"שולחן ערוך" - נימוסי סעודה

מנורה

New member
איטיריות באיטליה../images/Emo78.gif

מחליטים הכנס לאכול מקרונים ואסור לביש את הפירמה ראינו שהאיטלקים אוכלים עם כף ומזלג ומיד תפסנו את הפרינציפ.
עומדים על יד חלון המסעדה חברה ישראלים מהססים להכנס ואחד אומר לשני תראו את האיטלקים האלה (מצביעים עלינו) איך הם אוכלים
והם לא נכנסו נראה היה להם מאד מסובך

אנימו

New member
מנורה-אברר מקום לקורס מרוכז לחבר'ה

לא יתכן שנתפשל בפרהסיה בנושא. במחשבה שניה, אם יישמתם כ"כ מהר - אולי תדריכי אותנו?

אנימו

New member
דני-בוודאי.תאורטי לא מספיק.נבדוק

ישומים בשטח
ובזמן אמת. מה איכפת מי דואג לתפריט. העיקר שיהיה אוכל....

אנימו

New member
מנורה-../images/Emo51.gifואני ממליצה על טיול

וירטואלי מקסים בשרונה - הלא היא הקריה בת"א. היום משמרים שם כמה בתים. אבל לי זכורה מימי ילדותי כשעדיין היו שם שדות וקטפנו חמציצים בשבתות. תמונות יחודיות מאוסף של הטמפלרים באוסטרליה. שרונה

bimbo.

New member
אנחנו חייבים הרבה לגדודים העבריים.

ככל הידוע לי, לא מלמדים עליהם בבתי הספר. משום מה, ההיסטוריה שלנו ב-50 השנים שקדמו לקום המדינה, נלמדת בכמה שיעורים קצרים. יש הרבה מה ללמוד על התקופה הזו העשירה במאורעות. ואם בתי הספר יארגנו טיולים למוזיאון באביחיל, הם יעשירו את התלמידים באופן חי ומעניין.

p a l o m a

New member
רשת גימל!! פתחתם?? מקסים! שלא

תפסידו...לא כל יום שומעים שירים נפלאים אלה............

p a l o m a

New member
בימבו,, הלואי בכמה שעורים.. בקושי

אם בכלל מגיעים לנושא אולי מזכירים במילה אחת או שניים..מתייחסים לזה כאילו זה היה בתקופת קולומבוס..

maxima

New member
חברות/ים...אני רוצה להגיד לכם משהו

מכל הלב אני משתתפת במספר פורומים אבל הפורום הזה מיום היוסדו....אין כמוהו הכי כייפי, הכי תוסס, הכי נחמד...ובכלל הכי הכי...

maxima

New member
בטח אנימו בשבילך עד חצי המלכות

אני רוצה לומר לכם משהו מכל הלב אני משתתפת במספר פורומים אבל הפורום הזה מיום היוסדו....אין כמוהו הכי כייפי, הכי תוסס, הכי נחמד...ובכלל הכי הכי... וגם הכי צעיר...
ולפלומה פלומה כמובן שהכל בראש והחכמה באה עם הגיל ביי הלכתי...............

אנימו

New member
מקסימה-../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

וכל הכבוד לכולם!

הענאלע

New member
אני מוכנה לחזור על זה! אבל......

אני מותשת ויקח לי עוד כמה זמן לקרוא עד שאגיע לתחילת העמוד. כמה עמודים וכמה שירשורים...כל הכבוד,איזה הספק! היה פה מעניין וחבל שהחמצתי! אז ככה, יצאתי ביום רביעי בבוקר והתכוונתי לחזור אליכם בערב, אך נתקע לי המחשב ורק היום סדרו לי אותו. אם הייתם יודעים איזו עוגמת נפש היתה לי להיות מנותקת לכמה ימים!

למעלה