קלטת של ארוויזיון 1991

דודו122

New member
../images/Emo92.gifקלטת של ארוויזיון 1991

שלום, שמי דודו, ואני רוצה לדעת אם למישהו מכם יש את הקלטת השלמה של ארוויזיון 1991. זה מאוד חשוב, נא החזירו לי תשובה

דודו122

New member
קלטת של ארוויזיון 1991- הסיפור המלא

שלום, אז ככה, שמי דודו ואני חובב ארוויזיונים מושבע! התחלתי לצפות בארוויזיון משנת 1990 ומאז הקלטתי הכל!!!!!!!!! הקלטת של 1990 נמחקה ע"י אבא שלי שהקליט הופעה של מדונה בישראל עלייה. קלטת 1991 נמחקה לי מאוחר יותר, מסיבה בלתי ידועה. כל כך אהבתי את הקלטת הזאת, כי היא הייתה הקטלת הכי יפה אי פעם!!!ארוויזיון 1991 הוא הארווזיון הכי יפה לטעמי ( חוץ מטוטו קוטוניו הבלתי נסבל), עם השירים הכי נהדרים, וייצוג נפלא של הדצים. כמו כן גם את קאיה הפינלדנדית נורא אהבתי ועל בייבי דול היוגוסלבית תמיד צחקתי. בקיצור, קרה לי נס, לפני שבוע מישהו השיג לי את הקלטת בשלמותה!!! ( אפילו את הקטע פתיחה עם האישה הבלונדינית ששרה "celabration! ohh ohh ohhh"). השבוע הזה היה השבוע הכי נפלא בחיים שלי. זה העלה לי את כל זכרונות הילדות שלי. כל האהבה לארוויזיון הייתה בתוך הקלטת של ארוויזיון 1991. לפני יומיים חזרתי הבייתה וגיליתי שהקלטת נמחקה מההתחלה עד הסוף!!!! ולמה? המנקה ניקתה את הווידאו ולחצה על rec. היומיים האחרונים היו הימים היותר עצובים בחיים שלי! כל מי שיש לו את הקלטת, בבקשה, נא ליצור איתי קשר! הקלטת נמחקה לי פעמיים, אבל היא לא תמחק שוב!!! למדתי להוריד את הצ´ופצ´יק מהקלטת. אני מוכן גם לעזור למישהו אם חסרה לו קסטה משנת 1992-2002. אני מוזמן להחליף קלטת עם כל אחד בתמורה לארוויזיון 1991! בתודה דודו

דודו122

New member
../images/Emo92.gif נא לקרוא- קלטת של 1991

שלום, אז ככה, שמי דודו ואני חובב ארוויזיונים מושבע! התחלתי לצפות בארוויזיון משנת 1990 ומאז הקלטתי הכל!!!!!!!!! הקלטת של 1990 נמחקה ע"י אבא שלי שהקליט הופעה של מדונה בישראל עלייה. קלטת 1991 נמחקה לי מאוחר יותר, מסיבה בלתי ידועה. כל כך אהבתי את הקלטת הזאת, כי היא הייתה הקטלת הכי יפה אי פעם!!!ארוויזיון 1991 הוא הארווזיון הכי יפה לטעמי ( חוץ מטוטו קוטוניו הבלתי נסבל), עם השירים הכי נהדרים, וייצוג נפלא של הדצים. כמו כן גם את קאיה הפינלדנדית נורא אהבתי ועל בייבי דול היוגוסלבית תמיד צחקתי. בקיצור, קרה לי נס, לפני שבוע מישהו השיג לי את הקלטת בשלמותה!!! ( אפילו את הקטע פתיחה עם האישה הבלונדינית ששרה "celabration! ohh ohh ohhh"). השבוע הזה היה השבוע הכי נפלא בחיים שלי. זה העלה לי את כל זכרונות הילדות שלי. כל האהבה לארוויזיון הייתה בתוך הקלטת של ארוויזיון 1991. לפני יומיים חזרתי הבייתה וגיליתי שהקלטת נמחקה מההתחלה עד הסוף!!!! ולמה? המנקה ניקתה את הווידאו ולחצה על rec. היומיים האחרונים היו הימים היותר עצובים בחיים שלי! כל מי שיש לו את הקלטת, בבקשה, נא ליצור איתי קשר! הקלטת נמחקה לי פעמיים, אבל היא לא תמחק שוב!!! למדתי להוריד את הצ´ופצ´יק מהקלטת. אני מוכן גם לעזור למישהו אם חסרה לו קסטה משנת 1992-2002. אני מוזמן להחליף קלטת עם כל אחד בתמורה לארוויזיון 1991! בתודה דודו

maoron

New member
לי יש!

שלום דודו מה שלומך? קראתי את הסיפור המרגש שלך והסיפור שלי דומה. נמחקו לי הקלטות של 89, 90, 92,93 95 ורוב 98 ו83. בין הבודדים שנשארו מככבת שנת 91! באמת שנה טובה. זו גם השנה שבאמת התחלתי להתעניין יותר באירוויזיון. אחלה שירים מפינלנד, שוויץ יוון ישראל פורטוגל צרפת ועוד והצבעה ממש ממש מותחת! צור איתי קשר ונסדר אולי משהו. מאור

דודו122

New member
תודה לכולם!!!!

תודה רבה על התמיכה שלכם, ותודה על ההצעות. איליה כבר הביא לי את הקלטת ( תודה רבה איליה!!!!!!!) אז הכל נגמר בצורה הטובה ביותר. בכל מקרה, תודה לכולם!!!!!! למאור, לליאון, ללמבדה, ובמיוחד לאיליה!!!!! מאור, אם אתה רוצה איזושהיא עזרה במציאת הקלטות, אני פה! ונכון, ארוויזיון 1991 הכי הכי יפה!!!!!!! כולל נורבגיה, פינלנד, צרפת, שוויץ, יוון, ישראל(!!!),ספרד..... יש לי רק עוד שאלה, נכון בארוויזיון אחרי השיר של קרולה, טוטו הודיעה על איזושהיא בעייה? ואז אחרי השיר של אמינה המנחה אמרה משהו על קרולה שהכל בסדר........ מה היה שם?

ליאון ק

New member
לי יש

יש לי את האירוויזיון המדובר כמעט בשלמותו. אין לי את הניקוד, יש לי מההתחלה עד השיר האיטלקי אם זה עוזר לך.

למעלה