולם יודעים שהפורום הזה הוא משפחה אחת גדולה אז אני מקדישה לכם את השיר YOU´VE GOT A FRIEND של ג´יימס טיילור:
When you´re down and troubled and you need a helping hand and nothing, whoa nothing is going right. Close your eyes and think of me and soon I will be there to brighten up even your darkest nights. You just call out my name, and you know whereever I am I´ll come running, oh yeah baby to see you again. Winter, spring, summer, or fall, all you have to do is call and I´ll be there, yeah, yeah, yeah. You´ve got a friend. If the sky above you should turn dark and full of clouds and that old north wind should begin to blow Keep your head together and call my name out loud and soon I will be knocking upon your door. You just call out my name and you know where ever I am I´ll come running to see you again. Winter, spring, summer or fall all you got to do is call and I´ll be there, yeah, yeah, yeah. Hey, ain´t it good to know that you´ve got a friend? People can be so cold. They´ll hurt you and desert you. Well they´ll take your soul if you let them. Oh yeah, but don´t you let them. You just call out my name and you know wherever I am I´ll come running to see you again. Oh babe, don´t you know that, Winter spring summer or fall, Hey now, all you´ve got to do is call. Lord, I´ll be there, yes I will. You´ve got a friend. You´ve got a friend. Ain´t it good to know you´ve got a friend. Ain´t it good to know you´ve got a friend. You´ve got a friend.​
והתרגום: (לא ממש מדוייק) אם אתה ב "דיכאון" ובצרות, ואתה צריך יד "עוזרת" ושום דבר, שום דבר לא הולך טוב עצום את עניך וחשוב עליי ובקוב אני אהיה שם להבהיר את הלילה החשוך פזמון: אתה קראת בשמי ואתה יודע איפה אני אני בא לראות אותך שוב חורף אביב קיץ או סתיו כל מה שאתה צריך זה להתקשר ואני אהיה שם... קיבלת חבר... אם השמיים מעליך צריכים להחשיך ולהתכסות עננים ורוח המזרח צריכה להתחיל לנשוב שמור על ראשך וקרא בשמי בקול רם ובקרוב אני אדפוק על דלתך פזמון... זה לא טוב לדעת שקיבלת חבר? אנשים יכולים להיות כ"כ קרים, הם יכאיבו לך ויפגעו בך אתה "תיקח את נשמתך" אם תתן להם...(???) אל תתן להם. פזמון... (אם מישהו נתקל בטעויות - וקרוב לוודאי שתתקלו, בתרגום של השיר אז שיתקן... אני ממש לא טובה באנגלית....
אז כל מה שנשאר להגיד זה שיהיה לכם יום טוב
שנה טובה
ותידעו תמיד שיש לכם פה מישהו!
ממני @יעל@

יעל יקרה

תודה רבה על השיר. אני מרגישה כעת שאני כל-כך מזדהה איתו, בשל סיבות אישיות שאני לא יכולה לפרט בפורום, כי זה לא עניין שקשור לפורום בצורה זו או אחרת. ושוב תודה, כמנהגי בקודש, השיר יתפרסם במלואו גם בתור קובץ וורד, ויובא בגירסתו החדשה בימים הקרובים, ליאת.

@יעל@

New member
היי

אני שמחה שעשיתי לך טוב על ה
וקבלי
לעידוד נוסף

יעל יקרה

תודה רבה. כולכם עושים לי טוב בהשתתפותכם הפעילה בפורום, ולרגל השנה החדשה שהתחילה היום-2003, אני מאחלת לכל משפחת הפורום שיגשוג והצלחה, ושיהיו לנו דיונים מעניינים. אני מאחלת לנו, שיצטרפו אלינו כמה שיותר חברים חדשים, אוהבת ו-
את כולם, ליאת.

למעלה