D o r o t h y

New member
../images/Emo93.gif

אוף.. הרופאים החליטו להוסיף לי עוד יום בשבוע דיאליזה. ארבע פעמים בשבוע, חמש שעות בכל פעם. איזה מבאס. לא נשאר לי זמן פנוי בכלל. אפשר להשתגע. נורא התעצבנתי כשאמרו לי. זה משאיר לי רק אחה"צ פנוי אחד בשבוע, וגם את סוף השבוע. אני מבינה שזה חשוב בשביל איכות הדיאליזה, אני מבינה שז לטובת הבריאות שלי אבל זה מתסכל אותי שהחיים שלי עוברים בין העבודה למחלקה הנפרולוגית.. אין לי זמן לפגוש חברים, אין לי זמן לעשות סידורים או סתם להתבטל בבית, מעצבן.

../images/Emo24.gif צ'מעי

אין ברירה - תצטרכי ללמוד לישון בדיאליזה ולפגוש חברים אחר כך בלילה
... חוצמזה עדיי יש יום אחד בשבוע שאפשר לראות סרט, לא? מתי הולכים?

D o r o t h y

New member
לישון זה לא פתרון טוב

כי גם אם אני מצליחה להירדם שם (אני לא מספיק עייפה) זה רק לאיזה חצי שעה וזה דופק לי לגמרי את המשך הלילה. ולהיפגש עם חברים אחרי דיאליזה זה לא מציאותי כי אני לגמרי מסטולה. היום אדע איזה יום חופשי בוטל. איזה סרט יש לנו על הכוונת? (יש איזה סרט ששמעתי עליו דברים טובים) קוראים לו טרומן קפוטה http://movies.walla.co.il/ts.cgi?w=/2892/@movies יש עוד כמה שנראים מעניינים.

מה שבא לך

בחיי. לא משנה לי איזה סרט - רק לא זה הסיני (שבע חרבות)... אין לי כוח לכאלה. רצינו גם לראות את גן עדן עכשיו ואני סקרנית לגבי סוריאנה עם ג'ורג' קלוני... אוקצור יש מלאן סרטים טובים עכשיו - תבחרי, תגידי לי - ואני כבר אתארגן.

5 שעות 4 פעמים בשבוע?!../images/Emo4.gif

תוצאות הבדיקות שלך כלכך גרועות? 5 שעות כשלעצמן זה המון ועוד 4 פעמים?! אני הייתי מתחרפן כשהיו מוסיפים לי חצי שעה, כשהתחלתי ת'טיפולים הייתי מוריד זמן במכונה, האחיות היו כועסות עליי, בהתחלה הייתי עוד נותן הרבה שתן כמה חודשים טובים,

ס לוי

New member
שאלה

דורית ראשית הרבה בריאות לא בעניין של חיטוט האם נשקל עניין ההשתלה לדעתי חבל על כל יום המון המון בריאות

למעלה