קניית כלי עבודה קטנים דרך..

eytcor

New member
../images/Emo91.gif קניית כלי עבודה קטנים דרך..

האינטרנט (כלי עבודה לא חשמליים). רציתי לקנות כליבת רצועה (band clamp) לשם בניית מגירות מעץ. מצורף תצלום למי שלא מכיר. באתר www.toolbox.co.il שהינו אתר הבית של יבואן wolfcraft, אתר שבעבר כבר הבעתי דעתי על מחיריו היקרים, דרשו 203 ש"ח + 25 שח משלוח. בחנות "דרור - כלי עבודה" מדרום תל אביב, חנות שאני מאד מעריך בגלל מחיריה ההוגנים והצוות המקצועי שלה, דרשו על אותו דגם/תוצרת 150 ש"ח. לא ניתן לבצע קניה טלפונית, דבר שידרוש ממני לסור לחנות. באתר www.woodcraft.com דרשו ממני 11.99$ + 5.70$ משלוח (אומנם על תוצרת שונה אך אותו כלי). משהו כמו 85 ש"ח סה"כ. קניתי את הכלי משם. משהו על תהליך הקניה מ-woodcraft: מחיר המשלוח לא נקבע במהלך המכירה מאחר והכתובת הינה כתובת בינלאומית. המחיר נקבע מספר שעות לאחר מכן ונשלח באימייל. באיממיל מפורטים מספר אפשרויות. במקרה שלי זה נראה כך:
USPS Surface Mail, up to 12 weeks, $7 USPS Air Mail, 10 - 21 business days, $14 USPS Express Mail, 3 - 7 business days, $29​
מבקשים ממך לחזור אליהם תוך שבועים עם המשלוח המועדף. אם לא חוזרים הם שלוחים באופציה הזולה. אני בחרתי את האופציה הזולה ולמחרת קבלתי אימייל נוסף עם אישור משלוח (שיצא בפועל זול יותר מהצהרתם). מנסיון שלי זה אמור להגיע תוך שבועיים שלושה, שזה זמן משלוח שדורשים גם אתרים בארץ. עד כמה שידוע לי ניתן לבטל את הקניה אם עלות המשלוח לא נראת לך. עכשיו, כל אחד מוזמן לעשות את השיקולים שלו
.

eytcor

New member
אופס, כליבת הסרט

אם תפןז לא יפתרו את הבעיה תוך כמה דקות אני מת.............

kobi88

New member
שיחקת אותה

נדלקתי על הרעיון שלך, הלכתי לאתר וקניתי לי גם אחד כזה. אני בדיוק בונה עכשיו כמה מגירות. אגב, תוך כמה זמן הגיע המשלוח אליך?

tberger

New member
האם אין מכס?

או כל מיני מיסים והיטלים נוספים שגובים בארץ? להיכן החבילה מגיעה? לדואר? תודה

כל הכבוד על היוזמה אני התחלתי עם ספרים מאמזון,בנושאים של עשה זאת בעצמך. לאחרונה הבאתי קיט עבודה עם "פרגמנט" (טכניקה של יצירה על נייר פרגמנט)כי אי אפשר היה להשיג את הכלים בארץ. צריך לשמור על כלל שלא לעבור את ה 50$ כולל דמי המשלוח.ואז זה פטור ממסים. ובתנאי שזה לא מוצרים שיש עלהם מיגבלות. מצרף לידע כללי את הקישור של המכס.

eytcor

New member
זוכרים../images/Emo35.gif רק לפני 10 ימים ביצעתי את

הקניה, וכבר קיבלתי הודעה מהדואר (בעצם ממזכירות המושב) לבוא לקחת את החבילה. משלוח מארץ נראה לכם שהיה מגיע יותר מהר? יותר זול? אני לא בטוח.

למעלה