הודעה חשובה לכולם

forestdevil

New member
../images/Emo94.gifהודעה חשובה לכולם../images/Emo94.gif

קטגוריית הקישורים נפתחת ומתחילה להתעדכן. אם יש לכם קישורים בכל נושא שהוא (למשל אתרים שמציעים מידע, מכירה, ויטראז', פיוזינג, חרוזים התזת חול, וכ"ו) נא להודיע לי כדי שאוכל להעלות אותם ושיהיו שמישים לכולם.
קטגוריית הגלריות גם כן. אם מישהו רוצה גלרייה, מעתה ניתן להעלות תמונות בעצמכם. אם יש טענות, שאלות ת"ש מין וכלכלה נא לפנות אליי. ככל שנמלא מידע רב יותר, נצא נשכרים יותר.

אמנון אלבז

New member
מנהל
חומרי בידוד

לבנים לתנורים במידות שונות ומחומרים שונים, שמיכות בידוד,חומרי הדבקה, כל זה במושב מגשימים.

אמנון אלבז

New member
מנהל
למען השווין

מכללה רמת גנית הוזכרה, אז למען השווין אולי מישהו יזכיר את גיל רפאל בתל אביב, חיפה ואשדוד

zfard

New member
גיל רפאל בתל אביב חיפה ואשדוד

באשדוד לא הייתי, אבל בחיפה ותל אביב כן, מבחר של זכוכיות ואווירה מעוררת השראה. ולא פחות חשוב- אירוח מסביר פנים ביותר להדגמה שנערכה! נו אמנון, איך הייתי?

heli1 האחת

New member
אור,בדיוק התכוונתי לאמר לך מהן

הציפיות שלי מהפורום החדש שקורם לו עור וגידים . ועוד משהו בבקשה : אל תבזבזו דף שלם על "בקר טוב" או "כל הכבוד" לוקח לי המון זמן עד שאני מגיעה לעיקר .ואני הרי צריכה לנמנם לפעמים . אור בקשר לגלריות אני חושבת שהבנתי ומה בקשר ללוח המודעות ,איך מגיעים אליו והאם אפשר שם לפרסם ,באישורך כמובן. ?

forestdevil

New member
תודה על ההארה (ב-א')

אני בהחלט מתכוון למצל את סוף השבוע כדי להעמיד פה כמה דברים על הרגלים. בדקי שוב בשבוע הבא
אין שום בעייה לפרסם, כל עוד לא פוגעים בזכוכיות יוצרים (הא הא
), בלוחות המודעות שייועדו לכך. אני גם לא נגד פרסום באופן גורף בפורום, כשזה יתחיל להציק או להיות מוגזם אני מבטיח להיות ברור בענין. לילה, אור.

heli1 האחת

New member
אור בכל פעם שאתה מראה עוד לב שלך

אני מתחילה לדאוג למצב הלב שלי-אתה מבין ?!

למעלה