הודעה מקרח הדימונאי

ק ר ח

New member
../images/Emo91.gifהודעה מקרח הדימונאי

מה המצב אחים שלי....? הכל סבבה???? טוב,קצת משעמם לי כמו שאתם רואים,תראו באיזה שעה אני כותב ת'הודעה הזאת יש לי 7 דברים שרציתי להגיד לכם: 1.אני יודע שהרבה זמן לא שידרתי שם אבל לא לשכוח שכל יום שבת משמונה עד עשר בערב יש תכנית שנקראת "הצד השחור",ב-רדיו.CO.IL,עם רז פרץ- טובא ג'יי ולפעמים גם עם עדי כהן- ק.ר.ח ,אז אם בא לכם אתם מוזמנים לשמוע YOYOYO.CO.IL כבוד 2.אם אני לא טועה ב27 לחמישי ואם אני טועה אז סליחה אבל בתאריך הזה אמור לצאת דיסק של להקת איאם,להקת רגאיי שמורכבת מ איאם-זמרת,MP DREDLESS על הקלידים,תומר(ששכחתי ת'שם משפחה שלו)-מתופף,פלדמן-גיטרה,רביה-גם גיטרה,פינה-זמרת,סמיילי וטבסקו-אם סיז,ואם שכחתי מישהו סליחה! איאם היא להקה מהמובילות בתחום הרגאיי בארץ,הם מארחים בדיסק המון אנשים מוכשרים,וגם בהרבה הופעות היו להם אורחים תותחים אחד אחד-כמו סילברדון,צ'ולו,נימי,טובא,בזוקה,וגם אנוכי, באתר שלהם-http://www.iyam.co.il תוכלו למצוא המון דברים מומלצים,כדאי,לדיסק קוראים " מילים פילים" והוא יימכר ברשת חנויות "צליל",כבוד! 3.אם אתם מכירים את התכנית תוצרת הארץ בערוץ 1 עם טל גורדון המנחה אז בתוכנית שתהיה עוד שבועיים אם אני לא טועה,אל דאגה,אני יחזור לעדכן,אנוכי מופיע (כבר היו צילומים,יהההה), והקטע שאני נמצא בו צולם בבית של פישי(כפרה עליו) הגדול ובאולפן שבביתו ששייך אם אני לא טועה ל- יוניטי סאונד+צלילי שלום , באותה תכנית תוכלו לראות גם כשרונות חדשים בתחום המוזיקה השחורה בארץ כמו שרון אלמוג המדהימה,ירדן,נירית ביטון,צ'ק פתוח,והשד והקונדסון מהעתיקות באשקלון,כבוד!!! -יהיה אחלה,כדאי לכם 4.אולי לא שמתם לב אבל אני בטוח ששמתם לב-המון אבל המון דברים טובים קורים להיפ הופ הישראלי בזמן האחרון-מומי לוי ממש עוד מעט עם האלבום בחנויות,כלא שש ממש ממש ממש עוד קצת גם עם אלבום בחנויות,שאגב,בוא,בא לה,דיבור חדש,פצצת זמן,הם סינגלים בני זונות לפנים,הראפר קאשי לא מפסיק להפתיע אותי,הוא פשוט תותח,הראפר טאבו+ גם אחד התותחים,דיסק מדהים,ואני בטוח שיש עוד הרבה דברים ששכחתי כמו למשל דיסק חדש של תאקט בקרוב,פרחים בקנה זה משהו בנזונה...יאאא מאאן כבוד ענק! 5.הרבה אנשים שואלים אותי מה איתי כלומר מתי ייצא משהו חדש שלי כי הם שמעו עליי בקטנה,והם רוצים לדעת עוד וכאלה אז ככה- רק לפני חודשיים בערך השתחררתי מהצבא,אחרי שירות של שנה אחת בלבד,ותאמינו לי שגם אני מת להוציא דברים ו"לפרוץ לתודעה",אבל תאמינו לי,זה רק עניין של זמן,סבלנות,קרח פועל מתחת לפני השטח,בקרוב מאד ייצא סינגל שלי,אני מאמין שזה יהיה השיר "מלאך",וגם הרבה הופעות מתוכננות בקרוב,אני אחזור לעדכן אבל לאט לאט,במסיבה של ה- G A CLAN אני כנראה אופיע בעזרת השם-תבואו,ולמי שרוצה לצ'וטט,להכיר או לעבוד אותי,יכול לדבר איתי חופשי-300696963 זה האיסיקיו שלי,וכמו שכבר רשמתי בהודעה בערך מלפני חודש שלא הייתה לה היענות כלל,אני עובד על משהו חדש-לייבל או יותר נכון קבוצה של אומנים של מוזיקה שחורה שיעבדו ביחד ואני צריך בשביל זה אנשים עם ראש,רציניים,ומבינים כמו ראפרים,נגנים,מפיקים וכאלה,אז אם יש פה כאלה שרואים ת'הודעה ומעוניינים שלחו לי מסר,או באיסיקיו-300696963 או בפלאפון-056-769288,-במיוחד בשבתות וחגים
6.טוב זה היה רק 5 דברים.......... 7.הייתי חייב 7 לא?יאא מאאן,כבוד,ביי,שלום,סאלאם,פיס על כולם בעולם!!!!!!!!!! ק.ר.ח.
,וגם
וגם
בדם מאן! כן,DUUUDE,
,ביי

llljn

New member
כבוד!

הכול טוב ויפה,אבל למה השתחררת אחרי שנה? תחזור לצבא!

אתה בטלוויזיה!?!?!?

מזל טוב אחי! (רק אל תשכח להודיע איזה יום-יומיים לפני) לגבי סעיף 5 - אתה תמיד מוזמן להתארח במאפיה...

ק ר ח

New member
אני בטלוויזיה!

תודה אחי,אני אודיע לפני,אל תדאג כפרות, בכיף אחי אחרי שהשקעתי אתמול וישבתי על המחשב שש שעות ורשמתי את "ההודעה מקרח הדימונאי" נראה לכם שאני ייתן לזה לרדת? זאת פאקין ה-ק-פ-צ-ה!

סליחה על הבורות+ לפחות הרווחת הקפצה

שמעתי את GA CLAN אהבתי..ושר שם אחד בסטייל ג'מאייקני.. כבוד! מי הם? ומתי איפה ואיך יש להם מסיבה?

ק ר ח

New member
האמת???

אני לא כל כך מכיר אותם,אני מכיר רק את ניקו משם שזה אחלה בחור ונראה לי הוא גם ראפר ולא שמעתי אותו שר עדיין,יש להם מסיבה עוד מעט יש פה שרשור איפשהו חפשי פה ואני אופיע שם אז כדאי לך לבוא מישהי חשובה,ד"א מזל טוב,ראיתי שיש לך עוד מעט יומולדת אהה ובעצם שמעתי אותם בעסק שחור גם והיה נחמד, ותודה על ההקפצה

SouLion

New member
סלחתי על הבורות + תשובה

ג'י איי קלאן הם: ניקוטין/גיליוטין/אנזיאיי, לא יודע שיבחר כבר שם, קיצור ניקו דון ג'יי וגאנז. 3 חברה חתומים ביאגה יו את יכולה לקבל קצת פרטים עליהם באתר של יאגה הבחור ששר בסגנון ג'מייקני, שנקרא דאנסהול דרך אגב. זה אני Soul-J יעני אני מתארח אצלהם בקטעים לפעמים, ועובד לבד על דברים משלי שהם נטו דאנסהול ורגאיי

תעשה לי ילד?

אהבתי..., תעדכן כשיצא משהו. להופעה הקרובה לא יצא לי להגיע לצערי. אתה עובד גם בעברית? איפה אפשר לשמוע?

SouLion

New member
רק אם תגדלי ותחנכי אותו כמו שצריך

(את הילד יעני) רוב הדברים שלי בעברית יש לי ממש קצת בפאטווה (השפה שמדברים בג'מייקה ובעוד מקומות בקריביים) איפה אפשר לשמוע? במיקסטייפ של יוניטי סאונד במיקסטייפים של רודבוי סאונד לפעמים במסיבות רגאיי ודאנסהול להגיע אליי ואני אשלח לך ובעזרת השם בקרוב בעוד מקומות

idk

New member
כבוד כבוד ובהצלחה לכל מי שאמרת...

..וכמובן גם לך!!!! ושמתם לב שהוא אמר נירית ביטון?.... ("לקח לחיייייםםםםם....")

idk

New member
כי שמעת על...

...הדואט המדהיייייייםם (טוב בעצם לא דואט...קולות רקע...) עם איתמר עובדיה אקא מיסטיק אקא ברוואערס??... לקח לחיים... בדיחה פרטית למיסטיק: "נירית ביטון תעשי לי ילד!!!!"

למעלה