אשמח לעזרה

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo92.gifאשמח לעזרה../images/Emo53.gif../images/Emo14.gif

אשמח לעזרה

כחלק מההתנדבות שלי וכרכזת בפורום תרומה והתנדבות החלטתי לאמץ ילדי פנימית "ארזים" ליד חדרה. בפנימיה שוהים 16 ילדים בגלאי ביה"ס יסודי. רובם באים ממשפחות במצוקה וחלקם גם חסרי בית. כמו כן, סוכם עם אם הבת שבימי הלדת נשתדל לעזור להם בעוגות וממתקים לילדים. אשמח לעזרה דחופה בבגדים ונעליים במידות הבאות: נעלים לבנים במידה 34-37-38-40 נעליים לבנות מידה 36-37-38 בגדים לבנים מידות 12-14-16-M בגדים לבנות מידות 14-16-1 הילדים בבית ספר יסודי לכן הבגדים והנעליים חייבים להיות אופנה של ילדים ולא מבוגרים ובמצב טוב, לא כתמים ולא בלויים עם חורים. תודה

Shira B B

New member
../images/Emo26.gifמנצל"שת - מחקר קוראים מקדימים

אשמח לעזרה

כחלק מההתנדבות שלי וכרכזת בפורום תרומה והתנדבות החלטתי לאמץ ילדי פנימית "ארזים" ליד חדרה. בפנימיה שוהים 16 ילדים בגלאי ביה"ס יסודי. רובם באים ממשפחות במצוקה וחלקם גם חסרי בית. כמו כן, סוכם עם אם הבת שבימי הלדת נשתדל לעזור להם בעוגות וממתקים לילדים. אשמח לעזרה דחופה בבגדים ונעליים במידות הבאות: נעלים לבנים במידה 34-37-38-40 נעליים לבנות מידה 36-37-38 בגדים לבנים מידות 12-14-16-M בגדים לבנות מידות 14-16-1 הילדים בבית ספר יסודי לכן הבגדים והנעליים חייבים להיות אופנה של ילדים ולא מבוגרים ובמצב טוב, לא כתמים ולא בלויים עם חורים. תודה
מנצל"שת - מחקר קוראים מקדימים
שלום לכולם, במסגרת עבודת הדוקטוראט שלי אני חוקרת ילדים שהינם קוראים מוקדמים, דהיינו קוראים לפני הלימוד הפורמלי בכיתה א´. ילד שמסוגל לקרוא ספר שאינו מכיר לפני כיתה א´ הוא קורא מקדים. לצורך המחקר שלי אני זקוקה לשיתוף פעולה של הורה וילד קורא מקדים. מניסיון של מחקר פילוט שעשיתי הילדים מאוד נהנים מהעשייה במסגרת המחקר. הפגישה תהיה אצלכם בבית וכמובן שכל מידע שתמסרו לי יהיה בעילום שם ובשמירה על כל כללי האתיקה המקובלים. אישורים ממשרד החינוך קיבלתי ואני אשמח מאוד אם תוכלו ליצור איתי קשר דרך הפורום או באי מייל ולכתוב לי איך אוכל ליצור אתכם קשר ומתי נוח לכם שאעשה זאת ואסביר לכם על המחקר. המון תודה, שירה בסר-בירון. [email protected]

מצב
הנושא נעול.
למעלה